Libra Posiluje Jako Theresa May Přežije Hlasování O Důvěře

 

Libra udělal býčí zvrat proti jeho vrstevníci včera po mediálních zpráv, je uvedeno, že Theresa May je nastaven vyhrát výzvu vedení oznámil předseda vlivného Výboru 1922. Vydání nejnovější US CPI dat, což bylo v souladu s očekáváním ekonomů, měl také pozitivní vliv na kabelu.

 

Theresa May vyhraje důvěru pohybu, posílení libry

Sky News zprávu dříve, včera uvedl, že Theresa May měl dostatečnou podporu od Konzervativních Poslanců uspět v hlasování o důvěře v její vedení. Zejména, celkem 170 Konzervativní poslanci otevřeně prohlásil, že jejich podpora bude pokračovat jako vůdce. Tam byl žádná záruka, nicméně, protože hlasování je tajné.

Strana 317 křesel, což znamená, že premiér potřebuje získat alespoň 159 hlasů, aby získali většinu. Některé z významných Poslanců, kteří se otevřeně deklaroval svou podporu Mohou zahrnovat Kryštof Skřipec, Roger Gale, Mike Freer, Chris Grayling, Jeremy Wright, Claire Perry, Karen Bradley, Maggie Throup, Stephen Kerr, Gareth Johnson a Ministr životního Prostředí a vedoucí Brexiteer Michael Gove.

Předtím, než hlasování začalo, Gove, řekl, "jsem podporu Premiéra 100% – a vyzývám každého Konzervativní POSLANEC, aby učinily totéž. Ona bojuje těžké pro naši zemi, a nikdo je lépe zajistit dodáváme na Britský lid v jeho rozhodnutí opustit EU."

Podobně Ministr zahraničí Jeremy Hunt nabídl svou plnou podporu Paní. Května. On řekl: "já jsem podložce Theresa mayová dnes. Je PM nejtěžší práci představitelné právě teď, a to poslední, co země potřebuje, je škodlivé a dlouhé vedení soutěže."

Kancléř Philip Hammond řekl, Že"Premiér tvrdě pracoval v národním zájmu, protože ten den co nastoupil do úřadu a bude mít mou plnou podporu při dnešním hlasování. Její dohoda znamená, že opustíme EU na čas, zároveň chrání naše pracovní místa a naše podniky."

Novinky pohonem na GBPUSD pár 1.2660, z 1.2470. Poslanci hlasovali mezi 6 hodin a 8 hodin včera, a výsledek byl oznámen v cca 9 hodin.

Očekává se, že výsledek hlasování šel ve prospěch Paní. Května. Premiér vyhrál hlasování o důvěře ve vedení Konzervativní Strany o 200 až 117. Mluvení v Downing Street, slíbila přinést Brexit "lidé hlasovali pro," ale říkal, že měla věnovat pozornost na obavy Poslanců, kteří hlasovali proti ní.

Připomínky UK ministr spravedlnosti, David Gauke, že nový vůdce bude muset odložit Brexit proces, pokud Theresa May byl vyloučen také pomohl PM získat důvěru pohybu.

V USA Bureau of Statistiky Práce propuštěn nezajímavá americká data CPI. Prudký pokles ceny benzínu zajištěno, že USA spotřebitelské ceny se nezměnily v listopadu, ve srovnání s předchozím měsícem. Listopad je plochý čtení v Indexu Spotřebitelských Cen byla nejslabší za osm měsíců. V říjnu se Index Spotřebitelských Cen vzrostl o 0,3%. V roce, který skončil v listopadu CPI vzrostl o 2,2%, což představuje nejmenší nárůst od února, po růstu o 2,5% v říjnu.

I přes pevnost klíčových spotřebitelských cen, celková inflace je mírná uprostřed klesající ceny ropy a známky zpomalení hospodářského růstu v USA a v zahraničí.

Kromě toho, zásoby ropy v USA klesl pod očekávání za poslední týden, Energy Information Administration uvedla včera ve své týdenní zprávě. Údaje z EIA uvedl, že zásoby ropy snížila o 1,21 milionu barelů v týdnu do 7.prosince.

To se porovnává s předpovědí na pokles 2,99 milionu barelů, následující pokles 7,32 milionu barelů v předchozím týdnu, ve druhé rovnou týdenní pokles. Kromě poklesu zásob ropy, narušení dodávek v Libyi se také zvýšila cena ropy.

Globální benchmark Brent získal 65 centů, nebo 1,1%, obchodování na $60.85 hlavně na ICE Futures Evropě. Ropy rally a slabá inflační výhled se obrátil dolar slabý.

Technicky vzato, pár GBPUSD se tvoří obrácené hlavy a ramen vzor, jak je znázorněno na obrázku níže. Další rezistence se očekává, že pouze v 1.2750 úrovně. Proto očekáváme, že aktuální rally, aby i nadále.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: