Dolar Oslabuje na NÁS Volební Nejistoty

Navzdory blízkosti zajištění Fed zvýšení sazeb v prosinci, dolar nadále zůstávají slabé za posledních jeden týden. To platí zejména v případě, USDCHF dvojice, která klesla téměř o 200 pips, aby 0.9760. Tam jsou účastníci trhu, kteří tvrdí, že toto je jen drobná úprava s ohledem na Dolar rally v minulém měsíci. Nicméně, politický vývoj v USA prohlášení Fedu, a na trhu je vnímání Švýcarský Frank jako bezpečné útočiště měny zvýšil šance na další pokles pár USDCHF, jak je vysvětleno níže.

Minulý týden, Fed držel úrokové sazby stabilní, a vyhnout se utahování měnové politiky. Nicméně, Fed uvedl, že argumenty ve prospěch zvýšení sazeb, jsou posilování. Zatímco tam je žádné popírání, že pravděpodobnost zvýšení sazeb se zvýšila na 76% v posledních týdnech, přesto, investoři se vyhýbají zvýšení jejich investic v Dolar. První hlavní důvod, proč je v USA volební nejistoty. Nedávný průzkum odráží jen tenké vedení pro Hillary. Tato nejistota udržuje investory v dilema. Za druhé, rally, kterou jsme viděli minulý měsíc vytvořila pocit, že dopad zvýšení sazeb je již započítáno v a na trhu je nyní hledají rady o počtu sazeb v roce 2017.

Konečně, Federální Rezervní systém neměl dát firma výpověď buď jak buď. Místo toho, oni prostě nechala otevřené dveře možností. Mnoho analytiků věří, že v nepravděpodobném případě, že selhání trhu v návaznosti na prohlášení o výsledky amerických voleb, Fed odloží zvýšení úrokových sazeb.

Mezitím, investoři i nadále hledat na Švýcarský Frank pro zajištění amerických volbách riziko. To může být na paměti, že Švýcarský Frank udělal maximální zisky z šokující výsledek Brexit referendum. To je téměř podobný druh situace. Takže, na základě výše uvedených argumentů, očekáváme, že pár USDCHF se další pokles v blízké budoucnosti.

Na pár USDCHF se nepodařilo udržet nad 0.9860 úrovni vzhledem k nejistotě v USA politické situace. Indikátor MACD se dostala do negativní zóny, zatímco na měnovém páru učinil bearish crossover pod 50-denní klouzavý průměr. Proto očekáváme, že pár USDCHF zůstat makléřského v krátkodobém horizontu.

Takže, bude krátká v pár USDCHF by inteligentní rozhodnutí jako nyní. Krátká pozice může být užíván v blízkosti 0.9800. Omezit ztráty z krátké pozice na měnovém páru, příkaz stop loss může být umístěn nad 0.9850. Krátké pozici, může být rozvláčný blízkosti 0.9580.

Binární obchodník zvážit investice do one touch opce využívat pravděpodobné sestupný trend z pár USDCHF. Stávka úrovni pro put opce by měla být větší než 0.9660. Výběru datum vypršení platnosti v druhém prosincovém týdnu by se tak výrazně zvýšit šance na úspěch v obchodu.

Nejnovější články: