Obrany USA Oznamuje Blockchain Workshop Prozkoumat DLT

 

Krveprolití v kryptoměna trhu pokračuje s Bitcoin vedoucí na podzim dosáhnout nízké $3,604 v posledních 24 hodin, než se odrazí zpět na $3,900 úrovně. Prudký pokles ceny Bitcoinu, který začal před Díkůvzdání víkend táhl celý kryptoměna trhu směrem dolů, včetně ripple (XRP) a Ethereum (ETH), mazání doufá, že Bitcoin viděl jeho dno.

Bitcoin cena nyní vidět eroze z 80% od historického maxima téměř $20,000 v prosinci loňského roku. Další významné altcoins jako je ripple (XRP) a Ethereum také ztratil tím, že podobné procento. Zejména Bitcoin ztratil zhruba 40% své hodnoty za pouhé dva týdny tento měsíc, nejhorší pokles cen od dubna 2013.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Ve státě Ohio ve Spojených Státech je asi, aby se stal prvním státem na přijmout Bitcoin (BTC) za zaplacení daně. Na první rozhodnutí se týká pouze společností, ale plánuje rozšířit nabídku na jednotlivé daňové poplatníky v budoucnu. Od tohoto týdne, Ohio-založené společnosti budou moci zaplatit všechny své poplatky za použití Bitcoin. Platby jsou údajně ovládal přes BitPay crypto platebních služeb.

Státní Pokladník Josh Mandel, kdo inicioval crypto-friendly rozhodnutí řekl: "vidím [bitcoin] jako legitimní forma měny."

Mandel také řekl, že je "přesvědčen, že tato kryptoměna iniciativa bude pokračovat" po jeho funkční období končí letos v lednu. Jako volený státní úředník, Mandel novinářům řekl, že on se může rozhodnout, že jeho úřad bude přijímat digitální měny "bez souhlasu zákonodárného sboru nebo guvernéra."

US Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), amerického Ministerstva Obrany pro výzkumné oddělení, je usnadnit dvoudenní blockchain workshop v únoru prozkoumat distribuovaný konsensus technologií. Workshop je "předběžně plánována na 14. a 15. února 2019 v Arlingtonu, VA."

Jak je vysvětleno v pěti-page RFI zveřejnila agentura Informační Inovace Úřad (I2O), DARPA zájem se točí kolem "tak-zvané 'permissionless' distribuovaný konsensus protokoly." Tento dokument definuje Permissionless systémy jako smlouvy ", kde každý jednotlivec může zapojit do výpočtu."

Zpráva uznává, že existuje "značné množství" obor v oblasti. Nicméně, federální agentura má v úmyslu studovat "několik, méně prozkoumány možnosti permissionless distribuovaný konsensus protokoly."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Kryptoměna hardware peněženka výrobce, Ledger, informoval, že se rozšiřuje do New Yorku, aby poskytnout odnětí službu pro instituce s její nový produkt s názvem "Kniha Trezoru." Kniha, která zavedla pre-přístup na Knihy Trezoru v Květnu, má svázaná v Demetrios Skalkotos, bývalý ředitel Interconversion Obchod (ICE), aby vedl celosvětové obchodní činnosti podniku.

V komentáři k rozšíření do New Yorku, Ledger generální ŘEDITEL Pascal Gauthier řekl: "New York je centrem finančního světa, a proto má naše Kniha Vault operace založené v regionu byl přirozeným."

Jako trend pro podniky sloužit institucionálních investorů pokračuje, Ledger připojí non-kryptoměna subjekty, včetně LED sám, připravuje půdu pro to, co se zdá být rostoucí poptávka ze strany firemních klientů.

V souladu se současným trendem zaměřených na institucionální investory, Knihy spojuje subjekty, jako jsou LED v terénu připraveni na rostoucí poptávku z institucionální zákazníky.

Al Hilal Bank, se sídlem v Abu Dhabi, Spojené Arabské Emiráty (SAE), oznámila, že dokončila "svět je první blockchain výměnu." Sukuk, také známý jako "šaría kompatibilní" dluhopisy, umožňuje investorům generovat zisk bez porušení Islámského práva.

Al Hilal Bank of Abu Dhabi využívány distribuované účetní Knihy techniky (DLT) "prodávat a vyrovnat na sekundárním trhu malá část jeho $500 milionů pět-rok Sukuk."

Banka vydala následující prohlášení: "Al Hilal Bank se snaží transformovat Sukuk trhu prostřednictvím všeobjímající blockchain a integrovat ji do své infrastruktury, dláždit cestu pro inovativní digitalizované Islámský Sukuk."

Banky mluvčí odhalil $1 milionů byla dokončena dohoda mezi Al Hilal a soukromý investor. Dubajské pobočky úřadu Jibrel Sítě, Swiss-založené fintech společnosti, podílel se na transakci.

Nadměrné zakladatel, Patrick Byrne, oznámil, že má v plánu prodat společnosti retail business soustředit se na jeho blockchain podnikání. Byrne se rozhodla odprodat na maloobchodním trhu na základě důvěry, že tZero, ICO sponzorované Přeplnění je blockchain podnik ruku Medici Ventures má "multi-miliard dolaru" potenciál.

Společnosti, které vydělával na první podnikání na internetu vlnu skončit jako jeden ze světově nejvíce uznávaných firem nabízejících nábytek a šperky on-line, je v současné době v procesu objevování sebe jako blockchain startup akcelerátoru prostřednictvím Medici. Toto, nicméně, přišel na značné náklady. Uplynuly tři roky po podložce tZero. Nicméně, spuštění je ještě jít žít komerčně. Nadměrné utratila miliony dolarů každý měsíc spolu s několika dalšími blockchain-založené začínajících podporován Medici.

Byrne má důsledně zůstal nezlomný ve svém přesvědčení, že nové podniky se stanou nejen plodné, ale bude tvořit páteř Nadměrné budoucnost. To je podpořeno také skutečností, že Nadměrné sedí na podstatné hromadu peněz, včetně více než 130 milionů dolarů vznesených v tZero token prodej.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: