JnJ Dokončí Akvizici společnosti Actelion

 
25. dubna jsme měli předpokládané uptrend na akciovém spotřebitelské, farmaceutické a lékařské zařízení výrobce Johnson & Johnson (NYSE: JNJ), a informováni naším záměrem, aby trvat dlouhou pozici ve formě call opce. Jak se očekávalo akciový ocenil za týden, což vede k zisku v možnosti obchodu. Minulý pátek, akcie hit nový 12-měsíční maximum $134.60. Očekáváme, že růstový trend pokračovat na základě podrobnosti uvedeny níže.

Minulý týden, New Brunswick, New Jersey-založená společnost oznámila, že dokončila akvizici společnosti Actelion Ltd v hotovosti, dohodu v hodnotě 30 miliard dolarů. All-cash veřejné nabídky bylo vydané Janssen Holding GmbH (Švýcarsko), dceřiná společnost JnJ, získat veřejně obchodovaných akcií společnosti Actelion Ltd za 280 dolarů za akcii.

Jako součást dohody, Actelion se točil mimo jeho rané fázi klinického vývoje aktiv a léčiv operace do nově vytvořené Švýcarské bio-farmaceutická společnost s názvem Idorsia Ltd. Actelion je investoři obdrželi akcie Idorsia jako akciových dividend. JnJ bude zpočátku držet 9.9% Idorsia akcie, právo zvýšit vklad o další 22.1% přes convertible note. Akcie Idorisa jsou nyní uvedeny na Švýcarské Burze. Kromě toho, JnJ bude mít přístup k AKTU, 132577, sloučenina ve vývoji rezistentní hypertenze. Fáze II klinické výsledky léku kandidát byly oznámeny v poslední době. JnJ předpokládá, že transakce bude přírůstek zisku o $0,35 až 0,40 dolarů za akcii.

V dalším vývoji, ve velké BRITÁNII Národní Institut pro Zdraví a Péče Excellence (NICE) schválil užívání drog Ustekinumab (obyčejně odkazoval se na jako Stelara), lék vyrábí Janssen, pro pacienty, kteří trpí závažnou Crohnovou chorobou. NICE doporučuje lék pro léčbu dospělých, kteří měli zanedbatelný nebo žádný reakci na stávající terapie. Crohnova choroba je zánětlivé onemocnění střev, které může ovlivnit nějakou část trávicího systému, což vede k žaludeční křeče, únava a průjem. Stelara, který je nyní doporučuje pro chronické (celoživotní) onemocnění, je již používán k léčbě psoriázy a psoriatické artritidy. Odhaduje se, že 132,049 lidí trpí Crohnovou chorobou v Anglii a Walesu.

Na základě těchto pozitivní vývoj, analytici Jefferies Group LLC znovu potvrdily své "hold" rating vydaný pro investory minulý měsíc. Populace v současné době nese cílová cena $140. Podobně analytici Cowen znovu potvrdily své překonávají hodnocení pro akcie JnJ, s cílovou cenu na $143.

Cena graf ukazuje podporu pro akcie v 132.10. Navíc, akcie se také obchodují výše 50-období (H4) klouzavý průměr. Kromě toho, hybnost ukazatele je rostoucí. Můžeme tedy očekávat, že akcie společnosti Johnson & Johnson dále stoupat.

Přejeme si, aby zisk z krátkodobé uptrend investováním do high, nebo výše uvedené smlouvy platné na dobu jednoho týdne. Minimalizace volatility související rizika, jsme raději vstoupit, kdy se akcie obchoduje poblíž $134 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: