Overbeaten Starbucks Signály Obrat na 4. Čtvrtletí EPS Zobrazení

 
Cena akcií Starbucks Corporation (NASDAQ:SBUX), který skončil v pondělí na $53.01, ztratil téměř 20% své hodnoty v minulém roce. Správa vydala upozornění na konci druhého čtvrtletí tom, že změny ve svém věrnostním programu se očekává, že ovlivní zisk za třetí čtvrtletí negativně. Řízení je chudý třetí čtvrtletí výhled vyvolalo pokles ceny akcií. Nižší, než se očekávalo stejný-prodeje obchodu ve třetím čtvrtletí zhoršila prodat-off. Jsme však přesvědčeni, že populace bude získat alespoň 50% ztracené země v nedaleké budoucnosti z důvodů uvedených níže.

Seattle, Washington-založená společnost oznámila, fiskální rok 2016 za třetí čtvrtletí tržby ve výši 5,24 miliardy, což je o 7% od $4,881 miliard ve třetím čtvrtletí loňského roku.

Za čtvrtletí končící v červnu 2016, majitel Tazo čaj a La Boulange značek oznámila 20% nárůst čistého zisku na $754.1 milionů nebo $0.51 na akcii z $626.7 milionů nebo $0.41 na akcii v červnu 2015. čtvrtletí. Kromě obvinění se týkají pořízení a zisk z prodeje německých maloobchodních operací, třetí čtvrtletí non-GAAP zisk byl $0.49 na akcii, a to až 16,7% y-o-y a v souladu s odhady analytiků. Non-GAAP zisk ve 3. čtvrtletí 2015 byl $0.42 na akcii. Společnost vykázala globální stejný-store prodejní růst o 4%, což bylo nižší než analytiků očekávání 5,7% růstu.

Pro čtvrté čtvrtletí firma očekává zisk mezi $0.54 $a $ 0.55 na akcii. Vedení předpokládá, srovnatelné stejný nárůst prodeje obchodu v polovině jediné číslice.

Podobně, káva řetězce předpokládá fiskálního roku 2016 tržeb růst v polovině jediné číslice. Starbucks také zopakovala, že celý rok 2016 zisk zobrazení z $1.88 na 1,89 dolarů za akcii. Společnost věrnostního programu vzrostl o 18% y-o-y na 12,3 milionu aktivních členů v USA. Nicole Miller Regan, analytik společnosti Piper Jaffray, se vydala doporučení koupit pro akcie s dlouhodobou cílovou cenu na $72. Její názor sdílí také RBC Capital analytik David Palmer, který dal jeden rok cílovou cenu na $68 do Starbucks.

Vzhledem k očekávané oživení v stejný-store prodejní růst a potvrzení FY 16 zisk na akcii, očekáváme, že cena akcií zůstat rozsah vázán s býčí směr.

Populace je v blízkosti dlouhodobou podporu 52.50. Technicky, stochastický oscilátor ukazuje, že Starbucks populace je v současné době v přeprodaný stav.

Proto, binární obchodník by měl zvážit, obchodování one touch call opce s vypršení platnosti v polovině října. Tak daleko, jak je realizační cena je znepokojen, obchodník může zvolit libovolnou cenu mezi $56 a 58 dolarů s cílem zajistit vyšší pravděpodobnost úspěchu.

Nejnovější články: