Aussie Otočí Slabý Pokles Maloobchodních Tržeb

 
Na pár AUDCHF byl rozsah vázán mezi 0.7580 a 0.7780 za poslední dva měsíce. Prudký pokles cen železné rudy se obrátil na Aussie slabý proti ostatním hlavním měnám. Nicméně, Švýcarský Frank také zůstává slabá kvůli SNB verbální a fyzické intervence. Švýcarsko je také jednou z mála zemí, kde se negativní úrokové sazby zvítězit. Z těchto důvodů, tak daleko, že ani jedna z měn byl schopen shromáždit proti ostatním. Očekáváme však, že Aussie začít klesá vůči Švýcarskému Franku z důvodů uvedených níže.

Včera, švýcarský Státní Sekretariát pro Ekonomické Záležitosti vykázala pokles míry nezaměstnanosti na 3,1% v září, a to z 3,2% v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že sazby zůstanou stabilní na úrovni 3,2%.

Zlepšení ekonomiky Eurozóny značně oslabil Švýcarský Frank v nedávné minulosti. Během září setkání měnové politiky, Švýcarská Národní Banka uznala oslabení Švýcarského Franku vůči hlavním měnám. SNB je docela spokojený s poklesem, jako by se zvýšit vývoz. Nicméně, investoři se očekává, že využít příležitost k nákupu měny v namáčí jako odborníci předvídat, Severní Korea test další střela v příštích 10 dnů, aby kolo z oslavy svých 72. výročí založení vládnoucí dělnické strany. Raketová zkouška by obvykle zvýšení poptávky po bezpečných aktivech, jako například Švýcarskému Franku, Jenu a zlata.

Měna stratégové Morgan Stanley doporučuje klientům prodat Aussie na základě rekordní zadlužení domácností, prudký pokles cen komodit a prudký pokles v srpnu maloobchodní tržby. To může být na paměti, že Australský statistický Úřad uvádí 0,6% pokles maloobchodních tržeb v srpnu, ve srovnání s 0,2% poklesu v předchozím měsíci. To je nejhorší pokles za posledních čtyři a půl roku. Analytici očekávali, že maloobchodní tržby růst ve výši 0,3% v srpnu. To znamená, slabé ekonomické údaje se očekává, že držet Aussie slabý, zatímco pokles v míře nezaměstnanosti a geopolitické napětí pro posílení Švýcarského Franku.

Na pár AUDCHF vytvořila dvojitý vrchol na 0.7740. Technicky, RSI klouzavý průměr je také v pohybu směrem dolů. Proto předpovídáme pokles v měně, kříž.

Na měnovém trhu, uvažujeme o otevření krátké pozice v pár AUDCHF blízkosti 0.7600. Omezit riziko, umístíme stop loss nad 0.7700. Pokud dvojice klesá, jak se předpokládá, pak jsme se uzavřít obchod v blízkosti 0.7370.

Podobně, chceme nakupovat put možnost zvýšit výnosy z blížící se sestupný trend. V případě, že bychom pokračovat s obchod, smlouva bude možné zakoupit, když se pár obchoduje v blízkosti 0.7600. Další důležitou podmínkou pro uspokojení je možnost neměli, než vyprší 19.října.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: