Japonsko je FSA Odhaluje Blockchain Iniciativu Správy

 

Pád z Bitcoin (BTC) pod $8,000 se obrátil crypto trh medvědí. V době psaní tohoto článku Bitcoin obchodování na $7,665.80, což představuje pokles o 3,4%, v posledních 24 hodin. Ether (ETH), nativní šifrovací z Ethereum blockchain, ztratil 8.6% obchod na $184.34. XRP ztratil 4,2% na obchodu na $0.2034.

Jiné hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins, které poklesly v posledních 24 hodin, zahrnuje IOTA (IOTA-$0.1815, a to až 9,2%), Cardano (ADA-$0.0374, -9.9%), Monero (XMR-$50.58, -8.0%), Huobi (HT-$3.83, -6%), Binance Mince (BNB-$15.53, -8.1%), Cosmos (ATOM, $2.77, -9.9%), OKB (OKB-$4.27, -6.3%), Tezos (XTZ-2.30, -12.6%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$256.28, O 5,9%), EOS (EOS-$2.92, o 5,8%), Litecoin (LTC-$46.08, -8.3%), Dash (DASH-$68.52, -8.2%), Drátěný (LINK-$3.39, -17.2%), Tron (TRX-$0.0143, -6%), Stellar (XLM-$0.0478, -8.2%) a Ethereum Classic (ETC-$6.31, -7.7%). Jen hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoin, který získal v posledních 24 hodinách je LEO (LEO-$0.9900, o 0,2%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Japonsko je FSA zahajuje Blockchain Gevernance Iniciativy Sítě

Japonsko je finanční regulátor (FSA – Financial Services Agency) zahájila Blockchain Iniciativu Správy Sítě (BGIN) podporovat "udržitelný rozvoj blockchain společenství." To je třetí blockchain snaha JAFS. V loňském roce, organizace provedla blockchain Roundable, které diskutovali "multilaterálních Společných Výzkumných Projektů" na základě DLT (distribuované účetní knihy technologie).

Blockchain kulatého stolu zapojené účast z místních a globálních regulačních orgánů, vysoké školy a finanční instituce. Konkrétně, univerzit a regulačních orgánů z Austrálie, Abu Dhabi, Francii, Německu, Dubaji, Irsku, Singapuru, Hong Kong, Spojené Království a zúčastnil kulatého stolu.

Zatímco hostování "BG2C – Speciální on-Line Vysílání Panelové Diskuse," v partnerství s Nikkei Inc., FSA odhalila své nejnovější iniciativy.

Na BGIN bude podporovat ekologický rozvoj DLT sektoru pomocí nastavení "otevřený a neutrální oblasti pro všechny blockchain zúčastněné strany k prohloubení společného chápání" mezi DLT účastníků. Snaha se také snaží vybudovat "společný jazyk mezi zúčastněnými stranami s různými perspektivami" a vytvořit síť open-source sdílení údajů. V souladu s G20 Osaka prohlášení FSA se bude podílet na BGIN jako zúčastněných stran.

 

UK na Katedře Mezinárodního Obchodu vydala své FTA program

Britského Ministerstva pro Mezinárodní Obchod vydala své agendy, která je třeba dodržovat při projednávání Dohody o Volném Obchodu (FTA) s USA. Zveřejněný dokument také kategorizuje blockchain jako jedna doména, že bude nesmírně prospěch společnosti a také zemí, s FTA na místě.

Dokument vysvětluje, vláda spojeného KRÁLOVSTVÍ je stanovisko, které bude přijato při diskusi post-Brexit dohody o volném obchodu s USA. Čerpá z země je hlavní cíle pro takovou dohodu a vymezuje některé organizace a záruky, pokud to není téma k jednání. Mezi ně patří britská Národní Zdravotní Služba a cena léků, spotřebitele a zaměstnance nároků a záruk, a ochranu životního prostředí, potravinářské normy, a na ochranu zvířat.

O všechny uvedené pokyny, část se zaměřením na malé a střední Podniky (malé a střední podniky) upoutala pozornost blockchain obhajuje. Zhruba dvě třetiny z UK služby jsou nabízeny na dálku k NÁM, klientům. S tím na mysli, že návrh týkající se malých a středních podniků patří: "digitální obchod kapitole s nejmodernější ustanovení, která se bude snažit maximalizovat příležitosti pro digitální obchod ve všech odvětvích ekonomiky."

Dokument dále tvrdí, že dohoda o volném obchodu s výše diskutované podmínky nabídne výhodu podnikání UK v digitální ekonomice. Zejména blockchain sektoru je zvýrazněn jako pravděpodobné, že příjemce: "V oblastech, jako je datový tok, blockchain, bez řidiče auta a kvantové technologie, máme možnost přispět k utváření globálních pravidel prostřednictvím ambiciózní digitální obchodní ustanovení."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Unibright partnery s Wasserkraft Mittelrhein

Unibright, poskytovatele z blockchain technologie, uzavřela spolupráci s německou firmou Wasserkraft Mittelrhein využít Unibright Rámec, aby se připravit cestu pro decentralizované obnovitelné zdroje energií.

V rámci partnerství, obě firmy budou společně pracovat na usnadnění obchodování, sledování a údaje kontrolou udržitelné energie generované decentralizované elektrárny s využitím Unibright Rámce.

Unibright navrhl "smart grid" systém, kde různé malé generátory jednat přímo s energií spotřebitelům prostřednictvím blockchain technologie založené na platformě.

Wasserkraft Mittelrhein má v úmyslu vytvořit udržitelné energie pomocí vodní bóje. Na "strombojen" nebo "power-bóje" váží přes sedm tun a jsou více než 36 metrů dlouhá. Bóje produkovat dostatečné napájení z řeky proud, aby výkon zhruba 100 domů.

Unibright nabídne blockchain technologie založené na platformě Wasserkraft Mittelrhein pro aktuální fázi Projektu Stromboje,' což má za následek nasazení 16 power-bóje vyrábět zhruba 6,4 milionů kilowatt-hodin elektřiny ročně.

Wasserkraft Mittelrhein tvrdí, že bude moci výkon zhruba 1000 domů, přičemž se zabrání emisí 6000 tun skleníkových plynů. Na Unibright rámec budou využity pro inteligentní smlouvy generace. V tomto ohledu, Unibright tým řekl: "v Současné době, první pilot bóje byl nainstalován v řece Rýn, a to především pro sběr dat na řece je aktuální a poskytovat informace pro externí auditory, pokud jde o environmentální udržitelnost a stabilitu konstrukce. Všechny inovativní nápady, milníky a plány musí být upraveny podle regulátora a externí financování, a cílem je mít 16 bóje nainstalován, výrobu energie a pomocí Unibright technologie na začátku roku 2021."

 

Různé

Blockchian IoT velikost trhu mohl dosáhnout $5.802 miliard do roku 2026

Zpráva o průzkumu společností pro výzkum trhu Výzkum Ponořit se ukazuje, že velikost globálního blockchain IoT velikost trhu by se mohl zvýšit na $5.802 miliard v roce 2026, což odráží složená roční míra růstu (CAGR) 91,5% pro období jako je uvedeno výše.

Podle Indie založené společnosti pro Výzkum Ponoru, rostoucí přijetí internetu Věcí a blockchain technologie a zlepšení provozní efektivnosti organizací se bude řídit budoucí růst. Globální IoT připojení pro sdílení dat je také očekává, že palivo na trhu. Zpráva také poukazuje na to, že firmy, které nabízejí své služby pro zajištění bezpečného přenosu dat bude také hrát roli v přijetí blockchain technologie. Studie oddělené blockchain technologie založené na IoT trhu do tří kategorií, a to hardware, software a řešení.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: