Boeing Obdrží $294m, Aby z Alžírska

 
Akcie výrobce letadel Boeing (NYSE: BA) zaznamenáno roční maximum $204.58 minulý týden. Analytici připisují pozitivní reakce od zákazníků, pro větší verze 737 letadlo, představila na Paris air show, jako hlavní důvod pro zvýšení ceny akcií. Navíc, jak je uvedeno níže, existuje několik dalších pozitivních změn, které se očekává, že palivové další rally na skladě.

Minulý měsíc v Le Bourget air show proveden ve Francii, Boeing získal objednávky na asi 240 737 MAX 10 letadel v hodnotě asi 30 miliard dolarů. Letadlo může ubytovat 230 cestujících a se postavilo proti A321 neo trysky. 737 letadlo je nejlepší prodej letadel Boeing. 737 MAX 10 byl vytvořen protažení trupu o 66 palců pojmout více cestujících.

Začátkem tohoto týdne, Reuters news agency uvedla, že Boeing získal $294 milionů dolarů, aby za poskytování tři 737-800 letadel v Alžírsku Tassili Airlines. Podrobnosti o potvrzené objednávky byly vyhlášeny APS – Alžírská státní média. Boeing očekává se, že letadla v druhé polovině roku 2018. Tassili Airlines, dceřiná společnost státní energetická společnost Sonatrach, vlastní flotilu 12 letadel. Dohoda byla podepsána mezi Belkacem Harchaoui, vedoucí Tassili Airlines, a Rex Van Gallard, Boeing viceprezident pro Afriku a latinskou Ameriku. Zejména, Boeing získal smlouvu v mezinárodním výběrovém řízení.

Boeing očekává, že své druhé zprávě čtvrtletí zisk na 26. července. S ohledem na silný, aby nevyřízených, investiční výzkumná firma Baird zvýšil jeho Q2 EPS odhad na $2.33, z předchozích $2.29. Baird rovněž zvedl FY17 EPS od $0.05 do $9.60 na akcii. Baird je také předpovídání volné cash flow ve výši $1 na akcii do roku 2021. Na základě zlepšeného počasí, Baird zvýšil Boeing cílovou cenu na 240 dolarů za akcii, od $208 vydané dříve. Boeing byl také vydán "Outperform" rating kapitálu výzkumné firmy.

Další významnou investiční výzkumná firma Jefferies má také zvýšila svou cílovou cenu na 230 dolarů za akcii, od $200 vydán dříve. Jefferies' analytik Howard Rubel také udržoval "buy" rating na Boeing.

Boeing vydal 183 letadel v průběhu druhého čtvrtletí a 352 letadel v první polovině roku 2017. Tedy, s ohledem na silný tok objednávek a analytici upgrade, očekáváme pokračování současného trendu.

Populace je nejen obchoduje nad 50-denní klouzavý průměr, ale také se pohybuje ve vzestupném kanálu, jak je uvedeno v grafu níže. Rostoucí indikátor CCI také potvrzuje býčí směr na skladě. Můžeme tedy očekávat, že akcie se pohybovat v neznámém území.

Vydělávat na rostoucí trend, budeme raději investovat do hovoru možnost, kdy se akcie obchoduje poblíž 205 dolarů v NYSE. Možnost datum vypršení platnosti, kolem 20. července, se zdá být ideální pro obchod.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: