Japonská Sněmovna Reprezentantů Projít Crypto Nařízení

 

Po úžasné rally viděl minulý měsíc, kryptoměna trh prochází mírnou korekcí. Bitcoin (BTC) prudce klesly jen o málo více než 1000 dolarů na začátku tohoto týdne a poté se vrátí část ztracené pozice obchodu na 8000 úrovně, což představuje pokles o 9,1% a 7,8% v posledních sedmi dnech a 24 hodin, resp. Podobně, Ethereum (ETH) ztratil 7,5% v posledních 24 hodinách do obchodu na $249.25. Mezi hlavní altcoins, IOTA (MIOTA) má o 10% za posledních 24 hodin k obchodování na $0.4425. Podobně, Binance Mince (BNB) ztratily 6,7% na obchodu na $30.45. Další altcoins, které jsou obchodování s výrazným denní ztráty zahrnují Ripple (XRP-$0.4194, -8.4%), Stellar (XLM-$0.1263, -8.8%), Cardano (ADA-$0.0873, -8.3%), Bitcoin Hotovosti ($399.38, -10.4%), Litecoin (LTC-$105.50, -8.1%), Tron (TRX-$0.0341, -9.7%) a EOS (EOS-$6.74, -11.2%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Komise regulovat Bitcoin a další crypto je v Brazílii

Brazílie je Předseda poslanecké Sněmovny byl pověřen zřídit komisi, podívat se na kryptoměna související pravidla v zemi. Poslanecká Sněmovna je federální legislativní organizace a dolní komory Národního Kongresu Brazílie a skládá se ze státních zástupců zvolených jednou za čtyři roky. Komorní debaty a schvaluje návrhy pro ekonomické a sociální oblasti jako je zdravotnictví, bydlení, školství a dopravy.

Před dvěma dny, Zástupce Rodrigo Maia, Předseda poslanecké Sněmovny podal proti vytvoření zvláštní komise, aby předložily návrhy na bill 2303/2015, který má v úmyslu regulovat Bitcoin (BTC) a další kryptoměny v Brazílii. Komise bude složen z 34 členů, v souladu s Domem Jednacího Řádu. Zpráva také zdůrazňuje, že Federální Náměstek Aureo Ribeiro udělena dvěma podniky, pokud jde kryptoměna pravidlo.

Dříve minulý týden, Fernando Furlan, prezident Brazilské Asociace Crypto a Blockchain (ABCB), měl konferenci s dalšími zástupci provozoven a orgány Attorney General ' s Office, Internal Revenue Service, Centrální Banky Brazílie a Finanční Činnosti Kontrolní Rady.

 

Nový zákon v Japonsku sledovat crypto související činnosti

Japonská Sněmovna Reprezentantů schválila nový zákon, který přináší změny vnitrostátních právních předpisů, které dohlížejí na crypto související činnosti. Návrh zákona, vypracovaný Japonská Agentura pro Finanční Služby (FSA) a schválila Sněmovna v polovině Března tohoto roku, byla ratifikována většinou v Domě Rádců setkání.

Návrh zákona si klade za cíl udělat dvě změny, do dvou vnitrostátními zákony, které upravují crypto majetku: Zákon o Vypořádání finančních Prostředků a Finančních Nástrojů a Exchange Zákona. S přibývajícími zákona, změny se nepředpokládají, aby se stala efektivní v dubnu roku 2020.

Navrhované změny Japonska finančních nástrojů a platebních služeb zákonů bude kryptoměna nařízení přísnější, ve snaze podpořit bezpečnost uživatele, efektivněji dohlížet crypto obchodování s deriváty, zrušit průmyslu hrozbami, jako jsou výměny hacky, a široce nastavit více otevřené regulační platformu pro nové třídy aktiv.

Zákon také legalizuje termín "crypto aktiv," pro cryptocurrencies, které byly dříve označovány jako "virtuální měny."

Navíc, návrh zákona také limity pákového efektu pro crypto obchodní marže mezi 2x až 4x počáteční vklad.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Ernst & Young zatížení Setmění Ethereum jako opensource software na GitHub

Ernst & Young (EY), jeden z velké čtyřky auditorských firem, učinil kódu své Setmění Ethereum (ETH) soukromé transakce nástroj open source software a vložili ji na GitHub na poslední den Května. V souboru readme, který poskytuje potřebné informace, je k dispozici ke stažení na GitHub úložiště objasňuje úlohu software diskutuje.

"Soumraku integruje sadu smart smluv a microservices, a ZoKrates zk-snark toolkit, k tomu, aby standardní ERC 20 ERC-721 žetony, které budou projednávány na Ethereum blockchain s úplné soukromí."

Ve stejném souboru readme, EY vydala svou studii v touze zrychluje přijímání veřejných blockchains. I přes to, že vydání "není zamýšlen jako produkční-ready aplikace, a nedoporučujeme jej použít jako takové."

Alternativně, papír varuje: "je To experimentální řešení a stále aktivně vyvíjen."

V dubnu, EY rovněž zveřejnila dva nové blockchain nástroje: aktualizovanou verzi svého Blockchain Analyzer a zero-knowledge důkaz protokolu.

Crypto společenství byl pobouřen, když vládní agentury přišel tvrdě na míchačky, které zajistí soukromí a anonymity v kryptoměna transakcí.

Kybernetické bezpečnosti specialista a kryptoměna nadšenec John McAfee, řekl: "Bitcoin vodovodní baterie jsou nyní terčem. Anonymita sám o sobě je pomalu považováno za trestný čin. Slovo "Soukromí" bude brzy znamenat Trestní Úmysl.'"

Na druhou stranu, Akné Buterin, Ethereum co-zakladatel, navrhl založení on-řetězce inteligentní smlouvy založené na éteru mixer, dle poznámky na spolupráci na vývoji platformy HackMD.

 

Raiffeisenbank buduje firemní blockchain platformy

Ruská pobočka Raiffeisenbank, která je dceřinou společností rakouské Raiffeisen Bank International (RBI), vybudovala firemní blockchain platformy. Platforma si klade za cíl sloužit mateřské společnosti usnadněním osady podnikové klienty bez lidského zásahu. Zejména, software mechanizes dodávky postupy vypořádání mezi kupujícími a prodávajícími, a také poskytuje nástroje pro finanční správy.

Původně vytvořen Raiffeisenbank na příkaz Askona Života Group, výrobce spát produkty, blockchain poháněl platforma je nyní nabízena banky firemní zákazníky.

Evgeniy Kirillov, investiční manažer v Askona Života Skupiny, tvrdil, že Raiffeisenbank je blockchain nástroj umožnil instituce snížit mzdové náklady o více než 40%, jakož i snížení rizika lidské chyby k nule.

Dříve, Raiffeisenbank spolupracovali s ruskou vládou kontrolované olej kolos Gazprom Neft na poskytnutí bankovní záruky na blockchain.

Raiffeisen Bank International se nedávno zahájila studii o blockchain trade finance platforma postavená na R3 konsorcia enterprise blockchain platformě Marco Polo. Prominentní zákazníky platformy patří významné globální bankovní instituce, jako jsou BNP Paribas, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, a ING.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: