Libra Posiluje Na UK je v Plánu Odložit Brexit

 

Libra Šterlinků vyšplhaly na nejvyšší značku v roce 2018, ve srovnání k euru, a na úrovně nevídané od listopadu vůči dolaru, protože zprávy, že vláda se dívá na možnost posunutí termínu britského odchodu z EU poté, co 29. Března. Navíc, zlepšení stavební produkce a HDP data povoleno Útulku, aby získal náskok před svými vrstevníky, včetně amerického dolaru.

 

Brexit zpoždění, lepší než očekávané ekonomické údaje pohonu Libra

London Evening Standard oznámil, že "nevyřízených alespoň šest základních zákonů, které musí být předány, než velká Británie opustí Evropskou Unii opustila ministrů přesvědčen, jízdní řád bude rozšířen."

Odložení Brexit je vlastně pozitivní pro Britskou Libru, protože to minimalizuje šance, že nejhorší scénář měny v podobě vysoce rušivé ne - jednat' Brexit. Odklad neznamená, že "žádná dohoda" Brexit je ze stolu, ale alespoň pravděpodobnost 'rušivé ne-jednat se snížil, a to je dobrá celkově pro Libru.

Senior řekl ministr London Evening Standard: "legislativní harmonogram je nyní velmi, velmi těsné, opravdu. Jistě, pokud tam byla porážka v úterý a trvalo nějaký čas, než se to vyřešilo, je těžké vidět, jak se můžeme dostat všechny právní předpisy prostřednictvím do 29. Března."

V poznámce pro klienty, Fawad Razaqzada, analytik Forex.com napsal "Libra stoupla na zadní zprávu Evening Standard, který navrhl, že Brexit zpoždění za Březen 29 zdá čím dál pravděpodobnější, s odvoláním na Kabinet ministrů na tuto záležitost. Libra je pozitivní reakce naznačuje, investoři sázejí na to, že potenciální zpoždění v oficiální datum ukončení znamená šanci pro ne-jednat výsledek by se snížila."

Mezitím, ONS, oznámil, že velká BRITÁNIE hospodářský růst podstatně lepší pro druhý po sobě jdoucí měsíc, v listopadu, vedený stavebnictví a služeb, růst a překonal očekávání ekonomů.

Hrubý domácí produkt (HDP), růst se zvýšil na 0,2% m-o-m v listopadu, z 0,1% v předchozím měsíci, podle odhadů ONS. Na m-o-m základ, služby, produkce vzrostla o 0,3%, po zvýšení o 0,2% v říjnu. Ekonomové předpovídají zisk 0,1%.

V listopadu, stavební produkce se zvýšil o 0,6% o měsíc-na-měsíc, dvakrát 0,3% růst očekávali ekonomové. Na roční bázi, stavební produkce se zvýšil o 2,1% od září do listopadu 2018.

Sarah McMonagle, Ředitel Vnějších vztahů ve FMB, komentoval takto na výstavbu výstupní údaje: "UK stavebnictví vzrostly o 2,1% v průběhu září do listopadu 2018 ve srovnání s předchozími třemi měsíci. To je i přes bezkonkurenční úrovní politické nejistoty kolem velmi reálná vyhlídka na "žádná dohoda" scénář."

Maloobchodní prodeje byly hlavním motorem růstu, poháněný Černý pátek propagační akce. Nicméně, to bylo částečně kompenzováno malé kontrakce v právní a účetní činnosti, ONS řekl. Statistické organizace dále uvedl, že služby byly nejvýznamnějším přispěvatelem k růstu HDP ve čtvrtletí, které skončilo v listopadu 2018.

Na celkové ekonomické situaci, ONS Vedoucí Národních Účtů, Rob Kent-Smith řekl: "Růst v ekonomice velké BRITÁNIE i nadále zpomalovat ve třech měsících do listopadu 2018 po provedení silněji uprostřed roku."

Jakékoliv ekonomické údaje má jen malý vliv na měny v současném prostředí, v němž vývoj týkající se Brexit rozhodnout o směru pohybu Libru. Jak nyní, Libra může vidět úleva rally, protože pozitivní zprávy týkající se Brexit.

Technicky vzato, pár GBP/USD se pohybuje ve vzestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, stochastický oscilátor je v býčí oblasti. Měnový pár je také obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Jako výsledek, můžeme očekávat, že pár GBP/USD bude pohybovat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: