Nový Zéland je Výběrčí daní, Naznačuje, Odstranění Crypto Daně

 

Kryptoměna trh vstoupil do medvědího režimu s Bitcoin (BTC) vrhat pod $9,000. V posledních 24 hodinách, Bitcoin, který má čepici na trhu ve výši $159.06 miliard, ztratil 5,6% obchodu na $8,690.62. Ether (ETH) ztratil 9,7% na obchodu na $217.28. XRP ztratil 6,1% na obchodu na $0.2298. Jiné hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins, které ztratily v posledních 24 hodin, zahrnuje IOTA (IOTA-$0.2058, -12.7%), Cardano (ADA-$0.0484, -10.4%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$319.07, -5.4%), Monero (XMR-$68.55, -8.8%), Dash (DASH-$83.24, -7.8%), Tron (TRX-$0.01652, -5.2%), Stellar (XLM-$0.0577, -7.0%), EOS (EOS-$3.49, -10.2%), Litecoin (LTC-$59.66, -12.7%), Huobi (HT-$4.59, -3.4%), Ethereum Classic (ETC-$7.61, -13.4%), Binance Mince (BNB-$18.28, -5.7%), Cosmos (ATOM, $3.51, -9.9%), OKB (OKB-$5.50, -0.3%). Jen hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoin, který získal v posledních 24 hodinách je LEO (LEO-$0.9686, 7.3%), Drátěný (LINK-$3.66, 8,5%) a Tezos (XTZ-2.77, 2.6%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

IRD tabulky doporučení na GST politiky týkající se kryptoměn

Nový Zéland je Inland Revenue Department (IRD) předložila nové návrhy na GST (Zboží a Služby Daňové) politiky týkající se cryptos a požádala veřejného mínění na toto téma. Dokument zveřejněný v zemi daňového úřadu obsahuje návrhy na zlepšení a zefektivnění daňové faktury norem a opomenutí cryptos z přesné GST pravidla.

Dokument uznává existenci rychle rostoucí kryptoměna trhu v zemi a předpokládá, že většina účastni budou chválit navrhl pravidla, nebo navrhnout širší daňové a regulatorní reforma. Oddělení primárně v úmyslu, aby se ujistil, že daňové předpisy nestanoví zákon jako bariéra pro crypto-související inovace.

Dokumentu zní takto: "definice použité pro peníze nebo finanční služby jako "osvobození od daně" (což znamená, že nejsou předmětem DPH) neměl uvažovat crypto-aktiv, což znamená, GST může být uloženo na určité typy crypto-aktiv, ale jiné ne – v závislosti na jejich konkrétní účel a design. Toto nespravedlivé GST léčba je neúmyslně upřednostňují určité typy crypto-aktiv nad ostatními, a pravděpodobné, což má za následek zkreslení v crypto-asset trhu."

Zejména, regulátor navrhuje vyloučení cryptos z obou finančních mechanismů zákony a GST pravidla. Nicméně, daňový úřad preferuje kryptoměna-související služby, těžební, a směnárenské služby, například, které mají být podle převažující DPH a daně z příjmu pravidla.

 

Bank of Canada stále zvažuje zavedení digitální měny

Bank of Canada není kartáčování pryč možnost zavedení digitální měny, když lidé začít přijímat soukromé cryptos v masovém měřítku a začít otáčet do bezhotovostní společnosti.

Při mluvení na FinTech RDV 2020 v Montreal, Bank of Canada Náměstek Hejtmana Tim Lane poukázal na to, že i když tam je "není přesvědčivý případ" pro centrální banku digitální měna (CBDC), stále, funkční model, mohou být zavedeny v budoucnosti. V tomto ohledu, Banka má v úmyslu diskutovat o myšlenku s několika zúčastněných stran, kteří jsou ochotni vyvinout centrální banka digitální měny.

"Bank of Canada by design je poskytnout výhody cash—bezpečný, snadný přístup, soukromé a dobrý uchovatel hodnoty—ale v digitální verzi, aby spotřebitelé mohli použít na nákup věcí elektronicky on-line nebo osobně v obchodě."

Banka vnímá soukromé cryptos jako pravděpodobné hrozby pro Kanadský dolar. Lane dále uvedl, že: "Pokud jeden nebo více alternativních digitálních měn hrozí, aby se stal široce používán jako alternativa k Kanadského dolaru, pak centrální banka-vydává digitální měna by mohla být použita k obraně měnové suverenity."

Iniciativy soukromého sektoru

MoneyGram obdrží příspěvek ve výši 11,3 milionu z Ripple Labs

Podle nejnovějších podání s Securities and Exchange Commission (SEC), peníze přenosovou síť MoneyGram byl financován zhruba 11,3 milionu, které blockchain-založené real-time gross settlement poskytovatele platformy Ripple Labs. MoneyGram byla spojena s Zvlnění na chvíli. Obě firmy uzavřely spolupráci v lednu 2018, s cílem integrace XRP do svého platebního systému.

MoneyGram ukázal, že to bylo financováno Zvlnění dvakrát tolik čtvrtiny. V Q4 2019, MoneyGram, byl oceněn $8.90 milionů. Stejně tak firma získala $2.40 milionů eur v 3Q roku 2019. Během čtvrtého čtvrtletí, MoneyGram tržeb ve výši $323.70 milionů.

"MoneyGram pokračoval rozšířit své strategické partnerství s Ripple jako první převod peněz společnosti do rozsahu použití blockchain schopnosti."

 

Rusko je nejbohatší muž plánuje zahájit blockchain-poháněl obchodní platforma

Vladimir Potanin, oficiálně nejbohatší muž v Rusku, se pohybuje vpřed s jeho plány na spuštění blockchain-poháněl obchodní platformu pro průmyslová aktiva a komodity. Miliardář je projekt, pojmenovaný Atomyze, byl válí ve zkušebním režimu. Potanin těžební a hutní společnost Nornickel bude nejprve firma využívat platformu pro vydávání tokenů. Platforma byla uspořádána pro rychlou transakcí, usnadnění přebytek zásob obchodování, a odstranění byrokracie, která je obvykle spojena s komunikací mezi klienty a podniky.

Atomyze je založeno na IBM Hyperledger Tkaniny blockchain technologie, a Nornickel partnery Trafigura, Traxys, a Umicore byli pozváni k účasti v pilotní platformy.

V měsících, podle Potanin, platforma může být použit k tokenize další služby a zboží spojené s jeho podniky. Průmyslník se domnívá, že šifrovací tokeny budou v konečném důsledku představují jednu pětinu všech prodejů Nornickel, svět je největší producent rafinovaného niklu a palladia.

Zpočátku, Nornickel hodlá zkušební tokeny opírající se o palladium, měď a kobalt rezervy, s celkem očekávaný token vydání v prvním roce zasáhnout maximálně 10% z celkového objemu prodeje. Prostřednictvím platformy, žetony zavěšen na kovy může být transakce pro fyzické dodávky.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: