Úvod do Pokročilé Funkce Metatraderu

Jak jsme již diskutovali, MetaTrader pokračuje jeho panování jako nejpopulárnější obchodní platforma díky své rozsáhlé obchodní sítě společenství a dostatek funkcí – z nichž všechny jsou k dispozici bez předplatného. MT terminály jsou vhodné pro všechny obchodníky bez ohledu na jejich zkušenosti platformy nebo forex trhy tak daleko. Mnozí zjistí, že jejich postavení s software je univerzální prvky a přizpůsobitelné funkce, jako je graf rozložení, nastavení a preference.

Obchodníci mají také možnost, aby přístup k pokročilé funkce, aby se růst jejich skillset a diverzifikovat své portfolio. Oba MetaTrader platformy MT4 a MT5, přicházejí s standardních ukazatelů uvedených na jejich výchozí nastavení – trendy, oscilátory, Bill Williams, atd. V rámci těchto kategorií jsou dobře známé, klasické ukazatelů, jako RSI (Index Relativní Síly), Bollinger Bands, Ichimoku Kinko Hyo, atd. Kromě toho, uživatelé mají možnost vytvořit, nebo nahrát své vlastní ukazatele na platformě. Tyto ukazatele mohou být vytvořeny na základě pre-existující, nebo mohou být importovány (zdarma nebo za malý poplatek), z jiných obchodních společenství, jako jsou www.mql5.com.

MetaTrader nabízí další pokročilé nastavení, které mohou být užitečné pro investora, který chce vyzkoušet nové obchodní strategie, nebo plán řízení rizik. Následující funkce mohou být přístupné i během demo zkušenosti (pokud je k dispozici prostřednictvím vašeho brokera):

    • Vestavěný MetaEditor funkce pro kódování své vlastní strategie (pokud jste vášnivý a obeznámeni s technikami nutné).
    • Odborný Poradce tab, který umožňuje spouštět své vlastní strategie na automatické bázi. To usnadňuje obchodník se systémem obchodování robot, nebo algoritmus. Nicméně, to je oblast působnosti je omezena na neustálé připojení. Měli jste blízko obchodní platforma v každém okamžiku, odborný Poradce/ robot nebude fungovat, nebo se pozice. Aby se zabránilo tento problém, VPS (Virtuální Privátní Servery) jsou obvykle doporučuje.
    • Možností, jak testovat úspěšnost vaší obchodní strategie, nebo automatizované strategie, založené na výkonu historické ceny. Testování může být provedeno v klíštěte klíště režimu – s MetaTrader zobrazuje graf, který ukazuje, každý obchod přijata, jeho otevírání a zavírání místo, a jeho celkový výkon.

Kromě těchto výhod, MetaTrader umožňuje Více Timeframe Analýza – rozdělení obrazovky do mnoha malých grafy, různé časové rámce pro strategické a taktické rozhodování (výběr lepších vstupních a výstupních bodů). To vám může pomoci získat výhodu nad ostatními obchodníky, kteří mohou používat jen jeden časový rámec pro obchod.

MetaTrader je nyní k dispozici jako aplikace a s trhem nadále pro smartphone technologie, to může sloužit pouze přidat nový rozměr do obchodní platformy je úspěch. Zatímco ne všechny pokročilé funkce jsou k dispozici prostřednictvím aplikace, mnoho zjistíte, že tento snadný přístup k účtu je obrovský přínos pro zdraví jejich portfolia. Tyto aplikace lze stáhnout jednoduše na telefonu nebo jiných přenosných zařízení, a přistupovat pomocí stejné přihlašovací jméno a heslo, které vám váš broker při nastavování vašeho účtu on-line.

Nejnovější články: