Vodafone Rozhodne pro Blockchain pro Zlepšení Dodavatelského Řetězce

 

Kryptoměna trhu se obrátil medvědí s Bitcoin (BTC) posuvné pod $8,000 úrovni. V době psaní tohoto článku Bitcoin ztratil 1,9%, aby uzavřel na $7,930.69. Ether (ETH) ztratil 1,2% na obchodu na $202.48. Zvlnění je nativní crypto, XRP, ztratil 1,1% na obchodu na $0.2086. Jiné hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoin, které ztratily v posledních 24 hodin, zahrnuje IOTA (IOTA-$0.1887, -3.0%), Cardano (ADA-$0.0415, -3.6%), Monero (XMR-$55.09, -2.5%), Huobi (HT-$4.05, -2.6%), Binance Mince (BNB-$16.50, o -3,2%), Cosmos (ATOM, $2.96, -5.3%), OKB (OKB-$4.51, -2.5%), Tezos (XTZ-2.49, -1.4%), LEO (LEO-$0.9844, -0.9%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$269.10, -0.6%), EOS (EOS-$3.06, je -0,5%), Litecoin (LTC-$49.87, úrovni -2,2%), Dash (DASH-$72.89, -1.1%), Drátěný (LINK-$3.99, -4.7%) a Tron (TRX-$0.0148, -0.3%). Hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins, který získal v posledních 24 hodinách jsou Stellar (XLM-$0.0518, 2.8%) a Ethereum Classic (ETC-$6.77, 2.7%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Brazílie zvažuje blockchain na konci oběhu falešné vysokoškolské diplomy

S cílem ukončení falešné univerzitní diplomy v Brazílii, v zemi je Ministerstvo Školství (MEC) navrhl vytvoření blockchain-poháněl platforma vyplatit digitální certifikáty pomocí non-státních vysokých škol. V tomto ohledu, MEC ministr Abraham Weintraub vydláždila cestu pro vytvoření vhodné platformy pomocí blockchain technologie. Požadované finanční prostředky na rozvoj výše uvedené platformy budou přispěl tím, že soukromé vzdělávací instituce, jak se bude výhradně na starosti vydávání diplomů.

Minimálně 14 soukromých vysokých škol, které projevily zájem o používání blockchain platforma pro vydávání certifikátů. Gilberto Garcia, bývalý předseda Národní Rady pro Vzdělávání, poukázal na to, že blockchain platforma bude také usnadnit transparentní sdílení historická data týkající se vzdělávací organizací.

Ministerstvo návrh hodlá řešit známý problém v Brazílii. Falešný univerzitní certifikáty byly hlášeny pravidelně podle Brazilských médií. MEC již povinné vyplácet diplomy v elektronické podobě prostřednictvím veřejné i soukromé vzdělávací instituce.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Verizon Business uvolňuje dva nové bezpečnostní-související služby

Verizon Business představila dva nové bezpečnostní-související služby v oblasti správy identity a přístupu, použití blockchain technologie. Služby, jménem Verizon Identity (VID) a Verizon Stroj Státní Integrity, jsou modelovány v blockchain ekosystému.

Pokud jde o VID, údaje identity je kódován a nakonec sdílené přes několik serverů v blockchain sítě. To znamená, že tam nebude centralizované databáze, která může být terčem kybernetických zločinců.

Verizon ID umožní uživatelům ukládat jejich přístup k informacím v bezpečí "digitální prostředí" na jejich chytré telefony, které mohou být přístupné a ověřené velmi snadno.

Verizon studii s názvem "Verizon 2019 Data Breach Investigations Report," vyplynulo, že 29% porušení bylo provedeno pomocí filched dokumenty. Naopak, Verizon Stroj Integrita Státu obdrží operativní informace z naprosto decentralizované ekosystémů a poskytují širší obrázek o možných bezpečnostních problémů.

Systém neustále sleduje přes počítač rámec zahrnující servery, brány a směrovače, mimo jiné, vytvořit confirmable série událostí v souladu s celkovým stavem stroje, spíše než jen log info.

Alex Schlager, Výkonný Ředitel a ředitel výroby bezpečnostních služeb na Verizon Business, vyjádřil takto: "Kyberkriminalita je každodenní hrozbou každé organizace a vlády po celém světě. Naše 2019 Data Breach Investigations Report upozornila na to, že finančně motivovaných kybernetických útoků se zvyšuje plošně, a to C-úrovni vedení jsou stále více a aktivně cílené sociální narušení, spojené s (například) ukradené doklady. [...] Tyto Verizon řešení nabízejí významný krok vpřed v oblasti kybernetické bezpečnosti, ochrany."

 

Vodafone hledá do blockchain k posílení dodavatelského řetězce

Global telecom firmě Vodafone studuje blockchain schopnosti zlepšit jeho dodavatelského řetězce. Prováděcím blockchain do své vnitřní postupy, Vodafone hodlá aktualizovat své dodavatelského řetězce, marketingu a ověřování několika dodavatelů prostřednictvím digitální identity platforma jménem Důvěry Svého Dodavatele.

Tisková zpráva dále podrobně uvedeno, že podnik je instalace podmínky pro rozmanitost "ovlivnit rozhodnutí o zadání zakázky spolu s dalšími standardní kritéria, jako je bezpečnost, hodnotu, dodávky a technologie, když jsme vyzve dodavatele k podání nabídek pro podnikání."

Věřte Své Dodavatele spolupracovat postaven podle tech obra IBM a blockchain enterprise Chainyard loni v létě. Kromě toho Vodafone, zakládajících členů sítě zahrnují tech podniků, jako je Nokia, Cisco, Lenovo, Britská farmaceutická firma GlaxoSmithKline, Schneider Electric, a tak dále.

Platforma má v úmyslu odstranit časově náročné manuální postupy a minimalizovat hrozbu ze zpronevěry a nedostatky.

 

Různé

Koronavirus ovlivňující crypto-související události na globálním základě

Koronavirus má vliv nejen obchodní sentiment, ale také crypto-související události po celém světě. Zatím, dva klíče kryptografických konferencí v USA byly negativně ovlivněny pandemie k dnešnímu dni.

"Bitcoin 2020," dříve plánoval se bude konat v San Franciscu 27. Března a 28., je nyní odloženo na 3. Čtvrtletí 2020. Obchodní Digitální Commerce se také odloženo "DC Blockchain Summit 2020" konference, dříve naplánováno na tento týden. Pořadatelé mají zatím oznámit nové termíny pro událost.

Bitcoin 2020 má garantováno všem účastníkům, že lístky mají na akci jsou automaticky platné pro odložena událost. Oni také požádal všechny registrované účastníky, aby držet až do nové termíny jsou vyhlášeny, v případě vrácení peněz je nutné.

S Bitcoin polovinu událost (Možná) dostane blíž, Bitcoin 2020 cílem bylo přivést top Bitcoin společenství mluvčími a obhájci v jediné platformě.

DC Blockchain Summit je příjemné jak pro vládní úředník a Blockchain průmyslu těžké váhy jako hlavní řečníci. Chamber of Digital Commerce, organizace, která podporuje přijetí crypto aktiv a blockchain-napájené systémy, je pořádání akce.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: