Spojené arabské EMIRÁTY, Saúdská Spuštění Crypto Pro přeshraniční Transakce

 

Kryptoměna trh vykazuje známky oživení v posledních 24 hodinách. Bitcoin získala o 2,5% na obchodu na $3,450. Nicméně, to je stále bojuje, aby přes výše $3,500. Všechny hlavní altcoins jako je Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Stellar (XLM) a Tron získali mezi 2% a 5% během posledních 24 hodin. Nicméně, EOS (EOS), Tezos a Vlny prováděli výjimečně se zisky o více než 15%. Ještě, kryptoměna investory a blockchain nadšenci doufají v konec prodloužené crypto zimě. Mike Novogratz Galaxy Digital je jeden takový správce fondu, který je optimistický o velký obrat. On stále věří, že to bude digitální zlato.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Calgary dolar

Za účelem posílení místní ekonomiky, Calgary, město v Kanadském městě Alberta, zahájila Calgary dolar. Nativní kryptoměna umožní držitelům platit za zboží a služby na maloobchodní prodejny.

Je to první město v Kanadě, která zahájila nativní kryptoměna, což odráží pozitivní přístup Alberta vlády vůči blockchain technologie. Calgary dolar se předpokládá na podporu malých firem a neziskových organizací tím, že zajistí, že prostředky, pohyb v rámci města.

Crypto může být transakce prostřednictvím vlastní-postavený smartphone aplikace, která seznamy restaurací a obchodů, které se účastní iniciativy. Pomocí smartphone aplikace, mohou občané poskytnout dar neziskové organizace působící v Calgary, platit za oběd nebo nákup domácích jízdenky na mhd.

IBM a TRAI

IBM a Telecom Regulační Úřad Indie (TRAI) dokončili studii blockchain-poháněl platforma, která zlepšuje mobilní datové záznamy.

Několik významných poskytovatelů telekomunikačních služeb se připojil ruce s indickou telekomunikační regulátor a tech gigant IBM provést testy, které studoval výhody blockchain technologie v posílení mobilních sítí systémů, jako jsou nevolejte Registru (DNC) a mobilní přenositelnost čísla (MNP).

Sriram Raghavan, viceprezident IBM Research, ukázal, že IBM má provádět důkazy-of-concept (PoC) a hodnocení "všech hlavních poskytovatelů telekomunikačních služeb," stejně jako TRAI. Nicméně, VP neodhalilo jména telekomunikačních společností, které se zúčastnily studie.

Raghavan podrobné, že nejnovější telecom blockchain aplikace umožní firmám k ukládání MNP a DNC dat na bezpečné, soukromé distribuované hlavní knihy s "zákazník souhlas." Řešení umožní TRAI mít lepší systémy pro monitorování sítě a objevit problémy, pokud nějaké, rychle.

Přeshraniční kryptoměna

Spojených Arabských Emirátů (SAE) centrální banka spolupracuje s Saúdsko-Arabský Měnový Úřad (SAMA) zahájit kryptoměna, která bude přijata v přeshraničních vztazích mezi oběma národy.

Komentuje spuštění, Mubarak Rashed Al Mansouri, guvernér SAE centrální banky, řekl: "je To asi vůbec poprvé, kdy svědci spolupráci měnové orgány z různých zemí na toto téma a doufáme, že tento úspěch podpoří podobné spolupráci v našem regionu."

Ještě, Al Mansouri také zdůraznil skutečnost, že tato iniciativa "je jen studie" a že by "nešli hlouběji do ní." Kryptoměna ve vývoji, budou použity pouze mezi bankami. To nebude k dispozici pro veřejné použití.

Navíc, Al Mansouri řekl, že nedávné inovace ve fintech sektoru přinesl obě výzvy a příležitosti.

 

Iniciativy soukromého sektoru

SolarisBank a Stuttgart Exchange

SolarisBank a Stuttgart Exchange Group společně pracují na vytvoření infrastruktury pro cryptocurrency exchange. Založena v roce 1860, Stuttgart Exchange je devátý největší v Evropě a druhá největší burza v Německu. Naopak, SolarisBank, která byla založena v roce 2015, je nová generace německých fintech společnosti. Jak název říká, SolarisBank je držitelem bankovní licence a nabízí "Bankovnictví jako Platforma" služby. Zprávy je pád z plánů odhalil výměnu v Květnu zavést cryptocurrency trading aplikace, která vám nebude účtovat žádný poplatek.

HTC Exodus 1

Výrobce smartphonů HTC oznámil, že nedávno zahájené kryptoměna telefon, Exodus 1, bude mít decentralizované prohlížeč Statečný pre-nainstalovány. HTC je Tchajwanský výrobce spotřební elektroniky založena v roce 1997. Společnost původně oznámila o HTC Exodus 1 projekt v Květnu 2018.

Základní Pozornost Žetony (BAT) je nativní kryptoměna Statečných prohlížeče. Prohlížeč posílá platby od inzerentů, aby Statečný a jejích uživatelů a může pak být použit pro prémiový obsah.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: