Vyšší Úrokové Sazby Znamenají Vzestupnou Citigroup Ceny

 
Silný NFP (Non-Farm Payrolls) zpráva vyvolává skoro šanci, že Federální Rezervní systém ve Spojených Státech začne zvyšovat úrokové sazby v letošním roce.

Nezaměstnanost také klesla pod 5,7% hranici, a to je přidávání paliva do vyšší úrokové sazby oheň. Nicméně, jaké jsou sektorů nejvíce těžit z Fed trampovat?

Pokud žádné, finanční odvětví.

To nás přivádí k Citigroup (NYSE:C), jedné z největších finančních korporací na světě. Rychlý pohled na podíl vývoj cen v posledních několika letech přináší dvojité dno formace kolem roku 2012, kdy ceny byly vznášející se kolem $25/share úrovni.

Mezitím, měří pohyb generované dvojité dno je již dokončen, ale všichni bychom měli mít na paměti, že tento vzor je vzor obrat a měří pohyb, je tam jen cíl.

Od dubna 2013, cena se pohybuje do $45-55 dolarů oblasti, se silnou podporou ve spodní části a velký odpor na $55. Něco se musí dát a můj případ je zde na býčí stranu, jak znovu, úrokové sazby túry by mělo být pozitivní pro finanční zásoby.

Aktuální oblast se zdá být připomínající býčí trojúhelník trhu, jako máme sérii vyšších maxim a nižších minim stejně. Proto další pokračování by se dalo očekávat s volby při hovoru o dobu, $55.5 je dosaženo. Vybrat konec týdne datum vypršení platnosti, pokud úroveň, přichází v první polovině měsíce, a na konci měsíce se datum vypršení platnosti, pokud to přichází v druhé polovině roku.

Nejnovější články: