Argentina je NÁVRAT Karta Může Být Navýšen-Up S Bitcoin

 

Po zbývající rozsah vázán na téměř tři týdny, kryptoměna trhu se obrátil mírně optimistický. Hybnost se zvýšila poté, co Bitcoin (BTC) zlomil výše $3,600. Zejména, většina altcoins, s výjimkou Litecoin (LTC – $43.36), dala až významná část výnosů vzniklých během počáteční spike. Litecoin je 26.7% z ceny obchodovaných týden před, protože vzrušení vytvořené zprávy, že tým zkoumá možnost zavedení 'MimbleWimble' protokol, který bude crypto více zastupitelné. Zatímco Ethereum (ETH-$120.11) a Ripple (XRP-$0.30) jsou obchodování v mírné ztrátě 0,6% a 0,8% v uvedeném pořadí, Tron (TRON-$0.024) a Stellar (XLM-$0.07688) jsou obchodování se ztrátou 3,8% a 2,1%.

 

Vládní iniciativy na úrovni

FDA zaměstnávání blockchain soudu, aby se zabránilo padělání lék

Komisař Spojených Států pro Potraviny a Léčiva (FDA) navrhl použití blockchain pro zkušební program bude probíhat na hodnocení výkonnosti blockchain při zlepšování dodavatelských řetězců.

Pilotní Projekt Programu bude provedeno v souladu s Drogou Bezpečnosti Dodavatelského Řetězce Zákona (DSCSA Pilotní Projekt Programu). Jejím cílem je přilákat špičkové hráče se zkušenostmi v rozvíjejících se inovativních technologií. FDA bude přijímat přihlášky až do 11.Března.

Tento krok představuje první krok v tvorbě digitálního dodavatelského řetězce platformu, která bude v provozu v roce 2023, konkrétně pro sledování a předcházení padělání léků. I když to není potvrzeno, analogy těchto platforem použití blockchain technologie aktualizovat konvenční systémy.

 

Argentinský dojíždějící Bitcoin použít k financování své SUBE karty

Dojíždějící v Argentině bude nyní moci používat Bitcoiny na více než 37 míst po celé zemi, aby přidat měny, aby jejich NÁVRAT veřejné dopravy kartu. To bylo vzhledem k nedávné partnerství mezi Alto Viaja, který poskytuje nakládací zařízení pro dopravní karty, a Fintech společnosti Bitex. Bitcoin může být načten v SUBE karty bez problémů díky Bitex je blockchain technologie, aby zajistily, že finanční služby mohou být poskytovány uživatelům. Místní občané se mohou také použít Alto Viaje webové stránky kreditní jejich SUBE karty s Bitcoiny.

Manuel Beaudroit, Marketingový ředitel Bitex Platformy, uvedl, že více než 7 milionů uživatelů používat BRANCH karty. Ve více než 37 místech v Argentině, každý z SUBE kartě uživatelé lze nalézt. Na NÁVRAT kartu lze použít k nákupu jízdenek na mhd, vlaky a dokonce i zastávka metra, takže cesty snadné a pohodlné.

V komentáři na zařízení, Beaudroit řekl, "Jsme přesvědčeni, že tento typ projektu má velký význam, neboť to přináší technologie jako rušivé jako bitcoin k obyčejným lidem, což dokazuje skutečnou hodnotu a aplikace má v každodenním životě."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Další fáze blockchain projekt, který bude zahájen Pistoia Aliance

V Pistoia Aliance, založená v roce 2007, je non-nezisková organizace se zástupci známých farmaceutických společností, včetně Pfizer, Novartis a GSK. V Pistoia Aliance byla vytvořena s cílem pomoci integrovat nové technologie v oblasti výzkumu a vývoje (R&D) společnosti. Aliance se již rozšířila svůj projekt zahrnovat sdílení údajů, dat, identity a integrity údajů. Nejnovější projekt se zaměří na využití blockchain k ověření zdroje dat identifikace, integrity dat, organizační a sdílení.

Ještě před jeho vstupem do řízení dat založené na blockchain, Pistoia zaměřena na poskytování vznikající technologie pro zdravotnický průmysl. Pistoia poukázal nedávný průzkum, který zjistil, že hlavní překážky pro přijetí blockchain jsou k dispozici vyškolení personálu a in-hluboké znalosti technologie. Studie také uvádí, že 20% účastníků věří, že blockchain přidává hodnotu pouze do určité úrovně.

 

Bakkt potvrzuje dokončení první akvizici aktiv RCG

Oficiální tweet od Bakkt, dlouho očekávaný digital asset platformy provozované Intercontinental Exchange (ICE), potvrzuje, že jeho první akvizice byla dokončena. V polovině ledna, Bakkt oznámila svůj záměr získat RCG aktiv. Tweet označuje dokončení akvizice Rosenthal Collins Group (RCG) aktiv.

Pokud jde o akvizice, Bakkt řekl: "S dnešním ukončení naší transakce s Rosenthal Collins Skupiny, vítáme skvělé nové členy týmu, aby Bakkt."

Kromě toho, Bakkt vydala následující vysvětlení týkající se nákupu některých aktiv ve společnosti: "RCG je pozoruhodné dědictví, kultury a odborné znalosti nám pomohou budovat důvěryhodný institucionální infrastruktury pro digitální aktiv."

Jako generální ŘEDITEL společnosti, Kelly Loeffler, vysvětlil v té době, akvizice znamená, že společnost se zpomaluje svou činnost, zatímco předvídání regulační clearance Spojené Státy Commodity Futures Trading Commission (CFTC) pro oficiální zahájení přísně regulována obchodování v crypto trzích.

Loeffler také řekl, že převzetí rozšiřuje Bakkt krizový management a pokladních operací s rámců a know-how, a mohl by přispět k Bakkt anti-praní špinavých peněz (AML) politiky a znát své zákaznické politiky (KYC).

 

IBM ke zmírnění sucha s blockchain a IoT technologií

V Kalifornii (USA), spolupráce IBM program k řešení sucha se provádí s použití blockchain a Internet Věcí (IoT) technologie. Sladkovodní Trust (TFT) a University of Colorado Boulder, uvádí, že IBM Research a senzorové technologie poskytovatele SweetSense se spojil s non-zisk organizace, jak využít blockchain a Hodně udržitelně hospodařit použití podzemní vody v Severní Kalifornie je Sacramento-San Joaquin River Delta, který je "jedním z největších a nejvíce ohrožené zvodně v Severní Americe."

Zvodeň představuje podzemní skály, která zadržuje vodu, která může být čerpána a distribuována po celé oblasti. Sacramento-San Joaquin River Delta, se šíří přes 1,100 mil, je vnímáno jako "nexus of California celostátní vodní systém." Zkušební program bude probíhat v tomto regionu.

Projekt bude využívat Spoustu senzorů, relé voda extrakce dat do satelitů, které jsou také použity k detekci počasí korelace a srážek. Data jsou pak uložena na IBM Blockchain Platformu, která je hostována v cloudu a podporuje inteligentní smlouvy.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: