Libra Bez Pohnutí Po Odložení Brexit Termín

 

Libra se podařilo mít dobrý start včera proti dolar pobytem v blízkosti úterý je vysoká na počátku Evropské seance. Lepší než očekávaný růst HDP a výrobních údajů povolen útulku zůstat silný, zpočátku. Nicméně, ve velké BRITÁNII je slabá Cena Domu Rovnováhu a pozitivní prohlášení o americko-čínských obchodních rozhovorů, které Ministr Financí Steve Mnuchin spustil libru prodávat-off. Po otevření na 1.3066, pár GBP/USD hit vysoký 1.3092 před uzavřením blízkosti den je minimum 1.3037.

 

Smíšené ekonomické údaje a US-Čína obchodní jednání ovládnout libra pohybu

Britská Národní statistický Úřad oznámil, že britská ekonomika zaznamenala expanzi o 0,2% m-o-m v únoru, přesahuje předpovědi z několika City analytici. Ve čtvrtletí, které skončilo v únoru 2019, ekonomika rostla o 0,3%, a to navzdory nejistotě způsobené úzkosti spojené s Brexit. Hlášené růst HDP byl nižší než 0,5% byl zaznamenán v lednu, ale byl v souladu s očekáváním ekonomů.

Úřad pro Národní Statistiky také uvádí, že výroba vzrostla o 0,9% m-o-m v únoru, a to především pod vedením Brexit související obavy, které vyvolala několik společností, ke zvýšení produkce a Brexit narušení, což způsobilo, že některé firmy, aby zvýšili produkci a zvýšení zásob. Analytici očekávali výrobní růst o 0,2%.

Zvlášť, Royal Institution of Chartered Surveyors hlásil, že Dům Cena stav zlepšil až -24% v Březnu, což představuje nárůst od -27% v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že Cena Domu Rovnováhu, aby dále zhoršovat až -30%. Čísla se zlepšila, ale stále naznačují, že trh s bydlením i nadále utlumená především kvůli starosti týkající se Brexit.

EU rozšířila Brexit termínu do 31. října v časných ranních hodinách dnes, protože ani jedna ze stran přeje, ne-jednat Brexit. Protože trh očekával, že takový krok, Libra byla sotva ovlivněna vývojem.

Podle podmínek flexibilní rozšíření, dohodnuté po hodinách sporné jednání na mimořádném summitu Evropských lídrů v Bruselu, BRITÁNIE může opustit do konce října, pokud dohodu o odstoupení od smlouvy dříve sjednané mezi Premiér Theresa May a její kontinentální protějšky je ratifikována. Pokud a když se to stane, velká BRITÁNIE opustí. E. U. na první den následujícího měsíce. Kdyby BRITÁNIE nebyla schválena dohoda o 22. Května, to se musí podílet na volbách do nového Evropského Parlamentu je plánováno na Květen 23–26; neučiní-li tak, bude to nechat unii žádný obchod na 1.června.

Podle podmínek pro flexibilní rozšíření, který byl schválen po několika hodinách intenzivní diskuse na naléhavé zasedání vedoucích představitelů EU v Bruselu, spojeného KRÁLOVSTVÍ může EU opustit do října konce, pokud Brexit dohodu dříve mezi Premiér Theresa May a vůdců, na druhé straně Kanálu bude ratifikována. Po schválení dohody o vystoupení spojeného KRÁLOVSTVÍ opustí EU na 1. příštího měsíce. Naopak, pokud dohoda není schválena před 22. Května, ve velké BRITÁNII se musí účastnit voleb se uskuteční mezi 23. Května a 26. pro nový Parlament v Evropě. Pokud spojené KRÁLOVSTVÍ nesplní tyto podmínky, pak to bude opustit EU bez jednat na 1.června.

Mezitím, americký Ministr Financí Steve Mnuchin vyjádřil optimismus ohledně obchodních jednání mezi USA a Čínou. On ukázal, že na jednání bylo dosaženo shody na způsobu obchodu, nicméně to může být, musí být provedena. Nicméně, stále ještě existují některé otázky týkající se tarifů, které musí být vyřešeno.

Smíšená ekonomická data a vývoj v souvislosti s americko-čínských obchodních jednání, předpokládá se, že udržet pár GBP/USD rozsah vázán v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že pár GBP/USD se obchoduje mezi 1.3040 a 1.3085. Indikátor MACD má pozitivní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat, že měnový pár bude pohybovat v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: