Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 3. ledna 2018

Akciové a dluhové trhy zůstal nevýrazný minulým týdnem na Vánoce a oslavy Nového Roku. Nicméně, to není případ s kryptoměna trhu, kde hlavní shake-up se konala, jak je uvedeno níže. Dále, některé vlády začaly podívejte se na možnost uznání crypto měny nebo zahájit jejich vlastní v měsících. Zejména, tam byly některé zajímavé technologické změny, které mohou vydláždit cestu pro masové přijetí kryptoměn. Začněme s Bitcoin, která se již dostala do mainstreamových médií.
 
Bitcoin
Hlavní síť Bitcoin šel přes četné těžké vidličky v prosinci. Hrst vidličky jsou naplánovány na leden, stejně. Větvení je proces rozdělení hlavní sítě vytvořit další altcoin, který začne po jiné cestě. Na altcoin může mít některé nové funkce zaměstnán. Nicméně, v poslední době bylo zjištěno, že několik altcoins byly vytvořeny pouze pro jízdu na crypto vlna a většina z nich nemají replay funkce nebo správný kód.

Lightning Labs, která pracuje na řešení škálovatelnost vydání Bitcoin, úspěšně nasazen Blesk Sítě na hlavní síť Bitcoin. Takže, můžeme očekávat, odesílat a přijímat Bitcoins okamžitě, jakmile Blesk Síti je aktivní. Dále, to vám umožní miliony a miliardy transakcí, které mají být dokončeny v žádném okamžiku. Dokonce i atomové swapy (výměny jedné crypto měny s jiným, aniž by třetí strany zapojení) jsou možné. Co se týče ceny, Bitcoin je znepokojen, kryptoměna nyní se zdá, upevnit mezi 12.500 dolarů a $16,000. Celý crypto společenství vidí mince jako uchovatel hodnoty, spíše než prostředek platby. Očekáváme, že Bitcoin zůstat v zadaném rozsahu po určitou dobu. Přečtěte si více zde.
 
Ethereum
Open-source blok řetězce platformu, která usnadňuje tvorbu decentralizovaných aplikací (dapps) viděl jeho projev hit nové maximum $879 včera, což vede k tržní kapitalizací ve výši 84 miliard. Ethereum je síť čelí přetížení, protože hra s názvem 'cryptokitties minulý měsíc. Aby se předešlo takové problémy v budoucnu a aby Ethereum zpracování transakcí rychle, jako VISA sítě, vývojáři jsou běžně aktualizaci sítě. Jeden z nich byl Casper. Jeho testnet byl propuštěn v poslední době. To vyvolalo další rally v Éteru, symbol Ethereum platformy. Jakmile je nasazen, Ethereum platforma bude zase Důkaz o Práci na Důkaz Podíl, což usnadňuje rychlejší a levnější transakce. Na Ethereum společenství se domnívá, že to bude v konečném důsledku vést k masové přijetí. Casper je sám o sobě součástí širší aktualizovat s názvem Constantinopole. Přečtěte si více zde.
 
Zvlnění
Hlavní rozdíl mezi Zvlnění a další altcoins jako Ethereum je, že bývalý byl speciálně vytvořen pro použití v bankovní komunitě. Zvlnění je název San Francisco založené společnosti, která se vyvinula Zvlnění platforma pro banky provádět přeshraniční převody fondu rychlejší a levnější, ve srovnání s SWIFT. Zvlnění se připojil ruce s SBI Holdings, která vede konsorcium 61 Japonské banky a dvou jihokorejských bank. Technologie byla úspěšně testována těsně před Vánocemi. Začátkem tohoto týdne, Zvlnění SBI Holdings oznámila partnerství s tři velké Japonské společnosti vydávající kreditní karty. Že vyvolala rally v Zvlnění token. Zvlnění je na trhu cap hit $90 miliard tento týden. Nyní, Ethereum a Zvlnění soupeří o druhé místo v kryptografických měny na trhu. Přečtěte si více zde.
 
Cardano ADA
Před navíjením dolů na prázdniny, měli jsme výslovně napsáno, že Cardano ADA může rally v nadcházejících týdnech, jak je vnímán být konkurentem pro Ethereum. Jak se očekávalo ADA, token z Cardano platforma, zaznamenala vysoký $0.7871. Obdobně, tržní kapitalizace z Cardano překročil 20 miliard dolarů. Očekáváme, že token zůstane býčí. Přečtěte si více zde.
 
IOTA
To je blockless, škálovatelné alternativní distribuované hlavní knihy systému (Změti). Mince mohou být použity k převodu hodnoty bez jakýchkoliv poplatků. Vývojáři zahájila datové tržiště na začátku prosince. To vyvolalo rally v minci. To je kryptoměna pro Internet Věcí (IoT). Očekáváme, že hodnota IOTA mince, která je v současné době obchodování na $4.22 v crypto trhu na další růst. Přečtěte si více zde.
 
 

Naše Forex Obchodování, Plán

Zvlnění. Při pohledu na cenový graf Zvlnění, jsme schopni odvodit, že mince má už stoupá po konsolidaci 1.80 úrovně. Histogram MACD se pohybuje nad nulovou úroveň. Proto očekáváme, že Zvlnění na záznam nového maxima v blízké budoucnosti.

Prostřednictvím jednoho z našich brokerů, chceme otevřít dlouhou pozici v Ripple (XRP) na $2.02 úrovní, s příkazem stop loss níže 1.82. Pokud cena tokenu zvyšuje, jak se očekávalo, budeme rezervovat náš zisk na $3.40 úrovně.

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Litecoin. Litecoin sdílí všechny vlastnosti Bitcoinu, ale s rychlejší potvrzení času. To se stalo rozsah vázán v grafu, jak je znázorněno níže.

Ceny Litecoin je téměř na horní hranici obchodního pásma. Proto chceme investovat do opci platné jeden týden. Možností může být koupil pouze v případě, Litecoin obchoduje na zhruba 280 v crypto trhu.

 

 

Nejnovější články: