Hlavní Ekonom MMF Radí Regulační Diligence na Vahách

 

Kryptoměna trhu zůstává většinou v zelené s altcoins dělat velké pokroky. Zejména Bitcoin (BTC) klesla pod psychologickou hranici 10 000 dolarů. Král cryptocurrencies dotkl minima $9,190 včera před zotavuje na $9,776, což představuje nárůst o 4,2%. Nicméně, Bitcoin ztratil 19.9% ve srovnání s minulým týdnem je blízko. Téměř všechny hlavní altcoins se obchodování se ziskem v posledních 24 hodinách, ale ztráta na týdenní bázi. Ethereum (ETH), která je nejvýhodnější blockchain pro nasazení inteligentní smlouvy, získal 8,3% v posledních 24 hodinách do obchodu na $213.80. Podobný Bitcoin, obchoduje se ztrátou 26,7% ve srovnání s minulým týdnem.

Další významné altcoins, které jsou obchodování s značné zisky za posledních 24 hodin zahrnují Bitcoin Hotovosti (BCH-$294.75, 3.9%), Binance Mince (BNB-$27.75, 11.2%), Monero (XMR-$76.77, 4.7%), Tron (TRX-$0.0231, 9.8%), Huobi (HT-$4.02, což je o 0,1%), Cosmos (ATOM-$3.95, 7%), NEO (NEO-$11.02, o 8,8%), IOTA (MIOTA-$0.2905, 7.6%), Litecoin (LTC-$89.53, 13.8%), Stellar (XLM-$0.0814, 3,4%) a Dash (DASH-$103.89, 5.8%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Francie dělá pokroky s novými předpisy ICO

S novými předpisy, Francie dělá pokroky při schvalování firem, které finanční prostředky prostřednictvím počáteční mince nabídky (ICO). Nové předpisy jsou očekávané, aby se stala efektivní později. července, což crypto-společnostmi ochotně odpovídají státní normy pro kapitálové požadavky v oblasti bezpečnosti spotřebitele, a zdanění výměnou za regulátor schválení.

Anne Maréchal, výkonný ředitel pro právní záležitosti na Finanční Trhy (AMF), uvedl, že odvážné crypto regulační plán z předsednická země post zemí G7 fórum by bylo lídrem v odvětví. Dále uvedla: "Francie je prekurzorem. Budeme mít právní, daňové a regulační rámec [...] Jsme v jednání se třemi nebo čtyřmi kandidáty pro počáteční mince nabídky."

Marechal prozradil, že kromě firem, získávání finančních prostředků od mezinárodních organizací pro Suroviny, AMF je také v jednání s mnoha crypto výměny, správci a správci fondů. Zdá se, že zprávy o plánovaném zahájení stablecoin Libra kryptoměna USA tech gigant Facebook vyvolala iniciativu, aby o lepší právní transparentnosti pro pod-regulované odvětví.

I přes transatlantické obchodní válku, na G7-zasedání ministrů financí v Chantilly, Francie Bruno Le Maire a Ministr Financí Steven Mnuchin může dosáhnout vzájemného porozumění na kryptoměny a Facebook je Vahách zejména.

 

Iniciativy soukromého sektoru

IBM největší blockchain patentů společnosti v USA

Počet blockchain-související patentů zajištěné nadnárodní softwarový gigant IBM ztrojnásobil v USA od roku 2018, s 108 aktivní patentových skupin. Mimořádný výkon učinil IBM číslo jedna společnost v USA s ohledem na patentové přihlášky. Dle informací získaných Yuval Halevi, spoluzakladatel crypto a blockchain PR společnosti GuerillaBuzz, počet aktivních patentů skupin podané IBM zastiňuje dalších významných podniků, včetně společnosti Microsoft, Dell Technologie a Intel.

"Jen za jeden rok, počet IBM blockchain patenty vzrostl o 300%. Když jedna z největších společností na světě (366,000 zaměstnanců) tráví tak velkou část svých zdrojů na rozvoj blockchain oddělení, to říká hodně o potenciál trhu."

Dokonce i tehdy, IBM má čelit výzvám z Čínské podniky mimo USA. Čína dělá velké pokroky, pokud jde o blockchain patenty. Konkrétně Alibaba vede blockchain podávání patentových přihlášek v Číně, i když to podal pouze 25 patentů v USA.

 

R3 spolupracuje s Banco Maré

Blockchain konsorcium R3 spolupracoval s Banco Maré, Brazilský fintech firmy, odhalit burza pro investování v tech-související s podniky. Banco Maré má za cíl vytvořit tokenizovaný stock exchange, který usnadňuje investice do tech podniků s sociální dopad. Nejnovější R3 technologie založené na software, dočasně pojmenovaný BVM12, bude působit jako financování platformy pro technologické startupy a také povolení individuální investoři obdržet dividendy z investic do těchto high-tech firem.

V tomto ohledu, Rio de Janeiro-podle Banco Maré provedla jeho počáteční jednání s Brazilskou cenné Papíry a burzy a má v úmyslu umístit formální žádost organizace v srpnu roku 2019.

Alexander Albuquerque, generální ŘEDITEL společnosti Banco Maré, poukázal na to, že nejnovější projekt hodlá vytvořit rovné podmínky pro spekulativní investice a kreslit s nízkými příjmy, lidé na akciový trh.

 

Různé

MMF naznačuje, regulátory sledovat Facebook je Libra

Mezinárodní Měnový Fond (MMF) navrhl, že regulátoři po celém světě pečlivě sledovat a zahájit příslušné regulační opatření na Facebook je Libra. MMF Hlavní Ekonom, Gita Gopinath, požádal orgány, aby blíže podívat na Facebook je crypto podnik v počátečních fázích vývoje. Paní Gopinath zdůraznil, že finanční regulační orgány by měly přijmout opatření, jakmile se zjistí jakékoliv odchylky bez jakéhokoli zpoždění.

MMF Hlavní Ekonom dále informováni o hrozbách, které představuje Facebook je stablecoin, včetně starostí nad daty anonymitu, bezpečnost spotřebitelů, a také "backdoor dollarization." Nicméně, ekonom MMF uznal, že Libra může pomoci v podpoře finančního začleňování.

Zejména ve Spojených Státech Sněmovny Reprezentantů Výboru pro Finanční Služby zahájeno jednání na Facebook je Libra včera. Zákonodárci v obou House a Senát odsoudil Facebook je posledních přístup k zajištění ochrany osobních údajů a bezpečnosti spotřebitelů.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: