Vést pro Macron, Silný PPI Dat Změní Euro Býčí

 
Překvapivě jestřábí postoj newyorský fed Prezident William Dudley a San Francisco Fed prezident John Williams tlačil americký dolar na vyšší orbitu proti jeho arch rival – Euro – ve středu minulý týden. Euro, což je pod tlakem v důsledku vzestupu anti-EU a nacionalistické strany ve Francii, Nizozemí a Itálie klesly na minimum 1.0510 vůči americkému dolaru. Nicméně, očekáváme, páru EURUSD upevnit a výstavy krátkodobého býčího trendu z důvodů uvedených níže.

Ve středu minulý týden, americký Institut pro Řízení Dodávek uvádějí nárůst Index Nákupních Manažerů (PMI) čtení 57,7 v únoru, a to až z 56 v předchozím měsíci a nad tržní očekávání 56.2. Údaje naznačují, že americká ekonomika je v silné zdraví. Nicméně, Dolar se sotva pohnula. Důvodem je, že trh je nyní hledají informace o výdajích na infrastrukturu a daňové reformy.

Americký dolar bude schopen shromáždit pouze po Trump odhaluje jeho daňové reformy plánu. Navíc, tento plán by měl přesvědčit trh, že by stimulovat hospodářský růst v USA. Legendární investor Warren Buffett uvedl, že daňová reforma by být pouze neutrální z hlediska příjmů do AMERICKÉ společnosti.

V Evropě, Destatis informoval o 0,9% m-o-m zvýšení dovozních cen v lednu. Analytici očekávali pouze 0,5% zvýšení dovozních cen, s ohledem na 1,9% a růst zaznamenaný v předchozím měsíci. Vzhledem k tomu, zvýšení nákladů je většinou přeneseny na zákazníky, čísla odrážejí rostoucí inflace scénář v EU.

Podobně, Eurostat oznámil, 0,7% m-o-m zvýšení Indexu Cen výrobců (PPI) čtení v lednu, oproti 0,8% zisk v předchozím měsíci, ale vyšší než odhady analytiků 0,5% nárůst.

Tak daleko, jako francouzské volby se obává, nejnovější průzkum ukazuje, že Emmanuel Macron, bývalý ministr hospodářství, by vyhrál francouzské volby tím, že porazí Marine Le Pen v druhém kole. Tak, ekonomické údaje a politický vývoj podpořit krátkodobé rally v páru EURUSD.

Cena graf indikuje existenci pevnou podporu pro páru EURUSD na 1.0520. Rostoucí on balance volume a stochastický oscilátor označuje možnost obrácení. Takže, můžeme očekávat, že Euro, aby získali půdu proti Dolar brzy.

Na páru EURUSD lze obchodovat otevřením dlouhé pozice v blízkosti 1.0580. Příkaz stop loss níže 1.0500 by uložit obchodníkovi vznikly velké ztráty v případě nečekané trend změnit. Dlouhé pozice může být prodáván v blízkosti 1.0720.

Podobně vysoká nebo vyšší možnost by umožnit obchodníkovi, aby generovat výnosy z počasí zde. Možnost lze vybrat z jakékoli spolehlivý binární broker, když páru EURUSD obchoduje poblíž 1.0580. Datum kolem 15. Března mohou být vybrány pro uplynutím platnosti opce.

Nejnovější články: