USD Párů Před FOMC


Index amerického dolaru je pochodovat ještě vyšší před FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) zasedání tento týden, a mnozí hledají odpočinout od ještě vyšší úrovně.

Pojďme se pokusit vybudovat případě dočasného vrcholu v rostoucí americký dolar a uvidíme, jestli máme dostatek nástrojů k tomu říkají:

ECB (Evropská Centrální Banka) a BOJ (Bank of Japan) jsou pouze hlavní centrální banky jsou stále ve snaze o vyšší úrovní inflace přes ambiciózní kvantitativní uvolňování (QE) programy. To je případ, jakýkoliv pohyb na nižší americkému dolaru v důsledku holubičí Yellenová na tiskové konferenci to dnes, a můžete se podívat na EURUSD a USDJPY být odolnější, než, řekněme, GBPUSD nebo AUDUSD.

BOE (Bank of England) má ASP (Aktiv Program Nákupu) neporušený, ale pokud historie je nějaký náznak, že to skončí dřív než protějšků v Eurozóně. Bank of England vždy následoval ve stopách Spojených Států měnové politiky. To přivádí na otázku, EURGBP nějaké síly, které by mohly vzniknout, proto cestu nejmenšího odporu pro dvojice se zdá být stále směrem dolů, favorizovat zlomit pod všechny důležité 0.70 vědět a cílení ještě 0.65.

CAD (Kanadský Dolar) měnových párů tančí s ropou, a proto je obtížné je analyzovat nejen z hlediska toho, co americký dolar dělá. Nicméně, alespoň na USDCAD, pár máme vzestupnou trojúhelník, který zlomil vyšší na denním grafu, ale cena akci, z ní by měla být omezena. Neznamená to, že by měl/nebude snažit prolomit 1.30 jako kolo, čísla jsou vždy přitahuje, ale já bych trvat na dlouhé straně. Vlastně, z mého pohledu USDCAD nabízí velkou příležitost k nevýhoda, když 1.2880-1.2930 úroveň je dodáván s 1.2600 v cíli.

Pobyt s CAD páry, jeden pár, který si zaslouží pozornost, je GBPCAD kříž, na větší časové rámce, (denní i týdenní grafy), to je ještě slabá a měla by dosáhnout zhruba 1,85 než jakékoli smysluplné odrážení je to možné. To upřednostňuje odolné GBP vzhůru na nějaké Fed reakce, alespoň dokud 1.85 je dosaženo.

Z výše uvedených možností, líbí se mi USDJPY vzhůru až do, řekněme, 122.50-80, a pak se snaží podívat se tam na krátkou příležitost, zatímco USDCAD vypadá tvoří makléřského/toppish vzor, který by měly tlumit žádné rally. Pokud se tak stane, můžeme říci, dočasné dno v USA vzestup dolaru je na místě, a to znamená, že Fed bude držet jeden, nebo dokonce oba klíčové prvky, jako součást svého vpřed pokyny jazyk: "pacient" a "značný čas".

Obchod některý z výše uvedených měn s forex nebo binární opce. Podívejte se na naše testovány a schváleny makléři.

Nejnovější články: