Saudi Aramco Investuje v Blockchain Olej Obchodní Platforma

 

Po zbývající vzestupnou za posledních pár dní, kryptoměna trh prochází korekci cen, s Bitcoin (BTC) ztrácí 0,6% v posledních 24 hodinách do obchodu na $9,240 úrovně. Ether (ETH) ztratil 2% do obchodu na $172.09. XRP ztratil 2,1% na obchodu na $0.2322. Další významné altcoins, který ztratil za posledních 24 hodin patří Tron (TRX-$0.0185, -2.5%), Stellar (XLM-$0.0602, -1.3%), IOTA (IOTA-$0.2820, -3.4%), Cardano (ADA-$0.0538, O 0,8%), EOS (EOS-$4.04, 8.6%), Huobi (HT-$3.97, -1.0%), Cosmos (ATOM, $4.30, -5.7%), Binance Mince (BNB-$17.68, -2.8%), Litecoin (LTC-$58.93, -3.3%), OKB (OKB-$3.11, 0,5%) a Bitcoin Hotovosti (BCH-$378.05, na -1,2%). Na altcoins, které ocenil za posledních 24 hodin jsou Ethereum Classic (ETC-$11.93, 1.7%), Monero (XMR-$69.53, 3.3%), Drátěný (LINK-$2.75, 3.1%), Tezos (XTZ-1.60, o 1,9%), Dash (DASH-$120.53, 4.0%) a LEO (LEO-$0.9036, 0.1%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Návrh dokumentu prezentovány, pokud jde o vytvoření digitální měny Indická Rupie

A ještě musí být schválen dokument uvádějící, že se indická vláda národní strategii pro distribuované účetní knihy blockchain technologie a navrhuje vytvoření centrální banka digitální měna (CBDC) – Indická rupie v digitální podobě – a národní blockchain. Národní Institut pro Inteligentní Řízení (NISG), neziskové veřejné organizace zřízené Indická vláda, zveřejnil výše uvedený návrh dokumentu.

Na NISG, dle dokumentu, navrhl vytvoření Centrální Banka Digitální Rupie (tato dohoda), digitální formát Indické rupie, a to na národní úrovni permissioned blockchain. Organizace má "důrazně doporučuje" , že tato dohoda bude odhalen indickou vládu a indické centrální Bance, centrální banka země. Na NISG také zvýrazněny převládající právní otázky pro blockchain průmyslu v zemi, kromě toho, že chybí regulační transparentnosti.

Dokument doporučuje vytvoření národní úrovni blockchain takto: "Jako alternativa k Veřejné Blockchains, které pracují s nativním kryptoměna, jako Ethereum, je to důrazně doporučuje, aby Vláda Indie spolu s RBI přijít s Centrální Bankou Digitální INR (tato dohoda) podávány přes Veřejnou Permissioned Blockchain, která zpracovává transakce prostřednictvím Turing Kompletní Virtuální Stroj, který umožňuje decentralizované aplikace běží na jeho platformě."

 

Iniciativy soukromého sektoru

Saudi Aramco investuje $5 milionů v Vakt

Saudi Aramco, což je Saúdská Arábie státní ropná podnik, investoval 5 milionů dolarů v obchodování s ropou firma Vakt. Blockchain powered olej obchodní platforma Vakt se válí. prosince 2018, s počáteční zákaz Severní Moře trzích. Společnost byla založena v roce 2017 sdružení průmyslu hlavy, včetně toho, že Shell a BP. Zejména tyto dvě firmy byly první chcete-li začít používat platformu, na komerční bázi.

Vakt hodlá použít na investice do zlepšení obchodní platformy. V měsících, společnost si klade za cíl expandovat na Asijský trh. Aramco Obchodování, dceřiná společnost Saudi Aramco, se bude rovněž používat platformu pro obchodování s ropou. Platforma je v současné době k dispozici pro obchodování v Čtyřicátých letech, Severní Moře Brent, Oseberg, Ekofisk a Troll trzích s ropou. Aramco příkazy značné podíly na těchto trzích s ropou.

Na Vakt obchodní platforma usnadňuje post-trade management fyzické energie obchodů. Platforma dláždí cestu pro snadné zpracování obchodní položky ke konečnému urovnání tím, že odstraní papír-based postupy. Hans Middelthon, generální ředitel SAEV Evropě, se domníval, že: "VAKT prokázala, že jejich platforma má potenciál digitalizovat to, co je v současné době velmi ruční proces."

 

Švýcarské regulátory schválit v souladu IPO na blockchain

Švýcarský regulační orgány schválily země je první-někdy zcela vyhovující počáteční veřejné nabídky (IPO) na blockchain. Předehra, blockchain firma se sídlem ve Švýcarsku, má v úmyslu spustit v souladu IPO a nabízejí běžné třídy akcií pomocí Ethereum blockchain, s využitím inteligentní smlouvy dána crypto údolí města Zug-based EURO DAXX (Evropská Digitální Aktiva Exchange).

Andriotto Finanční Služby, finanční poradenské firmy, a Předehra, uvedl, že poslední podnik je jasně odlišný od zbytku zabezpečení nabídky, protože z následujících důvodů: "společnost má schválen první Švýcarské zakládací listina, která přímo uvádí, digitální povaze akcií (tokeny) a použití blockchain technologie, aby se akcionáři registru [...] převod z vlastnictví společnosti může být dosaženo pouze s převodem žetony na blockchain a pouze vlastnictví tokenu může dát status akcionáře."

Předehra má poukázal na to, že se zvýší účinnost s nasazením blockchain technologie na kapitálových trzích. I náklady, čas, a další důležité faktory, bude vidět zlepšení, podle Předehra. Toho je dosaženo tím, že zamezují třetími stranami, jako jsou makléři-prodejci, banky, notáři, centrální depozitář systémy, a ostatní finanční zprostředkovatelé.

 

Různé

Allen Modrá upozorňuje na možné genderové předpojatosti v blockchain a AI odvětví

Profesionální sociální síť LinkedIn spoluzakladatel Allen Modrá varoval před možnou zaujatost v blockchain a umělé inteligence (AI) odvětví. Na 24. ledna, on odhalil jeho obavy o nerovnosti v zaměstnání v odvětvích, jako je blockchain na Světové Ekonomické Fórum výroční zasedání v Davosu.

Podnikatel vyzval mezinárodní společenství, aby podnikly kroky, aby se zabránilo rozšíření genderové rozdíly jsou ve vysoké poptávce pracovních míst. "Pokud se podíváme dopředu a ty jsou ve skutečnosti na pracovní místa budoucnosti, kdo bude mít těch míst, víme jistě, že pokud se věci nezmění muži mají ty úlohy, a ženy ne."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: