Moody s Ratingu Změní Petrobras Býčí

 
Po získání tloukl na minimum asi 3 dolary na účet korupční skandál, akcie Brazílie je největší společnost Petroleo Brasileiro S. a. (NYSE: PBR), obyčejně odkazoval se na jako Petrobras, má více než ztrojnásobil za poslední rok uzavřel na $9.26 minulý týden. Jedním z hlavních důvodů pro akciové rally je úsilí Brazilské vlády, aby v odpovědnosti a transparentnosti v činnosti společnosti. Na rozdíl od rally v ceně ropy nad 50 dolarů za barel značka, existuje několik důležitých faktů, které naznačují možnost dalšího zhodnocení ceny akcií. Vláda Brazílie vlastní přibližně 61% Petrobras' hlasovací práva.

Minulý týden ratingová agentura Moody 's Investor Service upgrade Petrobras' korporátní rating na B1. Všechny ostatní hodnocení týkající se společnosti byly také vzneseny ze stabilního na pozitivní. To je druhý upgrade v posledních pěti letech a ukazuje, že celkové finanční zdraví společnosti se zlepšuje.

Společnost ztratila své investiční stupeň stav, kdy korupční skandál vypukl v únoru 2015. Nicméně, vzhledem k tomu, disciplinovaný chod společnosti, v říjnu 2016, Moody ' s vylepšila rating Petrobras B2, z předchozího 'spekulativní úroveň hodnocení. Nižší kapitálové výdaje iniciativy, silné Brazilské měny, růst cen ropy a podpůrná vláda zajistila zvýšení ratingu.

Následný provozní marže bude také zvyšovat s novou cenovou politiku, kterou nedávno přijala Petrobras. Společnost má dluh ve výši 116 miliard. Nicméně, roční EBITDA je pouze o 25 miliard dolarů. Takže, s cílem snížit dluh, firma snížila své kapitálové výdaje o 25% pro období od roku 2017 do roku 2021. Společnost také plánuje růst své příjmy na 100 miliard dolarů v FY17 zvýšením jeho produkce ropy. Prostřednictvím řady snižování nákladů procesu, Petrobras snížila svůj dluh o 4 miliardy dolarů od loňského čtvrtletí.

V průběhu příštích dvou fiskálních let, společnost má splácet dluh ve výši 20,1 miliard. Na druhou stranu, Petrobras má hotovostní rezervy ve výši 22 miliard. Celkový dluh bude splacen v příštích pěti letech je $75 miliard. Takže, zbytek se předpokládá, které mají být zvýšen přes prodej non-core aktiv, jak je uvedeno v 2017-2022 plánu společnosti. Dalším pozitivním aspektem je EBITDA, která zůstává stabilní v rozmezí $24,5 miliardy dolarů 27,5 miliardy za posledních pět let. Zlomit dokonce, společnost potřebuje surové cena 45 dolarů za barel. Nedávná rally v surové cena by také pomoci společnosti finanční zotavení. Tak, vzhledem k ratingu a úsilí vztáhl společnost vrátit k zisku, očekáváme, že akcie nadále býčí.

Cena graf naznačuje, že populace je v blízkosti hlavní úroveň podpory na 9.10. Technicky přeprodané situace je také indikován indikátor RSI. Takže, s ohledem na možnost uptrend, dlouhou pozici je nejvhodnější obchodu v tomto bodě v čase.

Bylo by lepší obchodovat opce smlouvy získat z blížící se rally. Kromě toho, že je vhodné investovat do možnost, kdy se akcie obchoduje poblíž $9.30 v NYSE. Binární obchodník by měl také dávat pozor na smlouvu, která mu vyprší na nebo kolem 26.dubna.

Nejnovější články: