Juan Posiluje Na Silné Čínské Průmyslové Výroby

 

Čínský jüan shromáždil na poslední den minulého obchodního týdne, posílen o silnější průmyslové produkce a pokračující federální vláda stimulační programy. I když Peking je přesvědčen, že hospodářský růst se zvedl, analytici stále naléhat na vládu, aby pokračovala v měnových a fiskálních stimulačních politik. Od vysoce 6.7600, USD/CNY pár klesla na minimum 6.7284, před uzavřením v 6.7343.

Průmyslová výroba roste svižným tempem na světě druhé největší ekonomiky. Zvláště jedno průmyslové odvětví je poutá pozornost investorů: cement výstup. V Březnu Čína vyrábí 180 milionů tun cementu, což je o 22% vyšší než před rokem. Toto číslo je dvojnásobek množství vyrobeného u NÁS v roce 2018.

Podobně, oceli a skla výroba se zvýšila o 10% a 8%, respektive, což je v rozporu se země před cílem končí přebytek kapacity, aby se více produktivní ekonomiky.

V prvním čtvrtletí roku 2019, hospodářský růst země byla 6,4%, téměř beze změny z podobné období loňského roku. Ekonomové očekávali růst ve výši mezi 6,2% a 6,3%.

To by mohlo znamenat, že ekonomika se pomalu vrací k normálu, a že kapitálových výdajů vede k růstu země. Pokud se příznivý trend pokračovat, mohlo by to zmírnit nepříznivé dopady pokračující americko-Čínské obchodní spor.

Zejména minulý týden, Prezident USA Donald Trump se domníval, že probíhající americko-čínských obchodních jednání se pohybovaly vpřed tak, jako horní dvě světové ekonomiky fungují, jak vyřešit rozdíly a dospět ke konečné dohodě.

Při odchodu na akci na Floridě, Trump řekl: "Máme se dobře na obchod, děláme dobře s Čínou."

Další kolo jednání je naplánováno na 30. dubna, který budou následovat další jednání ve Washingtonu začátku Května 8the. V posledních týdnech NÁS administrativa úředníci řekl, že dohody jsou na dobré cestě, ale několik specifik objevily.

Další odvětví trhu, tj. vysoké hodnoty domácí spotřebiče jsou také ukazují firma známky růstu podle analytiků. Citi uvedl, že klimatizace výroba vzrostla o 8% v 1Q19 a pračka výstup se zvýšil o 4%, ale lednička výroby klesly o 4%, což je lepší než v loňském roce značný 15% pokles. Tato zisky průmyslových kovů na trhu, jako, například, A/C jednotky vyžadují mědi, zatímco nikl a ocel jsou hlavními materiály používané pro výrobu kuchyňských spotřebičů.

Zatímco Čínští politici jsou ochotni zastavit měnové a fiskální stimuly, finanční odborníci říkají, že vláda nesmí spěchat. Starost o finanční a slabost trhu s nemovitostmi, Japonské investiční banky analytici Nomura varoval, že zotavení je "ještě není pevné."

"Jsme přesvědčeni, že tempo měnové politiky bude pomalé, ale to je ještě příliš brzy odstoupit uvolnění měnové politiky opatření, která i přes omezené měnové politiky působnosti."

Mohou cizinci tvrdí, že Čína potřebuje více likvidity přes stimulační opatření, ale úřady jsou znepokojeni rostoucí zadlužení v obou organizací veřejného a soukromého sektoru. To bylo jasné po pár top-úrovni úvěr výchozí, jako je Čína Minsheng Investment Group, v zemi je největší soukromá investiční firma, snažil se splácet dluhy, které způsobil cross-prodlení ve výši 800 milionů eur.

Pozitivní průmyslové produkce novinky se očekává, že udržet juanů optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: