Enjin Rolích Herní Sběratelství platformu, na Ethereum

 

Kryptoměna trh prochází cenu opravy po Bitcoin (BTC) se nepodařilo udržet nad $10,000. V době psaní tohoto článku Bitcoin ztratil 5,4% na obchodu na $9,591.83. Ether (ETH), nativní šifrovací Ethereum blockchain, ztratil 6,4% v posledních 24 hodinách do obchodu na $261.84. XRP ztratil 5,1% na obchodu na $0.2805. Jiné hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins, které ztratily v posledních 24 hodin, zahrnuje IOTA (IOTA-$0.2629, -9.1%), Cardano (ADA-$0.0583, 7.0%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$385.11, -8.0%), Monero (XMR-$78.39, -8.7%), Dash (DASH-$105.7, -8.4%), Tron (TRX-$0.0203, -9.1%), Stellar (XLM-$0.0703, až 7,5%), EOS (EOS-$4.03, -11.7%), Litecoin (LTC-$71.10, -8.1%), Drátěný (LINK-$4.39, -6.8%), Huobi (HT-$4.79, -3.0%), Ethereum Classic (ETC-$8.91, -8.5%), Binance Mince (BNB-$22.18, -8.2%), Cosmos (ATOM, $4.22, -3.6%), LEO (LEO-$0.9410, -4.8%). Jiné hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins, který získal v posledních 24 hodin, zahrnuje Tezos (XTZ-3.74, 7,8%) a OKB (OKB-$6.85, což je o 0,1%).

Vládní iniciativy na úrovni

Globální centrální banky, s ohledem blockchain pro inter-bankovní postupy

Pro zlepšení účinnosti a transparentnosti inter-bankovní postupy, centrální banky po celém světě den co den, vzhledem k tomu, blockchain technologie jako primární nástroj. Jižní Korea, poté, co osvědčil Světové Banky je chvályhodné dluhopisů transakcí pomocí blockchain platformy, se připravuje nabídnout dluhopisy použití blockchain platformy.

Podle dokumentu, který zveřejnila Yonhap Infomax, Bank of Korea hledá blockchain vývojka vytvořit pouto vydání platformy pomocí blockchain technologie. V tomto ohledu, Bank of Korea začala Proof of Concept (PoC) úsilí v posledním čtvrtletí roku 2019, k přenosu záznamů týkajících se transakcí s dluhopisy z Koreje Depozitáře cenných Papírů na blockchain založené na platformě přístupné prostřednictvím několika uzlů.

Blockchain dluhopisů podnik se skládá z různých uzlů řízen Jižní Korea je regulační orgán, Bank of Korea, Korea Fair Trade Komise, a dalších finančních institucí.

Jižní Korea finance související orgány byly zkušebně schopnost blockchain vydat státní dluhopisy a dokumentovat transakce.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Blocknox sloužit institucionální klienty

Dceřiná společnost Boerse Stuttgart Digital Ventures GmbH, Blocknox, je stále připraven sloužit institucionální klienty. To je známý fakt, že Boerse Stuttgart Digital Ventures GmbH poskytuje úschovy na základě cryptocurrency vazby zařízení.

Boerse Stuttgart zveřejněny myšlenku prostřednictvím tweetu, vypracování, že Blocknox je šifrovací zařízení péče bude poskytována rovněž fintech firem, asset manažery a banky.

Pokud jde o proces stále regulovaný poskytovatel finančních služeb jednatelů na Blocknox Raphael Polansky a Dr. Ulli Spankowski řekl takto: "S ohledem na nové právní úpravy crypto vazbě v Německu od 1. ledna 2020, blocknox již oznámila svůj záměr, aby orgány dohledu použít pro požadované licence. To znamená, že licence je za to, že byl udělen předběžný. blocknox předloží konečné žádosti ve stanovené lhůtě. V tomto procesu, blocknox stává regulovaný poskytovatel finančních služeb."

V listopadu 2019, Německo navrhla právní předpisy, které by umožnily bankám zpět na prodej a péče o Bitcoin (BTC) a další digitální aktiva. Zatímco původní návrh zákona obsahoval "oddělení doložky", které by si vynutily banky k využití třetí strany, depozitáři nebo zbožný dceřiné společnosti, aktuální verze navrhovaný zákon neobsahuje omezení.

To by údajně zjednodušit bank kryptoměna vztahu funkce. Následující prohlášení bylo oznámeno v té době: " od roku 2020, finanční instituce bude moci nabídnout svým zákazníkům on-line bankovnictví, prakticky na dotek tlačítka, spolu s klasické cenné papíry, jako jsou akcie a dluhopisy, stejně jako cryptocurrencies."

 

Enjin zavést blockchain platforma pro kódování společenství

Blockchain technologie zaměřené firmy Enjin má v úmyslu změnit vývoj hry a další tvůrčí podniků zavedením blockchain platforma pro kódování společenství. Konkrétně, Enjin válí jeho herní a digitální sběratelství platforma na Ethereum mainnet.

Jádro týmu za Enjin se domnívá, že schopnost blockchain by měly být použity v oblasti mimo finance (peníze a hodnota převodu). Zboží, jako jsou digitální umění, video hry, a dokonce memy mohou být převedeny na tokeny, a příjmy mohou být generovány, s P2P blockchain platforma usnadňuje výměnu žetonů.

Vytvořit ekosystém, jak je popsáno výše, výraznou, ale obchodovatelných blockchain produktu, označované jako non-zastupitelné token, mohou být využity tak, aby odrážely všechny vlastnosti prakticky všechny druhy reálného světa zboží. Non-zastupitelné žetony, na rozdíl od několika digitálních tokeny a měn, jsou jakousi digitální sběratelskou, které nemohou být vyměněny a nést konkrétní informace (metadata) a přitom měňte v rozsahu rarita.

Enjin tvrdí, že poskytují jednoduchou platformu pro uživatele, aby struktura a trh své hry bez nutnosti trávit čas učení složitější kódování procesy a odborné znalosti týkající se blockchain rámce.

Platforma umožňuje uživatelům vytvořit oba zastupitelné a non-zastupitelné žetony, a na míru, aby jejich dodavatelského řetězce, hodnoty, poplatky za dopravu, a dalších kritérií.

 

Různé

ESA financování blockchain projekt na zlepšení těžební sektor

Mezivládní organizace věnuje prostor expedice, Evropské Kosmické Agentury (ESA), je financování jedinečný blockchain podniku určené ke zlepšení světa je těžební sektor.

ESA, která má hodně příspěvků v tvorbě blockchain-based řešení, se společně financovaly úsilí s Skotské firmy Hypervine zvýšit transparentnost informací pro těžební sektor sloučením satelitní info a blockchain.

Podnik má náročný cíl vyhnout se nepřesnostem a pravděpodobnost tragické nehody v těžebním odvětví tím, že nabízí jednotné a neměnné databáze těžby info. Podnik je založen na Hypervine je technologie, která usnadňuje těžební skupiny a jejich spolupracovníky, aby přesně zaznamenávat informace o nezměnitelný ledger, odstranění škodlivý minimální údaje změny jsou zesíleny dolů řetěz.

Zejména úsilí hodlá store satelitní získávány údaje o distribuované účetní knihy nabídnout těžební společnosti s důvěryhodným a synchronizované zdroj informací, který nahradil kopii, která vyžaduje dvojí kontrolu tím, že několik týmů v různých lokalitách. Těžební sektor bude také být schopni ušetřit peníze pomocí distribuované účetní knihy-podle data.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: