Impozantní Růst Tržeb v EU Udržuje Vzestupnou Vodafone

 
Cena akcií UK mobile-telekomunikační operátor Vodafone Group Plc (NASDAQ:VOD) klesla pod $30 v posledním týdnu srpna, ale rychle se dokázal vyšplhat zpět nad $30 úroveň v prvních dnech září. Hlavním důvodem, prudký pokles byl velký obchod provedený účastníka trhu v možnostech trhu. Stejně jako 2,230 opce smlouvy, jejichž platnost skončí dne 30. srpna byla prodána za $0.16, zatímco stejný počet put opce smlouvy, jejichž platnost skončí dne 26. srpna byly zakoupeny. Přirozeně, takové obchody by mít i býčí investoři na uzdě. V souladu s velkou spekulativní možnost obchodování, akcie klesly za poslední týden v srpnu. Nicméně, vzhledem k silné růstové vyhlídky pro společnost, jak je vysvětleno níže, věříme, že růstový trend bude pokračovat brzy. Vodafone uzavřel na $30.90 v pondělí.

The London-based company oznámila, že fiskální 2017 tržby za první čtvrtletí ve výši 13.38$, dolů 4,5% od €14.01 miliard dolarů v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2016. Za čtvrtletí končící v červnu 2016, společnost vykázala organický růst tržeb o 2,2%. Deutsche bank analytici očekává organický růst tržeb o 1,9%.

I přes nízké poplatky za roaming, blokování UK, jiných Evropských zemích (Německo, Španělsko a Itálie), které se vykazují stabilní růst příjmů v rozmezí 1,2% na 1,6%. V AMAP (Afrika, Blízký východ a Asie a Tichomoří), Vodafone vykázala tržby tempo růstu mezi 4,4% a o 19,4%.

Dříve v srpnu, Evropská komise dala podmíněný souhlas pro Vodafone navrhované 1,2 miliardy dolarů joint venture dohodu s USA kabelový operátor Liberty Global Plc (LBTYA). Dle schválení, dva podniky mohou pracovat v Nizozemí za předpokladu, Vodafone prodá svůj podíl v nizozemské spotřebitele pevné linky podnikání. Stav byl v podstatě vydal, aby se zabránilo trhu monopol. Vodafone uvedl, že obdržel úroků z potenciálního kupujícího pro pevnou linku podnikání.

Minulou středu, CNBC-TV18 kanál oznámil, že Indie je třetí největší telekomunikační operátor Idea cellular zvažuje možnost strategickou dohodu s Vodafone. Pokud dohoda projde, pak v kombinaci předplatitelů Vodafone a Idea by být vyšší, než je Indie je současný největší telekomunikační společnost Bharti Airtel.

Graf ukazuje nepopiratelně silnou podporu pro akciový 30.60. Další hlavní rezistenci na skladě leží v 32.40. Na indikátoru stochastic je téměř v přeprodané oblasti. To znamená, že možnost silný rostoucí trend v ceně akcií existuje jako nyní.

Takže, binární možnosti obchodník může vybrat jeden dotek volání možnost těžit z pravděpodobného růstu cen akcií. Pro call opce, realizační cena $34 nebo nižší by měl být vybrán. Podobně, pro zvýšení možnosti úspěchu v navrhované obchodu, čtyři týden časové období je nezbytné pro ukončení smlouvy.

Nejnovější články: