Německý Parlament Povolení Banky K Prodeji, Péče Bitcoin

 

Kryptoměna trhu zůstává smíšené s většinou altcoins v červené. Bitcoin (BTC), který vzrostl na $7,500 na úrovni minulého týdne, klesla o 0,2% v posledních 24 hodinách do obchodu na $7,336.04. Ether (ETH), má také ztratil 0,5% do obchodu na $149.20. XRP klesla o 1,7% obchodu na $0.2193. Další významné altcoins, které ztratily za posledních 24 hodin patří TRON (TRX-$0.0153, úrovni -2,2%), Litecoin (LTC-$45.69, -3.0%), Ethereum Classic (ETC-$3.88, o 0,8%), Stellar (XLM-$0.0559, -1.6%), Cardano (ADA-$0.0382, 1.4%), Bitcoin Hotovosti ($214.22, -0.1%), EOS (EOS-$2.69, -2.5%), Binance Mince (BNB-$15.28, -1.1%), Tezos (XTZ-$1.22, -1.6%), LEO (LEO- $0.9109, na -1,2%), Dash (DASH-$51.62, -3.5%), Cosmos (ATOM-$3.80, -2.1%) a Drátěný (LINK-$2.09, -2.9%). Na altcoins (top 20), který získali v zemi za posledních 24 hodin jsou Monero (XMR-$54.67, 3.1%), Huobi (HT-$2.99, 6.8%), IOTA (IOTA-$0.2083, 2.0%) a OKB (OKB-$2.66, 6.3%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Bundestag schválil návrh zákona, legalizace prodeje a péče o Bitcoin a crypto

Účet legalizace prodeje a péče o Bitcoin (BTC) a cryptocurrencies tím, že německé banky byl úspěšně schválen Bundestagu, německém parlamentu. Zákon nyní vyžaduje schválení od 16 států v zemi.

V současné době, německé banky a finanční instituce jsou zakázány nabízí cryptocurrencies pro své zákazníky. Schválení návrhu zákona státem bude znamenat drastický posun ve vládní postoj. Zejména poslední verze návrhu zákona odstraňuje ustanovení, které požaduje, aby banky nabízejí lék na vnější crypto správci nebo spáchal dceřiných společností. Proces zjednoduší crypto-související činnosti banky.

" Spuštění v roce 2020, finanční instituce bude moci nabídnout svým zákazníkům on-line bankovnictví, prakticky na dotek tlačítka, spolu s klasické cenné papíry, jako jsou akcie a dluhopisy, stejně jako cryptocurrencies."

Země je blockchain a crypto-související s podniky uvítali schválení zákona do spolkového Sněmu. V tomto ohledu, Sven Hildebrandt, Vedoucí Distribuované účetní Knihy Consulting, uvedl následující: "Německo je na dobré cestě, aby se stal crypto-nebe. Německý zákonodárce je hrát průkopnickou roli v regulaci kryptoměna."

Asociace německých Bank Asociace, zahrnující více než 200 finančních institucí, podpořila návrh zákona říká, že regulované finanční instituce, které mají dostatečné zkušenosti a systémy řízení rizik pro ochranu klientů hospodářství. Minulý měsíc, Asociace zveřejnila zprávu o studii tvrdí, že ekonomika Eurozóny vyžaduje "programovatelné digitální euro."

 

Moc Ledger zkušebně P2P solární energie obchodní plán v Uttar Pradesh

Australský blockchain energetické firmy Moci Ledger je zkušebně P2P (peer-to-peer) solární energie obchodní úsilí v Indickém státě Uttar Pradesh (UP), největší stát v Indii s počtem obyvatel více než 200 milionů. Zejména Nových a Obnovitelných zdrojů Energie Rozvojové Agentury, a AŽ Power Corporation Limited, státní moci nástroj, se připojil ruce s výkonem Ledgera, aby pilot P2P solární energie systému obchodování za účelem studie proveditelnosti. Počáteční fáze podniku se předpokládá, že bude dokončena do Března roku 2020.

Během testu, Posilovač Knihy budou kombinovat své blockchain-based systém a inteligentní měřiče systémy, s cílem usnadnit obyvatelům nainstalované solární zařízení na střeše pro opravu cen, monitor energy trading, a provádět přebytek solární energie, obchody prostřednictvím chytrých smluv.

Přebytek skladování energie je jedním z hlavních problémů, kterým čelí při jednání s obnovitelných zdrojů energie, jako jsou vítr a slunce. Podnik má v úmyslu poskytnout příležitost pro malé výrobce identifikovat zákazníky z přebytku energie, a zase obnovitelných zdrojů schůdnější. Jakmile je proces dokončen, Posilovač Knize bude ověření výsledku a údajně partner s místní vládou přizpůsobit pravidla tak, že to podporuje P2P obchodování s energií.

Uttar Pradesh, který má v současné době instalovány fotovoltaické energie generace, kapacita 12 500 megawattů, je všeobjímající technologie s cílem uspokojit rostoucí energetické potřeby státu.

 

Iniciativy soukromého sektoru

IBM platí pro blockchain-based patent na ochranu proti drone-založené parcely krádeže

IBM je nejnovější patent aplikace je pro systém, který využívá blockchain technologie k obraně proti drone-založené parcely loupež. Dle dokumentů zveřejněných na US Patent and Trademark Office (USPTO), IBM bude sledovat výšku dronu pomocí IoT (internet věcí) výškoměr, zatímco systematicky sdílení informací platformu zajištěné blockchain technologie.

V budoucnu, je docela pravděpodobné, že bezpilotní letouny mohou být použity k ukrást balíčky. Proto, balíček vybavena výšce senzor naprogramován tak, aby spuštění alarmu na překročení předem stanovené hranice nadmořské výšky by se zabránilo krádeži balíčku pomocí drone. Jakmile se spustí alarm, GPS-aktivní IoT zařízení přejde na přesné umístění parametrů pro sledování gadget. IBM, to je patentového dokumentu, zdůrazňuje dozoru balíčky, které mohou být snadno podvedeni nebo poškozené zcela. Patentový dokument uvádí: "soutok nárůst v používání dronů a nárůstu on-line nakupování poskytuje situaci, v níž se voják může být použit s zločinný záměr, aby anonymně vzít balíček, který je vlevo na prahu po porodu."

 

AdaPay, platební brána pro dodavatele zahájila Nadace Cardano

Platební brány, primárně pro použití prodejců, byl odhalen v Cardano Foundation, organizace, která za Cardano (ADA) šifrovací token. Brána, přezdívaná jako AdaPay, byl postaven Cardano Nadace a Coti, podnikové úrovni finanční poskytovatele řešení. Platforma usnadňuje prodejcům přijímat ADA jako platba téměř okamžitá úhrada v každém z vybraných 35 fiat měny obchodních účtů obchodníků. ADA je v současné době 12. největší crypto podle tržní kapitalizace.

Na 23. listopadu, Cardano Nadace a Coti uvedlo, o jejich spolupráci pro ADA platební brány. Obchodníci se začleněním platební platforma na svých webových stránkách, pomocí QR-based PoS (Point of Sale) systému, nebo AdaPay tlačítko.

Cílem usnadnit real-time ADA transakce, platforma využívá Coti je Univerzální Platební Řešení (UPS), aby dodatečně rozšířit případy užití pro token. Platební řešení se předpokládá sloučení "všech stávajících systémů na podporu tradičních platebních procesorů s přidanou hodnotu digitálních aktiv."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: