Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 24. Leden 2018

Kryptoměna trh je uprostřed obrovský přechod. Na jedné straně, společnosti i nadále spuštění platformy, která bude vytvářet moře změnu ve způsobu, jakým podniky fungují. Na druhou stranu, konzervativní vlády a finanční instituce se snaží došlápnout růst blockchain technologie. To byl případ s několika zlomových technologií. Nakonec, technologie převažuje. Zatímco Jižní Korea dala najevo, že to nebude stát v cestě kryptoměna výměn, to se ujistěte se, že dostat podíl z příjmů generovaných výměny uložením 24.2% daň. Dále, crypto výměny jsou seřazeny vypořádat se s real-názvy účtů. Zejména, Korbit, jihokorejský exchange, oznámila, že již nebude akceptovat mezinárodní klienty. Další kryptoměna výměny očekává se, že podobné prohlášení brzy. Centrální Banka Indonésie, mezitím, začal zátah na Bitcoin uživatelé spojením rukou na policejním oddělení. Úsilí se v současné době soustředí na Bali, turistické destinace. V Evropě, Mario Draghi, Prezident ECB očekává, že bude mít konverzaci s mládeží ve věku mezi 16yrs a 35yrs, na širokou škálu otázek, včetně Bitcoin a další kryptoměny, stejně. Poslední termín pro zvýšení dotazy přes Twitter a Facebook včera skončila. Zejména vývoj související s Bitcoin a další významné cryptocurrencies jsou následující:

Bitcoin
Kryptoměna začala týden silně rostoucí do vysoké asi $12,600. Nicméně, vývoj v Jižní Asii vyvolala další kolo prodat za mince. Mince se nyní obchoduje pod rozhodující úroveň 11,033. Zejména transakční poplatky klesly na cca 220 Satoshis za bajtů. Před měsícem, když Bitcoin bylo obchodování na asi 19 000 dolarů, poplatek za transakci hit vysoký asi 1100 Satoshis za bajtů (tj. pro jednoduché transakce cca 230 bajtů, uživatel bude používat asi 50 dolarů jako horník poplatky). Očekává se, že jít dolů, dále z několika důvodů. Za prvé, SegWit (Rozdělené Svědek) technologie, který byl realizován v srpnu 2017, je nyní nabývá účinnosti. To umožňuje rychlejší a levnější transakce. Dokonce i nyní, pouze 15%-20% Bitcoin transakce jsou z SegWit adresy, která začíná 3. Za druhé, BTC.com – významný horník – má integrovaný SegWit a také zaveden dynamický systém poplatků. Za třetí, Blesk Sítě, které se očekává, že k usnadnění miliony transakcí za sekundu na zanedbatelné náklady je úspěšně testován. Odborníci se domnívají, že to bude mít za následek masové přijetí Bitcoin. Všechny tyto faktory nadále snížit transakční poplatky. Přečtěte si více zde.

Ethereum
Bitflyer, cryptocurrency exchange se sídlem mimo Japonsko, je svět je největší Bitcoin a Ethereum exchange. To se nyní dostal PI (Platební Instituce) licenci pro Evropskou Unii. Firma už má souhlas regulačních orgánů v USA. S udělením licence od EU, výměna bude brzy nabízet Ethereum a Bitcoin obchodování pro investory v Evropě. Jako datum, to je jediný exchange v Evropě mít licenci soukromého detektiva, aby kupovat a prodávat Bitcoiny. Téměř 10 miliard dolarů za Bitcoin a Ethereum jsou obchodovány na Bitflyer platformy každý měsíc. Proto, příchod Bitflyer v Evropě umožní investorům přístup na Japonský kryptoměna trhu. Kanadská vláda mezitím oznámila svůj záměr využít blockchain technologie s cílem zlepšit transparentnost v oblasti financování a dotací. Národní Výzkumná Rada Kanady budou provádět testy přes jeho Průmyslový Výzkum, Program Pomoci (NRC-IRAP). Instituce se bude vyvíjet prototyp pomocí Catena Blockchain Apartmá softwarových služeb postaven na vrcholu Ethereum platformy. I přes dobré zprávy, Ethereum čelí těžký odpor na zhruba 1000 úrovních. Přečtěte si více zde.

Zvlnění
Všechny hlavní cryptocurrencies byli na sestupné spirále včera. Nicméně, Zvlnění bylo hlavním cílem překupníků a spekulantů. Důvodem je to, že analytici zjišťují, že je obtížné jednoznačně posoudit hodnotu Zvlnění sítě. Zatímco tam je žádné popírání, že to je v současné době testován konsorcium 61 bank za přeshraniční převod fondů, je ještě v reálném světě použití pouzdro na platformě. Řetězová síť je také v současné době testován společností hlavních kreditních karet v Japonsku a také MoneyGram. Je však jasné, ocenění může být provedeno pouze tehdy, když real-svět případ použití je dodáván ve. Dalším problémem pro investory je, že to není decentralizovaný mince. Téměř 55 miliard mince jsou v držení Zvlnění, společnost, která vyvinula platformu. Přečtěte si více zde.

Naše Forex Obchodování, Plán

Bitcoin. Jak již bylo zmíněno dříve v tomto článku, Bitcoin klesl pod klíčovou úroveň 11,033. Tak, máme pocit, že je rozumné jít v krátké kryptoměna. Stochastický oscilátor je také v medvědí oblasti. Proto jsme raději zahájit krátkou pozici v blízkosti 10,600, s příkazem stop loss nad 11,600. Na druhou stranu, další významné podpory existuje pouze na 6950. Takže, pokud stop loss objednávka není přijata, budeme opustit krátké pozice v blízkosti 8,000 úrovně.

 

 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Ethereum. Kryptoměna zlomil významné podpory 995 včera. Na druhou stranu, další hlavní podpora existuje v 745. Indikátor RSI má zkřížené pod nulovou úroveň. Proto očekáváme, že klesající trend pokračovat.

Opce vypadá ideální za současných okolností. Můžeme obchodu možnost, jak dlouho, jak naše binární broker nabízí smlouvu s datem ukončení použitelnosti na nebo kolem 2. února. Navíc, ETHUSD dvojice by obchodování mělo být v blízkosti $960.

 

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: