GBP Signály Bullishness na zvýšení Inflace

 
Skutečný dopad na ekonomiku velké Británie od pravděpodobný odchod z EU je do značné míry neznámý. Zatímco tam jsou argumenty ve prospěch a proti východu, spekulanti na devizovém trhu hromadí zisky tím, že bude krátká na každý vzestup Libry. Nicméně, jen sedm týdnů jít k referendu, sestupný trend v Útulku, nyní se zdá být více nebo dočasně zastaven. To platí zejména v případě GBPNZD měnového páru.

Bank of England je naplánováno zveřejní čtvrtletní inflační zprávu a oznámí rozhodnutí o úrokových sazeb na 12. Května 2016. Zatímco účastníci trhu a analytici neočekávají žádné změny úrokových sazeb, inflační data by být pozorně sledoval.

V posledních třech zpráv, míra inflace stál vyšší, než se předpokládalo. Ve skutečnosti, podle Úřadu pro Národní Statistiky, inflace vzrostla na 0,5% v Březnu. Nicméně, na trhu se do značné míry zlehčoval. Nicméně, to nemusí být případ této době. Rozdíl mezi převažující kurz Libry a kde by mělo být založeno na míře inflace očekávání by jistě uzavřena dříve. Pokud ne, úrokových sazeb očekávání by síly na trhu zaplnit mezeru.

Začátek Května, Nový Zéland dolar byl jedním z nejhůře G-10 měn. Hlavním důvodem byl pokles hodnoty Aussie. Rychlost řezu Reserve Bank of Australia (RBA), následovalo ponuré měnové prohlášení vedlo k poklesu kurzu Aussie. S Aussie úroková sazba na 1,75%, Rezervní Banka Nového Zélandu by bylo těžké jít pro snížení sazeb. Aktuální úrokové sazby v Nový Zéland je 2%. Je-li úroková sazba je ponechán beze změny, bylo by to vážně ovlivnit vývoz mléčných výrobků a cestovního ruchu. V tomto ohledu, na trhu se pozorně podíváte na Reserve Bank of New Zealand je zpráva o finanční stabilitě kritizovaný pro zveřejnění na Květen 11, 2016. Snížení sazeb by zvýšení vývozu mléčných výrobků, a zvýšit inflaci.

To znamená, že trh sází na snížení sazeb brzy. Takže, v podstatě, GBPNZD páru lze očekávat, že zase býčí v nadcházejícím týdnu.
Na GBPNZD dvojice je v současné době obchodování v blízkosti hlavní podporu na 2.0809. Technicky, jak z grafu vyplývá, hybnost ukazatele překročila výše uvedené čtení 100. Kromě toho, hlavní linie MACD je nad nulovou úrovní a signální linie. To znamená, že uptrend je asi začít v GBPNZD pár.

Takže, vzhledem k technické a fundamentální aspekty, měna obchodník by měl vstoupit do long obchodu s stop loss na 2.0630. Dlouhé pozici by měl být zředěn, když měnový pár se blíží 2.21 úrovně.

V případě binární možnosti obchodník, uptrend, by měly být aktivovány prostřednictvím nákupu one touch opce smlouvy. Obchodník by měl moudře vybrat cílovou cenu u 2.14 úrovně. Žádné datum vypršení platnosti v druhém červnovém týdnu by bylo vhodné pro obchod.

Nejnovější články: