Yen Slabý jako BoJ Ponechává Monetární Politiku beze změny

 
Americký dolar začal týden na nudné poznámka, jako slepé uličky na NÁS vláda vypnutí pokračoval. Dokonce i působivé pokles nezaměstnanosti v USA tvrdí, oznámil minulý týden, byl trochu pomoc, dolar. Dolar hit minimum 109.0 včera, proti Jenu. Nicméně, ve dnech, které přijdou, očekáváme silné oživení v USDJPY dvojice z důvodů uvedených níže.

Po intenzivních jednáních, většina Demokratů hlasoval pro krátkodobé výdaje účet na pondělí, končí 69-hodinové odstávce AMERICKÉ vlády. Amerického Prezidenta Donald Trump podepsal návrh zákona, brzy poté, co byl schválen Domu. Návrh zákona, který byl přijat úspěšně s 81 hlasů, obdržel podporu od 33 Demokratů. Vůdce senátní Většiny Mitch McConnell měl Demokraty ujistil, že americká vláda by v úvahu situaci přibližně 700 000 lidí, kteří přišli do USA jako děti a pobývají nelegálně. Brzy poté, co Trump podepsal zákon, tiskový mluvčí Bílého Domu Sarah Sanders oznámil, že vláda bude probíhat jako obvykle v jeden den. Úspěšný průchod zákona umožnila stovky tisíc federálních zaměstnanců k návratu do práce v úterý. Být krátkodobé výdaje účet, bude poskytovat pouze dočasnou úlevu vládě. Nicméně, na konci NÁS vypnutí se obrátil sentiment na dolar býčí.

Bank of Japan, mezitím, závěr jeho dvoudenní měnové politiky setkání v úterý. Jak se očekávalo, centrální banka ponechala úrokové sazby stabilní na hodnotě -0,1% a 10-leté výnos cíl na 0%. Rozhodnutí ponechat sazby beze změny bylo provedeno po 8-1 hlasování. Zejména, Bank of Japan, řekl, že to nemá v úmyslu ukončit nebo zkrátit programu kvantitativního uvolňování a kvalitativní výnosové křivky kontrolu, dokud inflační cíl ve výši 2% je dosaženo.

Kromě toho centrální banka řekl, že očekává, že spotřebitelské ceny se zvýší o 1,4% ve fiskálním roce 2018 a 1,8% v roce 2019. To je v souladu s předchozí prognózou. Bank of Japan se očekává, že inflace dosáhne 2% podle fiskálního roku 2019. BoJ guvernér Haruhiko Kuroda řekl, že ekonomika je dostatečně silná pro centrální banku, aby zvážila možnost zpřísnění měnové politiky. Tedy, ekonomický a politický vývoj podporovat posilování amerického dolaru vůči jenu v nadcházejících dnech.

Technicky vzato, pár USDJPY se obchoduje poblíž hlavní úroveň podpory na 108.80, jak je znázorněno v grafu níže. Kromě toho, indikátor RSI je v přeprodané oblasti. Proto očekáváme, že dolar začne shromáždění proti jenu.

Těžit z blížící se rally, chceme jít dlouho v pár USDJPY poblíž 109.0, s příkazem stop loss níže 108. Budeme prodávat naše dlouhé pozice, když se pár obchoduje v blízkosti 113.0.

Pomocí platformy poskytované jedním z našich spolehlivé binární makléři, můžeme také získat možnost volání. Požadujeme dvě podmínky musí být splněny pro investice do opce. Za prvé, pár USDJPY by obchod asi 109.0 na spotovém trhu. Za druhé, volba by měla zůstat aktivní až do 2. února.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: