Auto Díly Amerických Ukazuje Růst Tržeb

 
Na středu, Auto Díly z Ameriky (NASDAQ:MPAA), výrobce a distributora dílů pro automobilový průmysl, hlášeny lepší než očekávané příjmy ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2016. Během dvou dnů, rally spouští výsledky se cena akcií na $32, od minima $25.50. Jsme přesvědčeni, že jakékoli sestupný trend by měl být používán pouze jako příležitost k ukončení krátké pozice, a důvody pro to jsou vysvětleny níže.

Pro fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí společnost zaznamenala očištěné tržby ve výši $100.94 milionů, ve srovnání s $90.90 miliónům vykázaným za čtvrté čtvrtletí předchozího fiskálního roku. Čtvrté čtvrtletí tržby přesáhly odhady analytiků ve výši $99,5 milionů.

Čtvrté čtvrtletí non-GAAP čistý příjem ve výši 9,5 milionů nebo $0.50 na akcii byl nižší než non-GAAP čistý příjem ve výši 9,9 milionů nebo $0.53 na akcii hlášeny v podobné období loňského roku. Non-GAAP čistý příjem také přišel nižší než odhad analytiků $0.53 na akcii.

Pro fiskální rok 2016 upravený výnos se zvýšil na $383.33 milionů, z $320.75 milionů zaznamenaných v předchozím fiskálním roce.
Upravený čistý zisk za fiskální rok 2016 se zvýšil na $39.63 milionů nebo $2.08 na akcii z $32.86 milionů nebo $1.87 za podíl vykázaly ve fiskálním roce 2015.

V Torrance, Kalifornie-založená společnost, je rada také schválila program zpětného odkupu akcií ve výši 10 milionů dolarů. Program nahrazuje stávající $5 milionů programu zpětného odkupu oznámila šest let dříve.

Společnost pokračuje zpráva solidní růst tržeb a zvýšení čistého příjmu. Dluh úrovně jsou také rozumné. Auto Díly zvýšila svůj podíl na trhu prostřednictvím nabídky, jako jsou náboje kola a brzdového válce. Rostoucí počet stárnoucích vozidel také přidává na vyhlídky růstu tržeb.

Společnost má vyřezávané jméno pro sebe v zákazníka-servis a zajištění kvality iniciativ. K udržení růstu, budou i nadále, aby se investice pro inovace. Před týdnem, Roth Capital, investiční výzkumná firma, zopakoval "buy" rating na Auto Díly. Tedy, s ohledem na zásadně silnou pozici, je pravděpodobnost, že rostoucí trend v ceně akcií je vyšší.

Technicky, jak z grafu vyplývá, akcie se odrazil od supportu na 28. Na indikátoru stochastic stoupá po vytvoření pozitivní divergence s cenou. Můžeme tedy očekávat, že akcie se dostat do další rezistence na 36.

Binární možnosti obchodníci mohli profitovat tím, že koupí one touch možnost volání z libovolného vhodného brokera. Ideální realizační cena za obchod je $36, nebo nižší. V polovině července uplynutí období by se také zvýšit šance na úspěch v obchodu.

Nejnovější články: