Libra na EU, je Pravděpodobné, Nod pro Přechod Jednat

 
Strmý pokles německého údaje o nezaměstnanosti za srpen nadšený, Euro, dolar rally vůči Libře v posledním týdnu září. Libra byla také oslabena zvýšil ve druhém čtvrtletí schodek obchodní bilance velké BRITÁNIE. Poté, co získal o 200 pipů pro záznam vysoce 0.9030 minulý pátek, EURGBP pár začal klesat. K překvapení spekulanti, pokles přišel po Bloomberg odhalil, že ECB začne zužující se jeho program nákupu dluhopisů od ledna roku. Nicméně, druhý pohled na zužující plánu odhaluje důvod, která je popsána níže, pro Euro slabost vůči Libře.

Bloomberg zprávu, ve čtvrtek odhalil, že ECB může snížit své kvantitativní uvolňování na 30 miliard eur za měsíc, začátek ledna, od současným tempem 60 miliard eur. Ve zprávě se také řekl, že představitelé ECB jsou v současné době rozděleny v průběhu dne, které program může být ukončen. Dříve, to bylo stanoveno, program skončí v září a představitelé ECB bude mít možnost rozšířit ji, pokud je to nutné. Nicméně, zprávy není vyvolat pozitivní reakci mezi obchodníky.

Za prvé, trh očekával agresivní zužující se od ECB. To znamená, že současný zužující plán byl vnímán jako holubičí krok ECB. Za druhé, ECB hlavní ekonom Peter Praet nedávno podpořil pokračování kvantitativního uvolňování opatření, ale se sníženým množství měsíčních nákupů. Konečně, poslední údaje o inflaci byly pod očekáváním analytiků a silné Euro je věřil být důvod, proč za tím. Všechny tyto faktory udržet Euro pod tlakem.

Minulý týden, tam byly nepotvrzené zprávy, že Theresa May, britská premiérka, může přeskupení kabinetu a nechat se Boris Johnson, ministr zahraničí. Investoři jsou zjevně spokojeni, novinky jako Johnson byl ostrý kritik Může je Brexit plány.

Mezitím, německý Handelsblatt oznámil, že EU je hlavní Brexit vyjednavač Michel Barnier ohledem na to, že dvouleté přechodné období pro UK. V tomto ohledu, zprávy Reuters říká, že by ECB dohodnout na přechodné období v prosinci. Ve skutečnosti, zpráva také upozorňuje, že ECB by se dohodly, že dohodu hned, pokud UK ups jeho Brexit rozvod zákona nabízejí. To je řekl, že vyjednavači EU se domnívají, křehké zotavení Eurozóny budou výrazně ovlivněny v případě, že žádná dohoda Brexit. ECB navíc rozhodně vyžaduje finanční příspěvky z UK, aby se zabránilo velké fiskální deficit. To znamená, že politický vývoj prospěch posílení libry vůči Euru na týden dopředu.

Na EURGBP pár prolomil support na 0.8930. Kromě toho, indikátor MACD klesá pod nulovou úroveň. To potvrzuje, nemotornost v páru EURGBP. Proto očekáváme další pokles měny kříž.

S cílem získat z analýzy, zvažujeme otevření krátké pozice v EURGBP blízkosti 0.8910. Když jsme se vytvořit takový obchod na měnovém trhu, pak stop loss bude umístěn nad 0.8980. Budeme uzavřít pozici, když dvojice odmítá 0.8910.

Současně, můžeme investovat do dal možnost využívat měnový pár je v poklesu. Vstup bude při EURGBP pár změn, ruce na 0.8930. Další, 24. října, bude naše preferované datum na smlouvě je datum.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: