Co Dalšího Coca Cola Zásob Jako Výnos Cíle Jsou Vynechal?

 

Smíšené výsledky u COKE (Coca Cola Bottling Co. Konsolidovaný) jako poslední oznámila výsledky viděl velký nárůst vlasti prodeje, zatímco v zámoří prodeje dále klesl.

Jedno vysvětlení by bylo, že silnější dolar škodí společnosti, a to je vysvětlení, proč NÁS prodeje jsou na vzestupu. Nicméně, zisky jsou zdravým tempem a nedávné zaměření na další prémiové produkty by měly vyplatí v dlouhodobém horizontu.

Obavy by být soutěž na globálním základě, jako hlavní rival Pepsi oznámila větší než očekávané výsledky, ale pak znovu problémy, obě společnosti se potýkají po celém světě jsou podobné, a měly by mít vliv na ně stejným způsobem.

Navzdory základních stát, technický obraz Koks je poměrně optimistický, protože na 100 úrovni se zdá být rozhodující jedna v tom smyslu, že v době, kdy bylo přerušeno jednou, s 105 je dosaženo, to bylo přešel na několika příležitostech, zrušení jeho psychologické povahy.

Jedná se o býčí pattern, který se tvoří tam, smluvní trojúhelník, který by měl působit jako pokračování vzor, a proto jsem kupující call opce v době pěti vlny trojúhelníku jsou dokončeny a čas 102 úroveň je rozbité.

Ve skutečnosti, dobrý způsob, jak vyřešit tento trojúhelník je na to filtr na úrovni 102 a vezměte si, že jako zástupce pro spuštění možnosti volání. Jak na datum vypršení platnosti, hledal bych někde mezi jeden týden/víkend, v závislosti na okamžik čas během obchodního týdne úrovně je dosaženo, a, samozřejmě, na data vypršení platnosti nabízeny.

Pokud byste chtěli otevřít nový obchodní účet, podívejte se na náš seznam schválených Binární Možnosti makléři.

Nejnovější články: