Kapitálové Kontroly V Průběhu Řeckého Referenda

 
Finanční systém, jak ho známe, se může změnit, stejně jako celý svět se dívá na řecké referendum, které se koná tento víkend.

Řekové čelí velké finanční krizi se země pod kontrolu kapitálu za celý minulý týden, a aby pro vás pochopit, rozměry krize, řeckých občanů bylo dovoleno vybírat jen 60 Eur z BANKOMATŮ, jak jednoduše; na zemi docházejí peníze.

Celé referendum je o odpověď ano nebo ne a Řekové by měly rozhodnout o přijetí na předchozí jednání jednat nová vláda má na stole. Je-li výsledek "ano", pak dohoda bude přijata, pokud "ne", jednání jsou stále na stole.

"Ano" by poslat do Řecka tolik potřebné peníze na platy a důchody a zrušit kapitálové kontroly. Nicméně, tam je jedna velká neznámá: nikdo vlastně neví, jak se trhy budou otevřené v pondělí navzdory výsledku referenda.

Kromě výše uvedených, existují další dvě důležité věci, aby zvážila tyto časy a přichází z Číny a druhá ze Spojených Států.

Čínské akcie padají jako kámen a v důsledku Australský dolar je bolí jako více než 30% Australských vývozu do Číny.

Ale problematičtější se zdá být konflikt, že se o přestávce v jihočínském Moři, jak Číňané budují umělé dráze uprostřed moře, které se může ubytovat téměř všechny své vojenské letouny.

V sázce je obrovský jako Japonsko a další země regionu tam nelíbí tuto situaci, a proto na eskalaci JPY může být na požádání.

Z řecké a Čínské situaci, jsem upřednostňují nižší hodnoty pro USDJPY jako pohyb pod 120 by měla přijít spíše dříve než později.

Co se týče Spojených Států, Federální Rezervní systém, centrální banka, pořád tvrdí, že to směřuje k postupné výtah z federálního fondu se sazbou. Minulý čtvrtek je v práci data nemusí záruky, že přesto, jak oba míru účasti pracovních sil, stejně jako průměrný příjem klesl, ale pokud se inflace zvedne, Fed bude muset rychlost zvedání proces.

To by mělo palivo americkému dolaru potřeby, ale opět, trhy, zaměřit se více na krátkodobé obrázek a horizont, spíše než na střednědobém až dlouhodobém horizontu. Krátkodobé znamená, že Řecko a jeho problémy.

Protože to, že je vysoce žádoucí, aby se zabránilo obchodování Euro související páry až příští týden otevře jako riziko je prostě příliš velký.

Nejnovější články: