UK-USA Výnos Šíření Oživení Signalizuje rostoucí Trend v Útulku

 
Tvrdý postoj EU vůči velké BRITÁNII, v Brexit problém, a vyústily v pokles Libry vůči hlavním měnám na začátku Března. Nižší než očekávané výrobě a službách PMI v BRITÁNII a v drtivé většině pozitivní stavebních povolení (leden) v Austrálii také zajistit pokles páru GBPAUD. Nicméně, tam jsou některé důvody se domnívat, že kříže by vykazují obrat ze současné úrovně 1.6240.

Podle Hans Redeker, měnový stratég z Morgan Stanley, Libra má vyšší šance na rallye jako medvědí sentiment dosáhla extrémů. Redeker se domnívá, že tam nemusí být dost prodejci na trhu, aby se zasadila o Libru nižší ze současné úrovně. Dále dubna ohlašuje začátek nového daňového roku, který obvykle spouští silné sezónní poptávky. Existuje ještě další argument, který naznačuje rally v páru GBPAUD. To je britsko-americká výnos spread, který se zotavil asi o 13 bazických bodů – značný zisk na trhu dluhopisů – od minulého týdne rekordní minimum. Všechny tyto faktory podporují rally v Útulku. Nyní, pojďme se podívat na Australský dolar.

Podle Westpac bank, nízké mzdy, nejistota na trhu práce a komodit, volatilita cen se očekává, že držet Aussie pod tlakem až do konce roku 2018. Zpráva také poukazuje na ztrátu postavení Australský dolar jako carry trade měny v důsledku růstu úrokových sazeb v USA. RBA není očekává, že k utažení měnové politiky kdykoliv v blízké budoucnosti, jak to bude dále zpřísnit financí domácností, což vede k selhání ve splácení dluhu. Argument je založen na tom, že míra nezaměstnanosti 5,9% a míra inflace z 1,6%, což je pod historickým průměrem a RBA cílovou úroveň 2%.

Dvakrát v posledních dvou dnech, pár GBPAUD obdržel podporu na 1.6080 úrovně. Zatímco stochastický oscilátor je vzestupně z medvědí zóně, pár GBPAUD vytváří vyšší minima. To ukazuje, že obchodníci mají býčí výhled na páru.

Takže, dlouhou pozici by bylo vhodné obchodu v páru GBPAUD v tomto bodě v čase. Pozice může být otevřena v blízkosti 1.6200, s příkazem stop loss níže 1.6120. Zisk lze objednat u 1.6510.

Call opce lze zakoupit nastavit podobné obchodování v binárním trhu. Vstoupit do obchodu ve výhodě, volba by měla být koupil, když se pár obchoduje v blízkosti 1.6200. Navíc, po dobu jednoho týdne by mělo být povoleno po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Nejnovější články: