P&G Beats 2q Odhady, Vzestupně Reviduje FY20 Zobrazit

 

Procter & Gamble Co. (NYSE: PG) publikováno fiskální 2020 za druhé čtvrtletí zisk, který se zvýšil z předchozího roku a překonal odhady analytiků. Společnost také vzestupně revidován jeho fiskální 2020 outlook. Nicméně, čtvrtletní příjmy klesly pod Ulici odhady poprvé za pět čtvrtletí. Na trhu se zaměřil pouze na pokles příjmů a poslal akcie dolů 0,46%, nebo $0.57 $124.99. V minulém roce, akcie P&G, které mají tržní hodnotu $311.70 miliard, posílil o 31%.

Cincinnati-na základě P&G publikováno fiskální rok 2020 ve druhém čtvrtletí příjmy ve výši $18.24 miliard, což představuje nárůst o 4,6%, od $17.44 miliard dolarů ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. Společnost top-line byl negativně ovlivněn silným dolarem a neklidné dítě péče divize. Analytici oslovení agenturou Refinitiv očekával tržby ve výši $18.37 miliard za čtvrtletí.

Za druhé čtvrtletí, spotřebitel obří vykázala zisk $3.72$, nebo $1.41 na akcii, ve srovnání s $3.19$, nebo $1,22 na akcii, za stejné období loňského fiskálního roku.

Bez poplatků, P&G zaznamenán 2. ČTVRTLETÍ 2020 upravený zisk $3.74$, nebo $1.42 na akcii, což představuje nárůst z $3,27 miliardy nebo 1,25 dolaru na akcii v loňském roce. Analytici dotazovaní agenturou Thomson Reuters očekávali zisk ve výši 1,37 miliardy za čtvrtletí.

David Taylor, Předseda představenstva, Prezident a generální ŘEDITEL společnosti, upozornila společnost je působivý výkon a zaručený stálý růst ve čtvrtletích přijít: "Máme za sebou další silné čtvrtletí organický růst obratu, základní zisk na akcii a hotovost vrátil dividend akcionářům. Naší silnou výsledků za první pololetí nám umožňují dále zvýšit náš výhled pro celý fiskální rok v rámci každé z těchto metrik a zvýšit náš závazek z cash návratnost dividend akcionářům. Nadále se zaměřujeme na provádění naší strategie nadřazenosti, produktivita, konstruktivní narušení a zlepšování P&G je organizace a kultury dodat vyvážený top-line, a spodní-line růst spolu se silným cash generace v náročném konkurenčním a makroekonomické prostředí."

Segment-moudrý,

  • Krása – uvádí příjmy ve výši 3.598 miliard, a to až 7% z minulého roku. Kůže a Výrobků pro Osobní Péči, které zahrnují SK-II a Olay, viděl organické tržby se zvýší o dvojnásobek číslic, vedl o zvýšení ceny a inovací v prémiové produkty.
  • Grooming – vykázala příjmy ve výši $1.658 miliard, což představuje nárůst o 2% oproti předchozímu roku. Holení Péče organické tržby vzrostly o nízká čísla, a to především v důsledku inovace částečně negován poklesem objemů na některých trzích. P&G holení segmentu, který obsahuje Gillette a Venus, hlášeny low-růst single-místné, a to především v důsledku uvedení nových produktů, jako je například Gillette Treo. Začátkem tohoto měsíce společnost oznámila svůj záměr koupit Billie, přímý-k-spotřebitel holení firma zaměřená na ženy.
  • Zdravotní péče – zaznamenala 14% meziroční nárůst tržeb na $2.530 miliard. Tato divize zahrnuje značky jako Vicks a Ústní B.
  • Tkaniny a Domácí Péče – uvádí příjmy ve výši 5.787 miliard, a to až 4% z srovnatelná čtvrtletí fiskálního roku 2019. Tkaniny a Domácí Péče segment, který zahrnuje značky jako Tide a Ariel, zaznamenané v polovině jediné číslice růst v čele inovací a příznivé produkty, mix.
  • Dětské, Ženské A Rodinné Péče – příjmy vzrostly o 1% na $4.582 miliard. Péče o dítě organických čelí konkurenci a prodejce zásob, pokles v Japonsku.

P&G nyní očekává růst tržeb v rozmezí 4% až 5% ve fiskálním roce 2020, což představuje nárůst z jeho dřívějších rozmezí od 3% do 5%. To také předpokládá, základní zisk na akcii zvýší na rozmezí mezi 8% a 11%, což představuje nárůst z jeho dřívějších rozmezí od 5% do 10%.

Společnost hodlá odkoupit další akcie ve fiskálním roce 2020. P&G se zaměřuje na nákup akcií v hodnotě 7 miliard dolarů na 8 miliard dolarů, což představuje nárůst od $6 miliard na 8 miliard dolarů. Během druhého čtvrtletí, P&G odkoupeny $3.50 miliardy kmenových akcií.

Druhé čtvrtletí zisk porazil a revize fiskálního roku 2020 outlook předpokládá se obrátit na akciovém optimistický v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf indikuje, že se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc, stochastický oscilátor je také v býčí zóny. Proto očekáváme, že akcie začínají nový trend v příštích několika dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: