Volatilní Týden, Očekává, že Pro AUD a CAD Měnových Párů

Zdá se, že události minulého týdne se euro související páry a americkému dolaru obecně nebyly ojedinělým jevem. Potřebujeme jen podívat se na ekonomické události plánované pro vydání v tomto týdnu vidět, že jsme možná stejný druh volatility, ne-li dokonce více.

Doporučujeme obchodníci si v první polovině tohoto týdne upozorňujeme na komoditní měny, jako zprávy z Austrálie a Kanada jsou zasažení drátů. To znamená, že obchodování CAD a AUD dvojice by měla přinést spoustu volatility a vzrušení.

V Austrálii index CPI (inflace) je propuštěn, a zatímco trhy hledají 0.4% ve srovnání s 0,5% dříve, ale pořád je to velmi nepředvídatelný, ale to samozřejmě závisí na uvolnění. Měkčí verze by měla přinést nižší AUD a lepší, než se očekávalo, jeden by měl přinést zmáčknout vyšší pro AUD související dvojice.

Na druhou stranu, minulý pátek viděl Kanadské inflace byla vydána v souladu s očekáváním a výsledkem je, že USDCAD neudělal nic víc, než držet jejich každodenní pohybuje. Nicméně, příští týden přináší všechny důležité rozhodnutí úroková sazba v Kanadě, a BOC (Bank of Canada), bude nastavení měnové politiky pro další období.

Obchodníci by se neměla zaměřovat pouze na úrokovou sazbu, ale také vzít v úvahu tón, jaký je použit na tiskové konferenci. Buď jak buď, pokud CAD párů pohybovat, očekáváme, že velmi makléřského hodnocení.

To může přijít jako překvapení, protože poslední údaje pracovních míst v Kanadě ukázal, hospodářství, který byl přidán velký počet pracovních míst v předchozím měsíci. Nedávné údaje NÁM ukazuje odolnost AMERICKÉ ekonomiky, a to by mělo přenést do Kanady, jak obě země sdílejí mnoho podobností.

Jsme by stále říkám, že cesta nejmenšího odporu by měla být nižší CAD proti USD a AUD. Pokud bychom měli mít cíl v mysli pro dva páry, pak předpokládáme, parity pro AUDCAD a USDCAD lze dosáhnout 1.14 před víkendem.

Můžete obchodovat měnové páry s některou z našich Schválených Forex a Binární Možnosti makléři.

Nejnovější články: