Loonie Dále Klesat na Ponuré Q2 Outlook

 
Když olej dotkl minima o 26 dolarů za barel v lednu, Kanadský dolar, což je komoditní měna propadla na minimum 0.9809 proti Singapur dolar. Nicméně, částečné oživení cen ropy a nárůst v Kanadských vývozů viděl měnu opačný trend proti singapurskému dolaru na dotek vysoce 1.0748 v posledním týdnu dubna. Poté, co nedokázal konsolidovat, CADSGD měnový pár začal opět klesat v Květnu. V pátek se na měnovém páru uzavřel na 1.0532.

Maloobchodní údaje o prodeji uvádí Statistiky Kanadě ukázal, měkčí činnost maloobchodního prodeje v Březnu. Na národní úrovni, maloobchodní prodej smluvně 1% ve srovnání s předchozím měsícem. Analytici očekávali, že maloobchodní tržby pokles o 0,6% v Březnu. Divoký oheň v Alberta ropné písky regionu hrozí, že udržet ekonomiku ve spánku ve druhém čtvrtletí.

Údaje o inflaci dal naději, že s 1,7% růstu v dubnu a podle očekávání analytiků. Nicméně, Centrální banky varoval, že nárůst inflace v důsledku přechodných faktorů. To znamená, že Kanadský dolar je nepravděpodobné, že posílí v krátkodobém horizontu.

V případě Singapuru, ekonomika rostla pouze o 2% v loňském roce. Přesto, že je považován za lepší, když ve srovnání se Západem. Ve fiskálním roce 2016 v prvním čtvrtletí ekonomika rostla o 1,8%. Zaznamenaný růst HDP byl mírně nad analytiků očekávání o 1,7% růst HDP. Ekonomika se opět očekává růst mezi 1% a 3% v roce 2016.

Elektronika, která přispívá 1/3 Singapuru HDP, prochází štíhlé období. Výrobní výstup smluvně 6,8% v roce 2015. Nicméně, sektor služeb, který tvoří 2/3. Singapur ekonomika, zaznamenal úctyhodných 3.4% růstu v roce 2015. Odvětví se očekává, že na konsolidaci v tomto roce dále. Odvětví cestovního ruchu je i nadále práce s nárůstem počtu turistů, kteří navštíví Singapur. Turistické příjezdy v Březnu zvýšil na 1,40 milionu, z 1,33 milionů v únoru. Na y-o-y základ, míra nezaměstnanosti stagnovala na 1,9% v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2016.

K posílení ekonomiky, Singapur vláda oznámila několik stavebních projektů na rok 2016. To zahrnuje tři-dráhového systému v Changi Airport, National Cancer Centre a Public Utilities Board (HOSPODA) regenerace vody a čistíren odpadních vod. Můžeme tedy očekávat, že CADSGD měnový pár dále klesat.

Technicky, jak z grafu vyplývá, hlavní linie MACD indikátor je pod signální čáru. Další hlavní podpora je pouze na 1.0335.

Tak, měna obchodník by měl jít krátký blízkosti 1.0550 úrovně stop loss na 1.0750. Zisk doporučuje rezervace na 1.0350.

One touch opce smlouva by měla být koupen binární možnosti obchodník vydělat peníze z pravděpodobného poklesu. Realizační cenu put opce smlouva by měla být pokud možno 1.0380 nebo vyšší. Kromě toho, že je lepší zvolit datum vypršení platnosti mezi 14. a 21.června.

Nejnovější články: