Špatné německé Údaje o HDP Táhne Dolů Euro

 

Euro začalo klesá vůči americkému dolaru včera během počátku Evropské seance poté, co nedokázal rally vyšší během Asijské seance. Společná měna je sestupný trend byl zpočátku vyvolala amerického dolaru odskočit, než špatné německé údaje o HDP poháněný euro pád na nová týdenní minima. EUR/USD měnový pár klesl od vysoce 1.1490 na minimum 1.1385 následující ECB Mario Draghi ve svém projevu.

 

Německé údaje o HDP, Draghi řeč otočí slabé euro

Pár EUR/USD je počáteční sestupný trend byl způsoben pevnější dolar, které odvozují svou sílu z optimismu ohledně americko-čínského obchodního jednání. Vydání prozatímní německý HDP růst dat pro rok 2018 vyvolalo další kolo výprodeje.

Podle německého Spolkového Statistického Úřadu, Destasis, německá ekonomika rostla o 1,5% v letech 2018, která byla výrazně nižší než 2,2% růst publikováno v roce 2016 a 2017. Obrázek představuje významný pokles z předchozích dvou let, s růstem měřeno na 2,2% v roce 2016 a 2017.

I přes poměrně nevýrazný výkon, loni byl devátý rok po sobě hospodářského růstu pro největší evropské ekonomice po růstu od globální finanční krize v roce 2009. Destatis řekl, že ekonomika byla podpořena robustní spotřebitelské výdaje v roce 2018 a zvýšení investic, ale vývoz, hlavním tahounem německé ekonomiky, zdá se, že zaváhal.

Hospodářské Ministerstvo Německu řekl, že základní důvody pro pomalý růst v roce 2018 zahrnuta celosvětově slabá ekonomika, prodej otázky v automobilovém průmyslu kvůli vyšší emisní normy, chřipkové epidemie, stávky, napsala agentura Reuters.

Carsten Brzeski, hlavní ekonom ING Německu, se domníval, že země se potýkají s méně problémy ve srovnání s ostatními.

Brzeski řekl: "je To v současné době vypadá, jako kdyby německá ekonomika mohla dostat pryč s jedním černým okem, ale v těchto dnech, ekonomická síla v Německu nepřichází bez námahy. Na čem záleží nejvíce, je skutečnost, že zpomalení německé ekonomiky se v létě byla delší, než se očekávalo, a zdá se být více než jen dočasný výkyv."

Brzeski také poukázal na to, že Čínsko-AMERICKÉ obchodní napětí a Brexit související otázky měl negativní dopad na ekonomiku.

Zprávy o stagnaci v němčině ekonomický růst poháněný euro-dolar prodat-off jako obchodníci a investoři přesunula na bezpečné útočiště měny, jako například americký dolar, japonský jen a Švýcarský Frank. Holubičí poznámky Mario Draghi při svém výročním projevu ve Štrasburku zajištěno, tam byl žádné zotavení pro měnový pár v AMERICKÉ obchodní seance. Mario Draghi se domníval, že nedávné ekonomické údaje byly relativně slabé a že je třeba pro další stimulační opatření.

Holubičí prohlášení a špatné německé údaje o HDP se očekává, že držet euro slabý v nadcházejících dnech.

Cena EUR/USD graf ukazuje, že měnový pár prolomil pod významnou podporu v 1.1480. Další podpora se očekává, že pouze v 1.1310. Momentum indikátor i nadále, aby se nová minima. Jako výsledek, další sestupný trend se očekává.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: