Euro Posiluje v Naději, že Nižší Pokutu Deutsche Bank

 
Minulý týden, jeden problém byl přidán k hromadě problémů, jimž čelí Euro-zóně; 14 miliard $nárok na Deutsche Bank (ETR:DBK) regulačních orgánů v USA. To bylo víc, než dost táhnout dolů Euro vůči oběma bezpečné útočiště a rizikovějších aktiv. Spekulanti používají zprávy, aby se pohodlně zapomenout na Kanadské ekonomiky za druhé čtvrtletí kontrakce, a pohonem Loonie vůči Euru. Nicméně, názor analytiků a odpůrci naznačují, že EURCAD pár se chystá znovu povstat.

Analytici v CIBC Kapitálových Trzích odhalil, že Euro dolar skutečně provádí lépe během období averze k riziku. Vždy, když nastane panika na globálním trhu, investoři mají tendenci k repatriaci Eur, což vedlo ke vzniku společné měny. Takže, Deutsche bank problém může pomáhat Euro, aby získali sílu.

Mezitím, Deutsche bank management oznámil, že oni nejsou hledají vládní pomoci, na zaplacení regulačních orgánů v USA. Banka zdůraznila, že uzavřela dohodu o prodeji velké BRITÁNII pojištění Opatství Život Phoenix Group Holdings (PHNX.L) za 1,2 miliardy dolarů. Oznámila prodej zažehnal obavy o solventnost Deutsche bank. Navíc, spekulantů věří, že banka bude úspěšně jednat s regulačními orgány USA za nižší pokutu.

V Kanadě, Markit Economics uvedl, že sezónně očištěné PMI (Index vedoucích Nákupu) čtení poklesl na 50,3 v září 2016, od 51.1 v srpnu a pod očekáváním trhu 51.5. To může být na paměti, že míra inflace zpomalila na 1,1% v srpnu, a to z 1,3% v červenci. Podobně byla míra nezaměstnanosti 7% v srpnu, ve srovnání s 6,9% v červenci. Catherine Mann, hlavní ekonom Organizace pro Hospodářskou Spolupráci a Rozvoj (OECD) snížila odhad růstu HDP z Kanady na 1,2% v roce 2016, a to z 1,7% předpokládané výše. Tak zásadně, můžeme předvídat EURCAD vystavovat uptrend v nadcházejících týdnech.

Na EURCAD se pohybuje podél vzestupného kanálu, jak je znázorněno v grafu níže. Stochastický oscilátor je v blízkosti přeprodané zóně, což naznačuje možnost technické zvrat v EURCAD pár.

Měna obchodník by měl trvat dlouhou pozici v EURCAD pár, aby se peníze z volatility. Vstupní cena pro dlouhou pozici lze blízkosti 1.4750. Příkaz stop loss může být umístěn na o 150 pips níže vstupní úroveň. Nicméně, obchodník by měl ujistěte se, že stop loss je pod spodní pásmo vzestupném kanálu. Zisk lze objednat u 1.4940.

One touch opce může být koupil s úmyslem získat od uptrend v EURCAD pár. Cílovou úroveň 1.4880 a datum vypršení platnosti v první týden v listopadu by doplňovat doporučuje dát možnost obchodu.

Nejnovější články: