Morgan Stanley Hity 20-měsíční maximum Poté, co Masivní Q4 Porazit

 

Akcie Morgan Stanley (NYSE: MS) vyrazila včera s 6.61% nebo $3.50 uzavřel na $56.44 po finanční instituce hlášeny fiskální 2019 čtvrté čtvrtletí zisk, který foukal minulosti odhady analytiků. Akcie také dostal podporu od ambiciózní finanční cíle, které firma stanovila pro nadcházející roky.

New York, USA-založená společnost, oznámila, že ve čtvrtém čtvrtletí tržby ve výši $10.86$, a to až 27% od $8.55 miliard dolarů ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. Ulice předpokládaných příjmů z $9.72 miliard eur za vykazované období.

Čistý zisk za čtvrté čtvrtletí prudce vzrostl na $2,09 miliardy, nebo 1,30 dolarů za akcii, od $1.36$, nebo $0.80 na akcii, v období předchozího roku.

Čtvrtletní výsledky zahrnují jednorázové daňové úlevy ve výši 158 milionů, nebo $0,10 na akcii. Zejména ve srovnatelném období fiskálního roku 2018, společnost vykázala jednorázové daňové úlevy ve výši 111 milionů nebo $0,07 dolaru na akcii, a náklady na odstupné ve výši 172 milionů spojené s zaměstnance-související rozhodnutí minulý měsíc.

Bez poplatků, upravený zisk za 4Q 2019 byly 1,20 usd na akcii, což představuje nárůst z $0.73 na akcii v období minulého roku. V průměru, 18 analytiků dotazovaných agenturou Thomson Reuters očekávali společnosti po zisku 0,99 dolarů na akcii za čtvrtletí.

James Gorman, generální ŘEDITEL společnosti Morgan Stanley poukázal na to, působivé výkonnosti všech obchodních divizí. Gorman řekl, "Jsme dodali silný čtvrtletní zisk přes všechny naše podniky. Firmwide byly tržby více než 10 miliard dolarů za čtvrté čtvrtletí v řadě, což vyústilo v rekordní celoroční tržby a čistý zisk. Tento konzistentní výkon splněny všechny naše stanovené výkonnostní cíle."

Segment-moudrý:

  • Institucionální cenné Papíry divize vykázal čisté tržby ve výši $5.05$, a to až 32% z minulého roku. Analytici dotazovaní agenturou FactSet očekávali tržby ve výši $4.46 miliard. Obchodování s dluhopisy asistované Institucionální cenné Papíry divize roste neuvěřitelným tempem. Konkrétně, s Pevným Výnosem obchodování výnosy z $1.27$, překonal odhad analytiků $933.50 milionů. Obchodování s akciemi a investiční bankovnictví příjmy se setkal očekávání analytiků ve výši $1.92 $ a $1,58 miliardy, resp.
  • Správy majetku příjmy také vzrostly o 11% na $4.58 miliard. Wall Street analytici očekávali tržby ve výši $4.39 miliard za čtvrtletí.
  • Investment Management příjmy téměř zdvojnásobil na $1.36$, z $684 milionů eur v období předchozího roku. Zejména, Morgan Stanley je nejmenší rozdělení, tj., řízení investic, upoutala pozornost analytiků a trhu s jeho výjimečný výkon. Rozdělení příjmů z $1.36$, a to až více než 100% z loňského roku, a překonal $783.20 milionů prognózy o více než půl miliardy dolarů. Morgan Stanley vysvětlil, že nárůst byl kvůli 670 milionů dolarů investiční příjmy (720% růst z předchozího roku) na úrokové provádí z Asijské IPO.
  • Na konci čtvrtého čtvrtletí banka vykázala návratnost hmotného kapitálu 12.79%. Banka si klade za cíl zvýšit mezi 13% a 15%, v příštích dvou letech.
  • Stejně tak Morgan Stanley má v úmyslu zvýšit před zdaněním marže správy majetku divize na řadu z 28% na 30% do roku 2022. Banka si také klade za cíl dosáhnout účinnosti poměr mezi 70% a 72% během stejného období. Společnosti představenstvo schválilo čtvrtletní dividendu od $0.35 na akcii, splatné 14. února 2020.

Čtvrtletní porazit a působivé finanční cíle jsou očekávané udržet akciový býčí v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf ukazuje, že zásoby prolomil rezistenci na 50. Navíc, stochastický oscilátor je také v býčí oblasti. Proto očekáváme, že akcie v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: