Philips 2. Čtvrtletí Tržby O 9% Na Čínských Výdajů Na Zdravotní Péči

 

Akcie společnosti Koninklijke Philips N. V. (NYSE: PHG, PHGFF.PK) získala zhruba 7.50%, nebo $3.50 v posledních dvou dnech k obchodování na $47.29 po nahlášení vyšší-než-očekávaný srovnatelné tržby ve druhém čtvrtletí. Nizozemské zdravotnické technologie, které společnost generuje převážnou část svých příjmů z prodeje svých zařízení pro nemocnice v USA a Čínské trhy. Společnost také vykázala vyšší zisk a příjmy v 2Q19, s užší ztráta z ukončované činnosti.

Amsterdam sídlem Philips hlášeny ve druhém čtvrtletí tržby ve výši 4.67$, a to až o 9% od €4.29 miliard v podobné čtvrtletí loňského roku. Na srovnatelném základě, tržby vzrostly o 6%, s mid-single-digit růst ve všech obchodních divizí.

Čistý zisk za druhé čtvrtletí byl 246 milionů eur, a to až od €2 milionů dolarů v loňském roce. Na per-share základě, příjmy byly €0.27 v posledních čtvrtletí, ve srovnání s break-i v období minulého roku. Na 2Q19 výsledky zahrnují ztrátu 13 milionů eur z ukončovaných činností, ve srovnání s předchozí rok ztrátu do výše €184 milionů.

Příjem z pokračujících operací se zvýšil na €260 milionů, nebo cenou 0,28 eur za akcii, v Q2 2019, od €186 milionů eur 0,20 za akcii, ve stejném čtvrtletí loňského roku.

Upravený zisk z pokračujících operací byl 0,43 eur za akcii, zatímco upravená marže EBITA činil 11,8% tržeb, ve srovnání s 11,2% v podobné období loňského roku. Lepší výkon Diagnostiky A Léčby divize, a to navzdory nepříznivé měnové a celní efekt, vedl růst marže.

Philips také ukázal, že srovnatelné tržby zvýšily o 6% v 2Q19. Analytici očekávali o 4,5% růst srovnatelných tržeb.

Během června čtvrtletí, tržby v růstových regionech vzrostly o 9% na srovnatelném základě, v čele s double-digit růstu v Číně. V rozvinutých regionech, tržby vzrostly o 5%. Společnost také uvedla, 8% růstu ve srovnatelných pořadí, podporovaný trvalá poptávka po inovativních produktů v Diagnostice A Léčbě divize, a to navzdory stagnaci v Připojeném Péče divize.

V komentáři k výsledkům generální ŘEDITEL Frans van Houten řekl, "viděli Jsme růst ve všech našich segmentech, ve druhém čtvrtletí, a my předpokládáme, že i nadále. Měli jsme silnou trakci na rozvíjejících se trzích a která je nastavena na pokračovat. Také očekáváme, že vyspělé trhy, aby se v silnější v druhé polovině roku."

Do budoucna společnost plánuje rekordní 4% na 6% srovnatelný růst prodeje a upravená EBITA zvýšení marže 100 bazických bodů za rok (v průměru) až do roku 2020.

Van Houten řekl: "nadále očekáváme, že se náš výkon impuls k dalšímu zlepšení v druhé polovině roku, podporován růst tržeb a naše produktivita programy. Udržujeme naše celkové cíle 4-6 procent srovnatelný růst prodeje a Upravené EBITA zlepšení marže 100 bazických bodů, v průměru za rok pro období 2017-2020."

Robustní výsledky a impozantní růst tržeb výhled předpokládá se, že držet skladem optimistický v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že populace dosahuje nových ročních maxim. Kromě toho, MACD indikátoru dosahuje nových maxim. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie se pohybovat nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: