Aussie Posiluje na Rostoucí Optimismus Mezi Podniky

 
Australský dolar spadl v ráno včera, poté, co Reserve Bank of Australia oznámil, 0,6% q-o-q nárůst indexu spotřebitelských cen, chybí prognózy pro 0,7% růst. Zejména Australan klesl na minimum 87.64 proti jenu. Japonské Ministerstvo Hospodářství, Obchodu a Průmyslu uvedla, že předběžné průmyslová výroba vzrostla o 2,7% m-o-m v prosinci. Tyto údaje pomáhal pokles AUDJPY pár v dopolední. Nicméně, na konci dne, Australský dolar zpět své ztráty v důsledku špatné Japonské bydlení údajů. Očekáváme, že AUDJPY pár, který se obchoduje na asi 87.90, získat další v dní dopředu.

Ceny železné rudy klesly o 73 dolarů za tunu CFR Čína. Od 11. ledna, cena železné rudy klesla o 7.7%. Nicméně, je třeba připomenout, že průměrná obchodovaná cena železné rudy v roce 2017 je jen 71 dolarů za tunu. Proto Australských horníků stále dosáhnout lepší hodnoty za zboží. Australská vláda předpokládá cena pouze $51.50 za tunu železné rudy v roce 2018. Tak, Australský dolar bude jen být posílena tím, že současná cena.

Podle Australského Průmyslu průzkumu Skupiny, vydané minulý týden, investiční plány a růst zaměstnanosti očekávání zůstávají nejsilnější od roku 2012. Australský generální Ředitelé jsou také velmi optimistický o rok dopředu. Podle AI Group chief Innes Willox, téměř 67.3% podniků očekávat zvýšení prodejů, obratu a marže. Australské ekonomiky se také očekává, že přidat alespoň 403,000 pracovních míst v letošním roce.

V Japonsku, Ministerstvo Půdy, Infrastruktury, Dopravy a cestovního Ruchu uvádí 2,1% y-o-y pokles v zahájených v prosinci, ve srovnání s 1,1% zvýšení čekali analytici. V předchozím měsíci, začíná bydlení poklesly o 0,4%. Po skončení dvoudenní měnové politiky setkání minulý týden, Bank of Japan nechala měnovou politiku beze změny. Kromě toho, guvernér BoJ Haruhiko Kuroda řekl, že ekonomická situace není příznivé pro centrální banku, aby zvážila, zpřísnění jeho ultra-uvolněné fiskální politiky. Proto, na trhu se očekává, že krátkodobé úrokové sazby zůstanou na negativní 0.1% v dohledné budoucnosti. Takže, špatná data, bydlení a úrokové diferenciály pro uptrend v AUDJPY pár.

Technicky, cena graf ukazuje vytvoření vzestupném trojúhelníku. Pozitivní čtení MACD histogram naznačuje býčí směr v AUDJPY pár. Proto očekáváme, že útěk se stane brzy.

Do obchodu blížící se rally, můžeme otevřít dlouhou pozici v AUDJPY pár poblíž 88.0. Příkaz stop loss bude umístěn pod 87.0 k minimalizaci rizik. Budeme likvidovat dlouhé pozice, když pár dosáhne úrovně 90.10.

Současně, na základě analýzy, můžeme také získat možnost volání z renomovaných binární broker. Volba by měla zůstat aktivní po dobu jednoho týdne. S cílem investovat v opční smlouvě, AUDJPY pár by měl být také obchodování v blízkosti 88.0 na spotovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: