Intel Změní Makléřského Na Soudní Spory Přes Čip Nedostatky

 
Dříve, v lednu, akcie výrobce polovodičových čipů Intel Corporation (NASDAQ: INTC) prudce klesl, po zprávách, že ukázal, že bezpečnostní výzkumníci na Google Project Zero identifikovala závažné nedostatky ve procesor čipy, které tvoří jádro chytrých telefonů a osobních počítačů po celém světě. V té době, Google ukázal, že to oznámil Intel o Spectre chyba na 1. června, 2017 a Zhroucení chybu před 28. července 2017. Intel, nicméně, trval na tom, že tam není chyba v designu. Minulý pátek, Intel oznámila, že se potýká s 32 soudy nad CPU nedostatky. Očekáváme, že akcie nadále medvědí dokud jasnost se objeví na povaze dopadu těchto skupinové žaloby mohly mít na výkon Intel.

Mountain View, Kalifornie-založený výrobce čipů ukázal, že to byl plácl s 30 zákazníka třídy žalobách a dvě cenné papíry třídy žalobách od 15. února 2018. Zákazník třídy žalobách tvrdí, měnové škody a spravedlivé odškodnění, zatímco cenné papíry žaloby tvrdí, porušení zákonů o cenných papírech tím, že Intel a některé z jeho důstojníků.

Kromě výše, Intel je také čelí tři derivát žaloby vycházející selhání ze strany některých členů rady a důstojníci, aby přijaly opatření ve vztahu k údajné obchodování zasvěcených osob. Zejména, Intel CEO Brian Krzanich prodal 24 milionů dolarů Intel zásoby a volby na konci listopadu. Veřejnost a investoři byli informováni o zranitelnosti poté.

Mezitím, bývalý ministr spravedlnosti, Louisiana, Charles Foti, partner advokátní firma Kahn Swick & Foti, LLC oznámila, že advokátní kancelář zahájila vyšetřování Intel Corporation.

KSF se zaměřit na to, zda Intel důstojníků a/nebo ředitelé porušili své fiduciární povinnosti vůči akcionářům, nebo porušují federální zákony.

Intel má varoval, že to může čelit mnoha další žaloby týkající se Zhroucení a Spectre.

Mezitím, vědci Caroline Trippel a Daniel Lustig z Princetonské Univerzity a Margaret Martonosi od Nvidia našli nové varianty Zhroucení a Spectre, který může únik soukromých informací uživatele. Nové varianty byly pojmenovány jako Zhroucení Prime a SpectrePrime ve výzkumné studii zveřejněné. Neznámý potenciálních ztrát, které mohou vzniknout v důsledku soudních sporů se obrátil Intel makléřského v krátkodobém horizontu.

Graf ukazuje padající hvězda svíčka vzor, což naznačuje, nemotornost na skladě. Hlavní linie MACD indikátor má zkřížené pod nulovou linii. Proto očekáváme, že se trend v populaci.

Získat od sestupný trend, můžeme obchodovat opce, které nabízí spolehlivý binární broker. Možnost smlouvy by nemělo vyprší dříve, než 28. února. Navíc, akcie měly obchodovat v blízkosti $46 v NASDAQ.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: