Kanadský Dolar Zůstává Slabý na Bydlení Bublina Obavy

 
Na 30. listopadu, jsme měli předpokládá pokles na páru USDCAD a doporučil jít krátký na 1.3450 úrovních, s cílem 1.3250. Pro binární obchodníky, jsme navrhli investice do nízké nebo nižší opční smlouva s rozvazovací období jednoho týdne. Vždy, všech renomovaných binární makléři nabízejí nízké nebo nižší smlouvy (ekvivalent opce). Takže, nebylo by třeba hledat vhodný zprostředkovatel volby. Měnový pár uzavřel na o 1.3275, což má za následek zisk z navrhovaných obchod. Nyní, při současném kurzu 1.3050, pár USDCAD se zdá být dobrá koupě vzhledem k níže uvedených důvodů.

Za prvé, na trhu se očekává, Fed oznámil zvýšení sazeb na středu. Nedávné rally ukazuje, že zvýšení sazeb bylo plně oceněno. Nicméně, na zasedání FOMC, US Fed se obvykle upraví své prognózy růstu HDP a míra nezaměstnanosti. FOMC prohlášení, že následuje setkání odhalí Fedu se výhled ekonomiky. Vzhledem k silné rally na akciových trzích, analytici očekávají, že Fed zvýšit prognózy amerického HDP na 1,9% 0r 2.0% pro rok 2016. Míra nezaměstnanosti je také předpokládá, že bude revidován dolů o 4,7% pro rok 2016. Takový scénář se očekává, že k vyvolat další kolo rally v Dolar.

Michiganské Univerzity uvedl, že index spotřebitelské důvěry v USA hit vysoký 98 v prosinci, ve srovnání s vzestupně revidován 93.8 v předchozím měsíci. Analytici očekávali spotřebitelské důvěry úrovni, na dotek vysoce 94.3 tento měsíc. Ohromně vysoké spotřebitelské důvěry bude také udržet Dolar silnější v průběhu prázdnin.

Americká ekonomika může rozšířit až na 3% v roce 2017, pokud Trump začne provádění své politiky v dobře plánované způsobem. Na druhou stranu, v Kanadě se očekává růst pouze o 1% v příštím roce. Na základě růstu, aby se zabránilo přehřátí ekonomiky USA Fed může i zvýšení sazby dvakrát, nebo dokonce třikrát příští rok. Nicméně, vzhledem k tomu, že ztráty pracovních míst a vaření bublina bydlení ve Vancouveru a Torontu, Bank of Canada nemůže dovolit zvýšení sazeb v tomto bodě v čase. Fed zvýšení úrokových sazeb by přirozeně přilákat investice v USA. Kromě toho, surové produkce řez se očekává, že bude realizována pouze v lednu a stále analytici jsou skeptičtí ohledně Íránu a Iráku. Proto, s ohledem na výše uvedené argumenty, můžeme předvídat USDCAD růst v krátkodobém horizontu.

Cena graf poukazuje na existenci silné podpory pro pár USDCAD v 1.3130. Nulové čtení stochastický oscilátor označuje možnost obrácení na kontě pár.

Tak, Forex obchodník může trvat dlouhou pozici v páru USDCAD blízkosti 1.3130, s příkazem stop loss na 1.3000. Dlouhé pozice může být zředěn v blízkosti 1.3280. Obchodníci s rizikový apetit může počkat, aby si zisky na 1.3390.

Podobná nastavení mohou být vytvořeny v binárním trhu tím, že koupí výše, nebo vysokou smlouvu. Při kurzu může být něco pod 1.3150, datum vypršení platnosti vysokého smlouva by měla klesnout na nebo kolem 21.prosince.

Nejnovější články: