Reserve Bank of Australia Ponechává Monetární Politiku beze změny

 

Australský dolar se v současné době prodávají off proti G10 měn, zejména amerického dolaru a Japonského jenu. V práci byla inspirována holubičí úroková sazba prohlášení Reserve Bank of Australia (RBA). Na trhu nyní věří, že tam je malá šance pro utahování měnové politiky, což se očekává někdy v roce 2019.

 

Austrálie je růst mezd a inflace otázky

RBA zachovala úrokovou sazbu na rekordně nízkou úroveň 1,5% pro 27. po sobě jdoucí měsíc, citovat nízké inflace a řadu faktorů, které mohou k odložení růstu indexu spotřebitelských cen směrem k horní konci 2% na 3% cíl rozsah.

V prohlášení, které spolu měnové politiky RBA Guvernér, Philip Lowe, řekl: "s ohledem na dostupné informace, výbor usoudil, že drží měnovou politiku beze změny, na této schůzce by být v souladu s udržitelným růstem v ekonomice a dosažení inflačního cíle v průběhu času. Nízká úroveň úrokových sazeb je pokračující podpora Australské ekonomiky."

Změny úrokových sazeb nebo stopy jsou uvedeny pouze jako odpověď na změny v inflaci, ale vliv na měny vzhledem k push a pull efekt, který mají na globální kapitálové toky a jejich přitažlivost pro krátkodobé spekulanty.

RBA guvernér, Philip Lowe, se domníval, že výhled jak pro domácí, tak i globální ekonomiky je pozitivní, ale že domácí inflační tlaky jsou příliš slabé pro centrální banku, aby zvážila zvýšení úrokových sazeb. Na tomto základě, Lowe varoval, že inflace nemusí odpovídat očekávání obou RBA úředníků a trh do roku 2018.

Guvernér řekl: "Inflace je kolem 2 procent. Centrální prognóza pro inflaci vyšší, v roce 2019 a 2020, než je tomu v současné době. V mezidobí, jednou z poklesu některých regulovaných cen v září čtvrtletí se očekává, že v důsledku inflace v roce 2018 je trochu nižší, než by jinak."

O Austrálii trhu práce, Lowe uvedl, že se očekává, že ekonomika i nadále tvorbu pracovních míst, za slušnou cenu, a že to bude v konečném důsledku vést k dalšímu oživení růstu mezd, která by měla zlepšit výhled inflace.

Nicméně, Lowe varoval, že situace v Sydney a Melbourne trhu s bydlením není dobré na tomto místě a že úvěrové podmínky jsou zpřísnění, a finanční tlaky povzbudila domácí věřitele, aby zvýšení jejich úrokových sazeb.

Ozvěnou podobné názory, Sally Auld, analytik JP Morgan, řekl: "V souhrnné úvěrové podmínky jsou přísnější, ale úrokové sazby hypoték jsou nízké, a tam je konkurence pro kvalitní dlužníky."

Australský dolar prostě pohyby jako funkce změny, které se dějí napříč finančními trhy. Včera, Hong Kong je Hang Seng Index propadla, zatímco Shanghai Composite zůstává zavřené Čína Golden Týden dovolenou. V Evropě, finanční trhy jsou vidět odprodej následujících třech čtvrtletích klesajícího hospodářského růstu. Italská vláda se ceny dluhopisů klesají, jak vláda realizuje úsilí o zvýšení schodku výdajů. Jako rizikový sentiment se rozpadne po celém světě, obchodníci jsou stále z 'riziko' měn jako Australský dolar a bude v zadní části bezpečné útočiště aktiv, jako jsou Japonský jen a AMERICKÉ státní dluhopisy, které drží Australský dolar medvědí.

Technicky vzato, proti dolar, Aussie je pohybující se podél klesající kanál v historických cenový graf. Akumulace/distribuce indikátoru dosahuje nových minim a lze očekávat nemotornost, aby i nadále v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: