Německá podnikatelská důvěra se Zlepšuje i Přes Obavy Virus

 

Euro, dolar zůstal rozsah-vázané proti Kiwi dolaru včera jako data z Německa a Nového Zélandu byly lepší, než očekáváním ekonomů. Když německá podnikatelská důvěra se mírně zlepšila v únoru, celkový objem maloobchodní tržby rostly na Novém Zélandu v průběhu čtvrtého čtvrtletí. EUR/NZD pár zůstal rozsah-vázané mezi 1.7087 a 1.7163 v posledních 24 hodinách.

I přes obavy o koronavirus ohniska, podle údajů zveřejněných institutu Ifo, německé podnikatelské důvěry vzrostl na 96,1 v únoru, od vzestupně revidován 96 v lednu. Ekonomové očekávali postavu odmítnout 95.30 od ledna dřívější odhad 95.9.

Současné podmínky index byl 98.9 pro. února, ve srovnání s 99.20 před měsícem. Nahlášené číslo bylo vyšší, než ekonomové předpověď 98.60. Mezitím, index očekávání se zvýšil na 93.4, z 92.90. Ekonomové očekávali čtení 92,1.

Ve výrobním sektoru, podnikatelské důvěry lepší pro třetí po sobě jdoucí měsíc. To bylo způsobeno především výrazně nízkou pesimistické očekávání. Podnikatelské klima se zhoršila v odvětví obchodu jako nejnovější vylepšení stávající situace a očekávání, které vznikly ránu. Stejně tak index podnikatelského klimatu klesl ve stavebnictví. To byl výsledek pesimistické odhady podniků. Naopak, jejich hodnocení současné situace mírně zlepšila.

Komentuje Ifo sentiment dat, UniCredit bank Ekonom Andreas Rees je uvedeno, že vykázané údaje "na první pohled se zdá být příjemné překvapení" , ale upozorňují, že údaje z února zahrnuje nejnovější vývoj.

Dříve včera, Statistiky Nový Zéland oznámil, že celkový objem maloobchodního prodeje vzrostl o sezónním očištění o 0,7% q-o-q ve 4Q 2019. Ekonomové očekávali celkový objem maloobchodní tržby zvýšit o 0,8% za vykazované období. V dřívějších tří měsíců, celkový objem maloobchodního prodeje vzrostl o 1,7%. Obdobně, celková hodnota maloobchodní tržby vzrostly o 1,1% q-o-q (N$268 milionů eur) ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku. Devět z 15 průmyslových odvětvích zaznamenán vyšší objem prodeje.

Elektrické a elektronické zboží zaslali nejvíce významný zisk, s 4,3% růst, poté, co roste na 4,4% v předchozím čtvrtletí. Farmaceutické a jiné druhy prodejců zaznamenal nárůst o 4,1% ve čtvrtém čtvrtletí, po 2,8% růst v předchozím čtvrtletí.

Oddělení obchody zaznamenaly nejvíce výrazný pokles 0f 3,8% v posledních čtvrtletí, následující nárůst o 3,8% v předchozím čtvrtletí. Celková hodnota zásob na konci roku 31. prosince 2019, byl N$8.40$, což představuje nárůst o 2,6% (N$216 milionů eur) od prosince 2018. 11 z 15 maloobchodní odvětví publikováno populace se zvyšuje v posledním měsíci roku 2019, ve srovnání s předchozím rokem. Pozitivní ekonomická data z obou zemí a předpokládá se, že udržet měnový pár rozsah-vázané v krátkodobém horizontu.

Technicky je měnový pár čelí odporu na 1.7160. Další podpora se předpokládá pouze u 1.6815. Navíc, stochastický oscilátor začala klesat. Proto očekáváme, že měnový pár se obrátit slabá v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: