Euro Otočí Slabý Na Špatná Výroba, Služby PMI data

 

Euru dnes klesl na nové týdenní minimum 1.1306 proti dolaru na počátku Evropské seance po vydání slabé PMI otisky z celé eurozóny podle IHS Markit. Jednotná měna později odskočil na 1.1350 po oznámení Evropské Centrální Banky pro měnovou politiku, rozhodnutí a vyvážený projev Guvernér ECB. Nicméně, euro byl schopen upevnit na těchto úrovních a klesl na 1.1290. Dnes ráno EUR/USD mírně zpět do obchodu, na 1.1315 úrovně.

 

Slabé ekonomické údaje z Eurozóny oslabuje společnou měnu

Měnový pár začal klesat včera v pozdních Asijské seance jako investoři chtěli, aby zůstali daleko od více globální rizika. Sérii slabých údaje PMI z eurozóny zesílil prodejní tlak v páru EUR/USD.

Statistické agentury IHS Markit oznámila pokles francouzského Flash Services PMI (Index vedoucích Nákupu) 47.5 v lednu, dolů z 49 v prosinci. Ekonomové očekávali čtení 50. Čtení pod 50 indikuje kontrakci, při čtení nad 50 znamená expanzi. Němečtí Flash Manufacturing PMI namočeným z 51.5 minulý měsíc na 49,9 v lednu 2019. Analytici očekávali čtení 51,4.

Celkově eurozóna Flash Manufacturing PMI poklesl na 50,5 v lednu, od 51.4 v předchozím měsíci. Ekonomové očekávali mírné zlepšení 51,5. Navíc, Flash Services PMI klesl na 50.8 pro. ledna, od 51,2 minulý měsíc. Znovu, ekonomové očekávali mírný nárůst čtení 51,5.

Později během dne včera Evropská Centrální Banka (ECB) ponechala úrokové sazby (0.00%) beze změny a rozhodla se pokračovat s ultra-uvolněná měnová politika, tak ekonomika eurozóny zírá na značné zpomalení a obchodní války prohlubuje. Vklad sazba byla udržována na -0.40% a mezní zápůjční facility byla ponechána beze změny na 0,25%. Minulý měsíc ECB formálně ukončila €2600 miliard program nákupu aktiv a naznačil, že úrokové sazby by mohly vzrůst od léta příštího roku. Mario Draghi řeč zvýraznění ekonomická rizika vyvolalo další kolo výprodeje.

V USA zasedání, Ministerstvo Práce uvedlo, že nezaměstnaných nároky klesl na 49 let nízká 199.000 minulý týden, z 212.000 v předchozí týden. Analytici očekávali, že míra nezaměstnanosti nároky na zvýšení 219,000.

Slabé eurozóny výrobní a servisní údaje, spolu s rozhodnutím ECB drží úrokové sazby a 49-leté minimum nezaměstnaných pohledávky v NÁS zásadně změnil Euro medvědí.

Na páru EURUSD se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Navíc indikátor MACD je v záporné oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat páru EURUSD zůstat v sestupný trend na krátkou dobu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: