Libra Signály Uptrend na Silné Maloobchodní Tržby Dat

Mezi G10 měny, Euro, dolar byl jasný vítěz minulý týden. Vítězství pro-EU leader Emmanuel Macron ve francouzských volbách a roční inflace ve výši 1,9% v Eurozóně pohonem na Euro proti jeho soupeři. I Libra, která se obrátila vzestupnou následující oznámení o předčasné volby tím, že Britský Premiér Theresa May, nebyl schopen držet zemi vůči Euru. Ještě důležitější je, Libra váhal vůči Euru, a to navzdory slušné ekonomické údaje. Očekáváme však, že páru EURGBP, který je v současné době obchodování na 0.8600 úrovně, začít sestupný trend brzy.

Trh byl zklamaný minulý týden kvůli nedostatku náznak, že ECB Mario Draghi o zužující programu nákupu aktiv. Nicméně, Euro se rychle vzpamatoval po pádu na krátkou dobu. Euro odvodit jeho sílu především ze Dolar je slabost. Trump-Rusko šetření a slabá inflace a maloobchodní tržby dat přinesla šance, že Fed zvýšení úrokových sazeb až o 70% z více než 80% před týdnem. Že oslabil americký dolar, při zachování Euro silnější. Nicméně, Shahab Jalinoos, měnový stratég z Credit Suisse se domnívá, že americký Fed bude vyhýbat oznámil zvýšení sazeb v červnu, pouze v případě, že nadcházející data svědčí o zhoršení ekonomiky.

Nafukovací první čtvrtletí zisk, hlášeny od AMERICKÉ společnosti a pokles nezaměstnaných nároky minulý týden uvedl, zanedbatelnou pravděpodobnost odložení zvýšení sazeb fedem. Jak se vydáme do června, Dolar by začal posilovat, když trh začíná cen v zvýšení sazeb. To by tlačit Euro, který sdílí inverzní korelace s Měny, a to směrem dolů.

Naopak, Libra má vyšší šance na další posílení v důsledku dvou důvodů. Za prvé, ekonomické údaje naznačují, že ekonomika spojeného KRÁLOVSTVÍ se daří dobře v druhém čtvrtletí. Maloobchodní tržby zvýšily o 2,3% q-o-q v dubnu, podle Úřadu pro Národní Statistiky. To byl téměř dvojnásobek 1,2% růst čekali analytici, a v drtivé většině pozitivní ve srovnání s negativní růst o 1,4% v předchozím měsíci.

Za druhé, konzervativní strana je podle předpokladů vyhrát velké BRITÁNII voleb s masivní zisk. Že by se posílila pozice Může při manipulaci Brexit jednání.

Podle Konfederace Britského Průmyslu, exportní objednávky dosáhly nejvyšší úrovně od roku 2013 a továrny se očekává produkce dále stoupat v nadcházejícím čtvrtletí. Tak, pozitivní ekonomická data a prognózy vedení konzervativní strany v BRITSKÝCH volbách se očekává, že tlačit Kila nahoru proti Dolar.

Na páru EURGBP se očekává, že čelit odporu v o 0.8650. Indikátor MACD klesá směrem k jeho nulové linie. To znamená, slabost v měnovém páru. Dvojice má také dokončil 61.8% retracement poklesu z 0.8784 na 0.8306. Můžeme tedy očekávat, že korekce na páru EURGBP.

Na základě očekává, že klesající trend, plánujeme otevřít krátké pozice na měnovém kříž na o 0.8650. Mít kontrolu nad ztrátami, které mohou vzniknout z nečekané změny trendu bychom chtěli umístit stop loss objednávky nad 0.8740. Pokud se měnový pár pohybuje, jak se očekávalo, pak budeme rezervovat náš zisk na 0.8450.

Můžeme vytvořit podobné nastavení v binárním trhu zakoupením put opce vyprší na nebo kolem 1. června. Investice by být provedena pouze tehdy, když se pár obchoduje v blízkosti 0.8650.

Disclaimer:obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: