Takasbank Odhaluje Blockchain-Založené Digitální Zlato Přenos

 

Kryptoměna trhu zůstává mírně optimistický s Bitcoin (BTC), se snaží pohybovat směrem k $10,000 mark. V době psaní tohoto článku Bitcoin obchodování na $7,905, což představuje nárůst o 4,8% v posledních 24 hodinách. Podobně, Éter (ETH), nativní šifrovací z Ethereum blockchain, získala 4,2% v posledních 24 hodinách do obchodu na $144.17. Zejména, Ethereum blockchain úspěšně podstoupil Muir glacier pevný vidlice před týdnem, což má za následek pokles blok času o 25%.

XRP, nativní měny Ripple, získala 11,1% v posledních 24 hodinách do obchodu na $0.2175. Další významné altcoins, který získal v posledních 24 hodinách patří Tron (TRX-$0.01457, 5.1%), Litecoin (LTC-$45.30, 2.6%), Stellar (XLM-$0.0498, 8.2%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$242.72, 3.3%), LEO (LEO-$0.8769, 2.3%), Dash (DASH-$55.47, O 7,7%), IOTA (IOTA-$0.1890, 7.1%), OKB (OKB-$2.83, 4.4%), Cardano (ADA-$0.0374, 6.5%), EOS (EOS-$2.83, 2.5%), Huobi (HT-$3.03, 2.8%), Drátěný (LINK-$1.94, 5.7%), Monero (XMR-$57.85, 3.4%), Tezos (XTZ-1.30, 2.8%) a Binance Mince (BNB-$14.96, 4.1%). Na altcoins, které ztratily zemi v posledních 24 hodin, patří Ethereum Classic (ETC-$4.90, -3.7%), Cosmos (ATOM, $4.16, -1.1%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Chaos vládne, pokud jde crypto a daňové zákony v Jižní Koreji

Kryptoměna a daňových předpisů, způsobuje hodně chaosu v Jižní Koreji. Dne 30. vláda Jižní Koreje objasnil, že převažující zákon neumožňuje od vybírání daně z příjmů na zisku z kryptografických operací. Oznámení je v rozporu s 80 miliard wonů ($68,9 milionů) daňové oznámení poptávky zaslané Vnitrostátní Daňové Služby oddělení pro cryptocurrency exchange Bithumb Korea. Zejména, jihokorejská vláda konstatovala, že jsou vypracování zákona pro crypto zdanění. Až to projde, vláda se rozhodla omezit od vybírání daně na zisky z cryptocurrency trading.

Jižní Korea již dříve Ministerstvo Financí potvrdila, že by uvalit daně na crypto-aktiv, kterým se mění daňového řádu. Pokud jde crypto zdanění, vydalo následující prohlášení: "V případě korporace je virtuální měna transakce, všechny transakce, které zvyšují čistá aktiva účetní jednotky jsou předmětem daně podle současného zákona, tak to je zdanitelný, ale to je prakticky nemožné vyrábět daňové příjmy výsledků tím, že rozlišuje pouze virtuální měnou."

Podle Korea Times, jihokorejská vláda se chystá návrh zákona o dani crypto transakcí v první polovině tohoto roku. Nicméně, země je přesto jasně definovat, kryptoměn a dalších digitálních aktiv.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Takasbank je blockchain zlata-couval digitální převod aktiv systému jde žít

Takasbank, který je Turecko Istanbul Zúčtování, Vypořádání a Úschovy Banka, ukázal, že jeho blockchain-napájení, fyzického zlata-couval digitální převod aktiv systém je nyní žijí.

Takasbank nabízí také ústřední protistrany, clearingových služeb pro předem stanovené BIST trhy přidělené Kapitálové Trhy Deska z Turecka, což je země je finanční regulace a dohledu agentury.

Banky válí BiGA Digitální Zlato umožnit bankám vydávat, převádět, a splácení digitalizovaných zlata.

Takasbank válí BiGA Digitální Zlato platforma ve spolupráci s několika tureckých finančních institucí jako Garanti BBVA, Ziraat, Vakif, Albaraka Turk, a Kuveyt Turk.

BiGA systém, původně představena v září roku 2019, usnadňuje zapojení banky využít blockchain technologie přesunout digitální aktiva představující konkrétní objem fyzického zlata. Konkrétně, každý digitální aktiv představuje gram zlata, který je fyzicky drženy v trezorech turecká burza Borsa Istanbul (BIST).

Takasbank úředníci zpracován na platformě: "Tato platforma se odlišuje od mnoha podobných projektů ve světě tím, že umožňuje používání blockchain technologie pro přenos digitálních aktiv na základě fyzické komodity, které nemají žádnou vlastní hodnotu, a zajištění plného souladu s platnými předpisy."

 

Venezuela je Burger King je nyní přijímat Bitcoin jako způsob platby

Burger King začal přijímat Bitcoin (BTC) ve Venezuele. V současné době, pouze pobočka v Sambil oblasti Caracas je přijímat Bitcoin, kromě Litecoin (LTC), Ether (ETH), Dash (DASH), Binance Mince (BNB), a dokonce i stablecoin Tether (USDT).

V letošním roce, dalších 40 poboček fast-food řetězce se začít přijímat Bitcoin, podle blogu Pomlčkou cryptocoin vedení. Převést kryptoměna do fiat, Burger King se připojil k ruce s Cryptobuyer, Panama-založené spuštění firma nabízí obchodní brány. Pokud jde o partnerství, Cryptobuyer vydal následující tweet: "Jsme rádi oznamujeme naše obchodní aliance s @BurgerKingVE."

 

Různé

MMF přesvědčí, Filipíny Centrální Banka se podívat do přeshraniční crypto pohyb sběr dat

Mezinárodní Měnový Fond (MMF) je motivující Filipín centrální banka studovat proveditelnost shromažďování informací o přeshraničním pohybu cryptocurrencies. 30. prosince 2019, MMF vydala návrhy v Technické Pomoci Zprávě dokumentu. To bylo na základě informací od MMF. července 2019 zprávu o Měnové a Finanční Statistice Mise na Filipínách. Podle dokumentu, MMF Filipíny misi navrhl, manipulace kryptoměna aktiv v makroekonomických číslech na příkaz Bangko Sentral ng Pilipinas (BSP) dříve v roce 2019.

Stručně řečeno, návrh zdůrazňuje potenciál Filipín s ohledem na kryptoměna sektoru. "Na Filipínách se může stát důležitým trhem pro crypto-aktiva, jako BSP nedávno povolené operace pro tři další virtuální měny výměny (VCE), čímž se celkový počet schválených VCE na 10."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: